"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 49-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 2850 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2447 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарында № 3-4-5 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 424 877" деген сандар "6 459 548" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 537 764" деген сандар "5 572 435" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 447 438" деген сандар "6 482 109" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата от 11 декабря 2015 года № 49-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2850
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2447, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) внести следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 424 877" заменить цифрами "6 459 548";
цифры "5 537 764" заменить цифрами "5 572 435";
в подпункте 2):
цифры "6 447 438" заменить цифрами "6 482 109".

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К.Бегалиев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Бегалиев
Секретарь
районного маслихата Е.Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 49-3 11 декабря 2015 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 39-3 от 22 декабря 2014 года
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ