2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 77 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 2576 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 27 февраля 2015 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2015 года № 2576
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қордай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.

2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аталған қаулы баспасөз беттерінде және жергілікті атқарушы органның интернет – ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Жамангозовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "27" ақпандағы
№77 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер атаулары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата- ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
1
Шағын орталықтар

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования Кордайского района Жамбылской области" обеспечить публикацию данного постановления в печатных изданиях и интернет – ресурсах местного исполнительного органа.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Жамангозова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
Кордайского района
от "27" февраля 2015 года № 77
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
За счет республиканских целевых трансфертов
За счет местного бюджета
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
1
Мини-центры