Қордай ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2609 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 51-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 51-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қордай ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны болып Қордай ауылының Орталық алаңы белгіленсін.
2. "Қордай ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 35-6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік қоғамдық дамуы, үкіметтік емес ұйымдар мен қоғамдық бірлестіктері, қоғамдық құқық тәртібін қамтамасыз ету, экология, табиғатты пайдалану, әкімшілік - аумақтық құрылым, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, өнеркәсіп салаларын, энергетиканы, құрылысты, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық сессиясының
төрағасы мәслихаттың хатшысы
Е. Есперов Б. Әлімбет

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Кордайского района
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 апреля 2015 года № 2609. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17 февраля 2016 года № 51-4
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17.02.2016 № 51-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Кордайского района определить местом проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Кордайского района Центральную площадь села Кордай.
Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата от 17 ноября 2014 года №35-6 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Кордайского района".
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально -общественного развития, неправительственных организаций и общественных объединений, обеспечения общественного правопорядка, экологии, природопользования и административно-территориального состава, по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельного участка, вопросам сферы промышленности, энергетики, строительства, сельского хозяйства.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Е. Есперов Б. Алимбет