Жамбыл ауылындағы №6 жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімдігінің 2015 жылғы 06 сәуірдегі № 27 шешімі. Жамбыл облысының Әділет Департаметінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 2630 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы №6 жаңа көшеге "Көгершін" атауы берілсін.
2. "Жамбыл ауылындағы № 7 жаңа көшеге атау беру туралы" Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауылдық округі әкімінің орынбасары Е. Жексембековке жүктелсін.
4. . Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Д. Темир

О присвоении наименования новой улице №6 в селе Жамбыл
Решение акима Жамбылского сельского округа Кордайского районного акимата Жамбылской области от 06 апреля 2015 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 апреля 2015 года № 2630
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице № 6 наименование "Көгершін" в селе Жамбыл Жамбылского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского сельского округа от 13 января 2015 года № 8 "О присвоении наименования № 7 новой улице в селе Жамбыл".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Жамбылского сельского округа Е. Жексембекова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Темир