Бетқайнар ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 19 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 2637 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бетқайнар ауылдық округінің Бетқайнар ауылындағы жаңа көшеге "Алтындән" атауы берілсін.
2. "Бетқайнар ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы" Бетқайнар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы №1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бетқайнар ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Е. Омарбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е. Мақұлбаев

О присвоении наименования новой улице в селе Бетқайнар
Решение акима Беткайнарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 16 апреля 2015 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 апреля 2015 года № 2637
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Алтындән" в селе Бетқайнар Бетқайнарского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Бетқайнарского сельского округа от 12 января 2015 года № 1 "О присвоении наименования новой улице в селе Бетқайнар".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бетқайнарского сельского округа Е. Омарбаева.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Макулбаев