Отар ауылдық округінің Отар ауылындағы көше атауы өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 58 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанда № 2846 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақсан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақсан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Отар ауылдық округінің Отар ауылындағы Дзержинский көшесі Мәшһүрбек Аманжолұлы болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Отар ауылдық округі әкімінің орынбасары Е.Тулеуовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отар ауылдық округінің әкімі Ж. Шадиев

О переименовании улицы села Отар Отарского сельского округа
Решение акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 13 ноября 2015 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 декабря 2015 года № 2846
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном упровлении и самоупровлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Дзержинский села Отар Отарского сельского округа на Машкурбека Аманжолулы.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на замистителя акима Отарского сельского округа Е. Тулеуову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Отарского сельского округа Ж. Шадиев