Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 05 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 2542 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мҚтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2 косымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Амангелді Нәметқұлұлы Нәметқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Меркі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ш.Абылқасымов
"6" ақпан 2015 жыл
Меркі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 30 " қаңтардағы
№ 05 қаулысына 1 қосымша
Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "16" наурыздағы № 152 қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Меркі ауданының әкімдігнің 16.03.2015 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
Ауылдық округтер атауы
Орналасқан жері
1
" Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоған ауылы, Қосбармақов көшесі № 26 мекен-жайдағы щит;
Қазақ дихан ауылы, Ниязбекұлы көшесі №33 мекен жайдағы щит.
2
" Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі №146 мекен-жайдағы щит;
Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі №160 мекен-жайдағы щит;
Тұрлыбай батыр ауылы, Асимов көшесі №49 мекен-жайдағы щит;
Жеміс-жидек ауылы, М.Кұттыбекұлы көшесі №25 мекен-жайдағы щит;
Талдыбұлақ ауылы, Жамбыл көшесі № 1 мекен-жайдағы щит.
3
" Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі №167 мекен-жайдағы щит;
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі №248 мекен-жайдағы щит;
Меркі ауылы, Т.Бокин көшесі № 20 мекен-жайдағы щит;
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі №258 мекен-жайдағы щит;
Меркі ауылы, Меркі шипажайы ғимаратының алдындағы щит.
4
" Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ойтал ауылы, Клуб көшесі № 17 мекен-жайдағы щит;
Меркі стансасы, Железнодорожный көшесі №30 мекен-жайдағы щит.
5
" Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қостоған ауылы, Кулбаев көшесі №78 мекен-жайдағы щит;
Қостоған ауылы, Тойлыбаев көшесі №37 мекен-жайдағы щит;
Қызыл сай ауылы, Мустафаев көшесі №22 мекен-жайдағы щит;
Мыңқазан ауылы, Сейдіман көшесі №25 мекен-жайдағы щит.
6
" Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кеңес ауылы, Тойшыманов көшесі №40 мекен-жайдағы щит.
7
" Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі №39 мекен-жайдағы щит;
Қызылқыстақ ауылы, Қарпық батыр көшесі №38 мекен-жайдағы щит;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 января 2015 года № 05. зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2015 года № 2542
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Совместно с Меркенской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1.
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Наметкулова Амангелди Наметкуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Меркенской районной
территориальной избирательной
комиссии
Ш. Абылкасымов
"6" февраля 2015 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Меркенского района
от "30" января 2015 года № 05
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Меркенского районного акимата от 16.03.2015 № 152 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Наименование сельских округов
Место размещения
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Актоган, улица Косбармакова № 26;
щит по адресу: село Казак дихан, улица Ниязбекова №33.
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Жамбыл, улица Исмаилова №146;
щит по адресу: село Жамбыл, улица Исмаилова №160;
щит по адресу: село Турлыбай батыр, улица Асимова №49;
щит по адресу: село Плодоягодное, улица М.Куттыбекова №25;
щит по адресу: село Талдыбулак, улица Жамбыла №1.
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Мерке, улица Исмаилова №167;
щит по адресу: село Мерке, улица Исмаилова №248;
щит по адресу: село Мерке, улица Т.Бокина № 20;
щит по адресу: село Мерке, улица Исмаилова №258;
щит по адресу: село Мерке, перед зданием Меркенского санатория.
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Ойтал, улица Клубная №17;
щит по адресу: станция Мерке, улица Железнодорожная №30.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Костоган, улица Кулбаева №78;
щит по адресу: село Костоган, улица Тойлыбаева №37;
щит по адресу: село Кызыл сай, улица Мустафаева №22;
щит по адресу: село Мынказан, улица Сейдимана №25.
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Кенес, улица Тойшыманова №40.
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андас батырского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Андас батыр, улица А.Шотайулы №39.
щит по адресу: село Кызылкыстак, улица Карпык батыра №38;

Гранитогорск кенті, Жеңіске 40 жыл көшесі №1 мекен-жайдағы щит.
8
" Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарымолдаев ауылы, Исмаилов көшесі
№ 390 мекен-жайдағы щит;
Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №123а мекен-жайдағы щит.
9
" Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәтті ауылы, Мектеп көшесі №1 мекен-жайдағы щит.
10
" Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сұрат ауылы, Қалдыбай көшесі № 64 мекен-жайдағы щит;
Тескентоған ауылы, Сыпатай көшесі № 21, мекен-жайдағы щит;
Аққайнар ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 39, мекен-жайдағы щит.
11
" Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақермен ауылы, Төлеби көшесі №27 мекен-жайдағы щит.
12
" Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақарал ауылы, Сейтімбет көшесі №15 мекен-жайдағы щит;
Сыпатай ауылы, Центральный көшесі №54 мекен-жайдағы щит.
13
" Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аспара ауылы, Аспара көшесі №1 мекен-жайдағы щит.
14
" Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Т.Рысқұлов ауылы, Көбейұлы көшесі №11 мекен-жайдағы щит;
Интернациональный ауылы, Школьный көшесі №7 мекен-жайдағы щит.
Меркі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "30" қаңтардағы
№ 05 қаулысына 2 қосымша
Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "16" наурыздағы № 152 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Меркі ауданының әкімдігнің 16.03.2015 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
Ауылдық округ атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізетін орын
1
" Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоған ауылы, Амангелді көшесі №11,
№4 орта мектебінің ғимараты.
2
" Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі №146, № 18 орта мектебінің ғимараты.
3
" Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 167, мәдениет үйінің ғимараты;
Меркі ауылы, Меркі шипажайының ғимараты.
4
" Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ойтал ауылы, Революция көшесі №1А, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты.
5
" Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

щит по адресу: поселок Гранитогорск, улица 40 лет Победы №1.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Сарымолдаева, улица Исмаилова №390;
щит по адресу: село Екпинди, улица Т.Рыскулова №123а.
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Татинского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Татти, улица Школьная №1.
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Сурат, улица Калдыбая № 64;
щит по адресу: село Тескентоган, улица Сыпатая № 21;
щит по адресу: село Аккайнар, улица Т.Рыскулова № 39.
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Акермен, улица Толеби №27.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Акарал, улица Сейтимбет №15;
щит по адресу: село Сыпатай, улица Центральная № 54.
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Аспара, улица Аспаринская №1.
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу: село Т.Рыскулова, улица Кобейулы №11;
щит по адресу: село Интернациональная, улица Школьная №7.
Приложение 2 к постановлению
акимата Меркенского района
от "30" января 2015 года № 05
Помещения предоставляемые на договорной основе для встреч кандидатов с избирателями
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Меркенского районного акимата от 16.03.2015 № 152 (вводится в действие с вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Наименование сельских округов
Помещения для встреч с избирателями
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Село Актоган, улица Амангелди №11, здание средней школы №4.
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"
Село Жамбыл, улица Исмаилова №146, здание средней школы №18.
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Село Мерке, улица Исмаилова №167, здание дома культуры;
село Мерке, здание Меркенского санатория.
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Село Ойтал, улица Революции 1А,
здание аппарата акима сельского округа.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"

Қостоған ауылы, Кұлбаев көшесі №78, №14 орта мектебінің ғимараты;
Қызылсай ауылы, Мұстафаев көшесі №26, клуб ғимараты;
Мыңказан ауылы, Сейдіман көшесі №25, №30 орта мектебінің ғимараты.
6
" Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кеңес ауылы, Тойшыманов көшесі №40,
№6 орта мектебінің ғимараты.
7
" Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі №44, №21 орта мектебінің ғимараты.
8
" Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №123, "Жылы-булақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
9
" Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәтті ауылы, Мектеп көшесі №3,
Мәдениет үйінің ғимараты.
10
" Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сұрат ауылы, Калдыбай көшесі №50,
№19 орта мектебінің ғимараты;
Тескентоған ауылы, Сыпатай көшесі №1, №23 орта мектебінің ғимараты.
11
" Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақермен ауылы, Төлеби көшесі №30,
№11 орта мектебінің ғимараты.
12
" Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақарал ауылы, Сейтімбет көшесі №15,
№5 орта мектебінің ғимараты;
Сыпатай ауылы, Центральный көшесі
№ 54, №16 орта мектебінің ғимараты.
13
" Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аспара ауылы, Аспара көшесі №4, №2 орта мектебінің ғимараты.
14
" Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рысқұлов ауылы, Көбейұлы көшесі №35, мәдениет үйінің ғимараты;
Интернациональный ауылы, Школьный көшесі №5, №7 орта мектебінің ғимараты.

Село Костоган, улица Кулбаева №78, здание средней школы №14;
село Кызылсай, улица Мустафаева №26, здание клуба;
село Мынказан, улица Сейдмана №25, здание средней школы №30.
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Село Кенес, улица Тойшыманова №40,
здание средней школы №6.
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андас батырского сельского округа Меркенского района"
Село Андас батыр, улица А.Шотайулы №44, здание средней школы №21.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Село Екпинди, улица Т.Рыскулова №123, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Жылы-булак".
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Татинского сельского округа Меркенского района"
Село Татти, улица Школьная №3,
здание дома культуры.
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Село Сурат, улица Калдыбая №50,
здание средней школы №19;
село Тескентоган, улица Сыпатая №1, здание средней школы №23.
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Село Акермен, улица Толеби №30,
здание средней школы №11.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Село Акарал, улица Сейтимбета №15,
здание средней школы №5;
село Сыпатай, улица Центральная №54, здание средней школы №16.
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Село Аспара, улица Аспаринская №4,
здание средней школы №2.
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Село Рыскулова, улица Кобейулы №35,
здание дома культуры;
село Интернациональная, улица Школьная №5, здание средней школы №7.