Жамбыл ауылдық округінің Плодовоягодный ауылының көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 17 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 2565 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округіндегі Плодовоягодный ауылының төмендегі көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Ленин көшесі-Астана:
Дружба көшесі-Достық:
Хутор көшесі-Таугүлі:
Ягодный көшесі-Қарақат.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман-заңгері Н. Нарікбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауылдық
округінің әкімі
М. Кокрекбаев

О переименовании улиц села Плодовоягодный Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 13 февраля 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 марта 2015 года № 2565
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы села Плодовоягодный Жамбылского сельского округа:
улицу Ленин-Астана:
улицу Дружба- Достык:
улицу Хутор-Таугули:
улицу Ягодная-Каракат.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста - юриста аппарата акима Жамбылского сельского округа Н. Нарикбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действии по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского
сельского округа
М. Кокрекбаев