Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 1-2/9 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 2532 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына және 2014 жылғы 15 тамыздағы Сарымолдаев ауылдық округі, Сарымолдаев ауылы, Кубанская көшесінің тұрғындар жиналысының хаттамасына сәйкес, Сарымолдаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарымолдаев ауылдық округі, Сарымолдаев ауылы, Кубанская көшесінің атауы Омар Карбозов атындағы көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарымолдаев ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Е.Киргизбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ж. Абдуллаев

О переименовании улицы
Решение акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 23 января 2015 года № 1-2/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 февраля 2015 года № 2532
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и протокола схода жителей улицы Кубанского, села Сарымолдаева, Сарымолдаевского сельского округа от 15 августа 2014 года, аким Сарымолдаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Кубанская, села Сарымолдаева, Сарымолдаевского сельского округа на улицу имени Омара Карбозова.
2. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сарымолдаевского сельского округа Е. Киргизбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Абдуллаев