Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 1-03/05 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 2540 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоған ауылдық округінің Ақтоған ауылының жаңа көшесіне Ақтікен атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоған ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы- іс жүргізуші А. Жантайбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоған ауылдық округінің әкімі О. Косубаев

О присвоении наименования новой улице
Решение акима Актоганского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 29 января 2015 года № 1-03/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2015 года № 2540
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование Актикен новой улице села Актоган Актоганского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста-делопроизводителя аппарата акима Актоганского сельского округа А. Жантайбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Актоганского сельского округа О. Косубаев