"Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 265 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 58 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 2567 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы №310 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 03.11.2023 №310 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес Мойынқұм аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Мойынқұм аудан әкімдігінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 265 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімде № 2349 тіркелген, аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде 2014 жылы 31 қазанда жарияланған №87) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар" және 2 қосымшасы "Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар" осы қаулының 1 қосымшасына және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы міндетін атқарушы С.Оразымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Мәдікенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мойынқұм аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Н.Ш.Акимов
"03" наурыз 2015 жыл
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "3" наурыздағы
№ 58 қаулысы
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "3" наурыздағы
№ 58 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ауылдық округтер және елді мекендер атауы
Кандидаттармен кездесу өтетін орын
1
Кеңес ауылдық округі
Кеңес ауылы, Биназар көшесі №39 - әкімшілік ғимараты
2
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы Исабеков көшесі №17- "Желтоқсан" клубы ғимараты
3
Биназар ауылдық округі
Биназар ауылы Ә.Айтишев көшесі №2- клуб ғимараты
4
Қызылтал ауылдық округі
Көкжелек ауылы Алтынсарин көшесі №9- әкімшілік ғимараты
А.Назарбеков ауылы Биназар көшесі №12 - Ә.Молдағұлова орта мектебі
5
Қызылотау ауылдық округі
Күшаман ауылы Шалабаев көшесі №12 – клуб ғимараты
6
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауыл Жазылбек көшесі №32 –клуб ғимараты
7
Мойынқұм ауылдық округі
Мойынқұм ауылы Б.Омаров көшесі №13- Мәдениет үйінің ғимараты,
8
Қылышбай ауылдық округі
Қылышбай ауылы Ә.Төлепбергенов көшесі №15 - әкімшілік ғимараты
9
Қарабөгет ауылдық округі
Қарабөгет ауылы Сейфуллин көшесі №8 –клуб ғимараты
Құмөзек ауылы Жиенбаев көшесі №2 - клуб ғимараты

О внесении изменений в постановление акимата Мойынкумского района от 5 сентября 2014 года № 265 "О предоставлении на договорной основе помещений и определения мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов с избирателями во время выборов"
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 3 марта 2015 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2015 года № 2567. Утратило силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 3 ноября 2023 года № 310
Сноска. Утратило силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 03.11.2023 № 310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Мойынкумского района от 5 сентября 2014 года № 265 "О предоставлении на договорной основе помещений и определения мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов с избирателями во время выборов", (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 2349, опубликовано 31 ноября 2014 года № 87 в районной газете "Мойынқұм таңы") следующие изменения:
приложение 1 "Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе" и приложение 2 "Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" указанное постановление изложить в новой редакции согласно приложению 1 и приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района С.Оразымбетова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Мадикенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Мойынкумского района
Н.Ш. Акимов
Постановление акимата
Мойынкумского района № 58
от "3" марта 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Мойынкумского района
№ 58 от "3" марта 2015 года
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
№
Наименование сельских округов и населенных пунктов
Место проведение встреч
1
Кенеский сельский округ
село Кенес, улица Биназара № 39 - здание акимата
2
Бирликский сельский округ
село Берлик, улица Исабекова №17 – здание клуба "Желтоқсан"
3
Биназарский сельский округ
село Биназар, улица А.Айтишева №2 - здание клуба
4
Кызылталский сельский округ
село Кокжелек, улица Алтынсарина №9 – здание акимата
село А.Назарбеков, улица Биназара №12 - средняя школа имени А.Молдагулова
5
Кызылотауский сельский округ
село Кушаман улица Шалабаева №12 – здание клуба
6
Жамбылский сельский округ
село Жамбыла, улица Жазылбека №32 здание клуба
7
Мойынкумский сельский округ
село Мойынкум, улица Б.Омарова көшесі №13 - здания дом культуры
8
Кылышбайский сельский округ
село Кылышбай улица А.Толепбергенова № 15 – здание акимата
9
Карабогетский сельский округ
село Карабогет, улица Сейфуллина №8 - здание клуба
село Кумозек, улица Жиенбаева №2 – здание клуба

Сарыөзек ауылы Қуанышбаев көшесі №78/1– әкімшілік ғимараты
10
Ұланбел ауылдық округі
Ұланбел ауылы Сейфуллин көшесі №3 - клуб ғимараты
11
Мирный ауылы
Мирный ауылы Абылайхан көшесі №7 - әкімшілік ғимараты
12
Ақбақай ауылы
Ақбақай ауылы Қонаев көшесі №35 - әкімшілік ғимараты
13
Шығанақ ауылдық округі
Шығанақ ауылы Абай көшесі №1–клуб ғимараты
Бұралбайтал – Бұрылбайтал бастауыш мектебі
14
Хантау ауылдық округі
Хантау ауылы Биназар көшесі №3 – әкімшілік ғимараты,
Қияқты стансасы Абылайхан көшесі №2– Ағыбай батыр орта мектебі
15
Мыңарал ауылдық округі
Мыңарал ауылы Садықов көшесі №10 – әкімшілік ғимараты
Мыңарал стансасы Көшкімбай көшесі №4– Мыңарал мектебі
Қашқантеніз стансасы Темиржолшылар көшесі №15– Қашқантеңіз бастауыш мектебі
16
Ақсүйек ауылы
Ақсүйек ауылы Балхаш көшесі № 22 - әкімшілік ғимараты
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "3" наурыздағы
№ 58 қаулысына 2-қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округтер және елді мекендер атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Кеңес ауылдық округі
Кеңес ауылы, Биназар көшесі №39 мекен-жайдағы тақта
2
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы, Исабеков көшесі №59 мекен-жайдағы тақта
3
Биназар ауылдық округі
Биназар ауылы, Айтишев көшесі №10 мекен-жайдағы тақта
4
Қызылтал ауылдық округі
Көкжелек ауылы, Биназар көшесі №21 мекен-жайдағы тақта
А.Назарбеков ауылы, Ғ.Мұратбаев көшесі №20 мекен-жайдағы тақта
5
Қызылотау ауылдық округі
Күшаман ауылы, Шалабаев көшесі №12 мекен-жайдағы тақта
6
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы, Жазылбек көшесі №29 мекен-жайдағы тақта
7
Мойынқұм ауылдық округі
Мойынқұм ауылы - Көшенов көшесі №2 мекен-жайдағы, Амангелді көшесі №99 мекен-жайдағы тақта
8
Қылышбай ауылдық округі
Қылышбай ауылы, Ө.Көшкімбайұлы көшесі №12 мекен-жайдағы тақта
9
Қарабөгет ауылдық округі
Қарабөгет ауылы, Сейфуллин көшесі №10 мекен-жайдағы тақта
Құмөзек ауылы, Жамбыл көшесі №11 мекен-жайдағы тақта

село Сарыозек, улица Куанышбаева №78/1 – здание акимата
10
Уланбелский сельский округ
село Уланбел, улица Сейфуллина №3 – здание клуба
11
село Мирный
село Мирный, улица Абылайхана №7 - здание акимата
12
село Акбакай
село Акбакай улица Конаева №35 – здание акимата
13
Шыганакский сельский округ
село Шыганак, улица Абая №1– здание клуба
село Бурылбайтал – начальная школа Бурылбайтал
14
Хантауский сельский округ
село Хантау улица Биназара №3 – здание акимата
станция Киякты улица Аблайхана №2 –средняя школа имени Агыбая Батыра
15
Мынаралский сельский округ
село Мыңарал, улица Садыкова №10 – здание акимата
станция Мыңарал улица Кошкимбая №4 – школа Мынарала
станция Кашкантениз, улица Железнодорожная №15 – начальная школа Кашкантениз
16
село Аксуйек
село Аксуйек, улица Балхаша №22 - здание акимата
Приложение 2
к постановлению акимата
Мойынкумского района
№ 58 от "3" марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование сельских округов и населенных пунктов
Места расположения агитационных печатных материалов
1
Кенеский сельский округ
Щит по адресу село Кенес, улица Биназара №39
2
Бирликский сельский округ
Щит по адресу село Берлик, улица Исабекова №59
Биназарский сельский округ
Щит по адресу село Биназар, улица Айтишева №10
4
Кызылталский сельский округ
Щит по адресу село Кокжелек, улица Биназара №21
Щит по адресу село А.Назарбеков, улица Г.Муратбаева № 20
Кызылотауский сельский округ
Щит по адресу село Кушаман, улица Шалабаева №12
Жамбылский сельский округ
Щит по адресу село Жамбыла, улица Жазылбека №29
Мойынкумский сельский округ
Щит по адресу село Мойынкум, улица Кошенова №2
Щит по адресу село Мойынкум, улица Амангелды №99
Кылышбайский сельский округ
Щит по адресу село Кылышбай, улица, О.Кошкимбайулы №12
Карабогетский сельский округ
Щит по адресу село Карабогет, улица Сейфуллина №10
Щит по адресу село Кумозек улица Жамбыла №11