"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №31-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 37-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 2747 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 21 тамыздағы №39-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2736 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №31-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2452 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарда аудандық №3-4 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 241 237" деген сандары "4 252 505" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 175 401" деген сандары "3 156 669" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 292 954" деген сандары "4 304 222" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"44 694" деген сандары "44 669" деген сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-4 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2015 года № 2747
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 21 августа 2015 года № 39-3 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2736) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №31-4 "О районном бюджете 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2452, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Мойынқұм таңы" №3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 241 237" заменить цифрами "4 252 505";
цифры "3 175 401" заменить цифрами "3 156 669";
в подпункте 2):
цифры "4 292 954" заменить цифрами "4 304 222";
в подпункте 3):
цифры "44 694" заменить цифрами "44 669";

Аталған шешімнің №1, №2 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
М. Сейдалиев Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
3 қыркүйектегі № 37-2
шешіміне №1- қосымша
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2014 жылғы

Приложения №1, №2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
М. Сейдалиев Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 37-2 от
3 сентября 2015 года
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного