Мойынқұм ауданының ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қазанда № 38-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 2826 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм ауданының ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мойынқұм ауданы мәслихатының аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының Аудандық мәслихат хатшысы
төрағасы
М. Сейдалиев Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 38-5 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының жер санаттары бойынша алқаптарға бөлу сұлбасы

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель сельскохозяйственного назначения Мойынкумского района
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 октября 2015 года № 38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2015 года № 2826
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель сельскохозяйственного назначения Мойынкумского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного Секретарь районного
маслихата маслихата
М. Сейдалиев Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 38-5 от 26 октября 2015 года
Схема
Зонирования земель по категориям Мойынкумского района Жамбылской области