"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 31-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаменті 2015 жылғы 10 сәуірде № 2598 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2457 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтардағы № 5-6-7 (7049-7051) "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 597 008" сандары "6 762 099" сандарымен ауыстырылсын;
"8 000" сандары "18 000" сандарымен ауыстырылсын;
"5 205 437" сандары "4 360 528" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 609 008" сандары "6 783 084" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-59 175" сандары "-68 160" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"59 175" сандары "68 160" сандарымен ауыстырылсын;
"Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" саны "8985" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"30 400" сандары "44 400" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 6 апреля 2015 года № 31-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2015 года № 2598
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014года № 33-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2591) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2457, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Кұлан таңы" № 5-6-7 (7049-7051) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "7 597 008" заменить цифрами "6 762 099";
цифры "8 000" заменить цифрами "18 000";
цифры "5 205 437" заменить цифрами "4 360 528";
в подпункте 2):
цифры "7 609 008" заменить цифрами "6 783 084";
в подпункте 5):
цифры "-59 175" заменить цифрами "-68 160";
в подпункте 6):
цифры "59 175" заменить цифрами "68 160";
по строке "Используемые остатки бюджетных средств"
цифры "0" заменить цифрами "8 985";
в пункте 4:
цифры "30 400" заменить цифрами "44 400";
Приложения 14 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 и 3 к настоящему решению.

14912
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14912
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80469
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
76723
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3746
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
284256
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
244377
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39879
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19412
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16167
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1445
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1753
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
47
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14795
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14645
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8666
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8666
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6123
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6123
02
Қорғаныс
10258
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10258
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7800
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5092
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14912
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14912
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80469
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
76723
003
Капитальные расходы государственного органа
3746
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
284256
001
Услуги по обеспечению еятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
244377
022
Капитальные расходы государственного органа
39879
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19412
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16167
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1445
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1753
018
Капитальные расходы государственного органа
47
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14795
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14645
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8666
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8666
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6123
02
Оборона
10258
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10258
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7800
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5092
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города районного значения)

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 6 сәуірдегі
№ 31-8 шешіміне 3 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның әрбір ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
Бағдарлама атауы
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 3 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 31-8 от 6 апреля 2015 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-5 от 24 декабря 2014 года
Бюджетные программы на 2015 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"