2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 120 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 2647 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 16 апреля 2015 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 мая 2015 года № 2647.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейсен Әшімәліұлы Әлпеисовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2015 жылдың 16 сәуірдегі
№ 120 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдары
Мемлепкеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландырылатыны
Бір айға шаққандағы қаржыландыру мөлшері (тенге), оның ішінде қаржыландырылатыны
Бір айға ата - ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (орын)
Жергілікті бюджеттен есебінен (орын)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Республикалық бюджеттен қаржыланды-рылатын балабақшаларға, шағын орталықтарға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы (теңге)
Тек жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталықтар

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Алпеисова Бейсена Ашималиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение 1 к постановлению
акимата района Т.Рыскулова
от 16 апреля 2015 года № 120
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Республиканских целевых трансфертов (мест)
Местного бюджета (мест)
Республиканских целевых трансфертов (тенге)
Дополнительная сумма из местного бюджета к детским садам и миницентрам, финансируемых из республиканского бюджета (тенге)
только из местного бюджета (тенге)
1
Мини-центры