"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 32-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 2669 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2652 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2457 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтардағы № 5-6-7 (7049-7051) "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 762 099" сандары "6 616 672" сандарымен ауыстырылсын;
"2 378 681" сандары "2 231 204" сандарымен ауыстырылсын;
"4 890" сандары "11 543" сандарымен ауыстырылсын;
"18 000" сандары "17 659" сандарымен ауыстырылсын;
"4 360 528" сандары "4 356 266" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 783 084" сандары "6 625 657" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-12 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" жолындағы "12 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение района Т.Рыскулова Жамбылской области от 9 июня 2015 года № 32-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июня 2015 года № 2669
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 25 мая 2015 года № 37-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014года № 33-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2591) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2457, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Кұлан таңы" № 5-6-7 (7049-7051) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "6 762 099" заменить цифрами "6 616 672";
цифры "2 378 681" заменить цифрами "2 231 204";
цифры "4 890" заменить цифрами "11 543";
цифры "18 000" заменить цифрами "17 659";
цифры "4 360 528" заменить цифрами "4 356 266";
в подпункте 2):
цифры "6 783 084" заменить цифрами "6 625 657";
в подпункте 4):
цифры "-12 000" заменить цифрами "0";
по строке "поступления от продажи финансовых активов государства"
цифры "-12 000" заменить цифрами "0";
Приложения 1 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.

14512
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14512
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
73389
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
69955
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3434
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
236805
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
236185
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
620
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19111
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15866
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1445
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1753
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
47
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14395
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14245
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8466
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8466
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6123
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6123
02
Қорғаныс
3510
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3510
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1052
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5092
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14512
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14512
122
Аппарат акима района (города областного значения)
73389
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
69955
003
Капитальные расходы государственного органа
3434
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
236805
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
236185
022
Капитальные расходы государственного органа
620
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19111
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15866
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1445
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1753
018
Капитальные расходы государственного органа
47
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14395
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14245
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8466
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6123
02
Оборона
3510
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3510
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1052
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5092
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

9204
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
8985
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
8985
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
8985
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
8985
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 9 маусымдағы
№ 32-4 шешіміне 2 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның әрбір ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
Бағдарлама атауы
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балала рды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

9204
8
Используемые остатки бюджетных средств
8985
01
Остатки бюджетных средств
8985
1
Свободные остатки бюджетных средств
8985
Свободные остатки бюджетных средств
8985
Приложениме 2 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 32-4 от 9 июня 2015 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-5 от 24 декабря 2014 года
Бюджетные программы на 2015 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капи-тальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Орга низация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"