"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 43-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2607 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 57-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 57-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2456 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1-3 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"8 040 414" сандары "7 045 884" сандарымен ауыстырылсын;
"580 000" сандары "569 025" сандарымен ауыстырылсын;
"9 945" сандары "7 471" сандарымен ауыстырылсын;
"46 055" сандары "19 504" сандарымен ауыстырылсын;
"7 404 414" сандары "6 449 884" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"8 040 414" сандары "7 070 871" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"98 372" сандары "313 508" сандарымен ауыстырылсын;
"112 150" сандары "327 286" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-98 372" сандары "-338 495" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"98 372" сандары "338 495" сандарымен ауыстырылсын;
"112 150" сандары "327 826" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "24 987" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 14 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 8 апреля 2015 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 апреля 2015 года № 2607. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19 января 2016 года № 57-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19.01.2016 № 57-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2456, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете "Сарысу" за № 1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 040 414" заменить цифрами "7 045 884";
цифры "580 000" заменить цифрами "569 025";
цифры "9 945" заменить цифрами "7 471";
цифры "46 055" заменить цифрами "19 504";
цифры "7 404 414" заменить цифрами "6 449 884";
в подпункте 2):
цифры "8 040 414" заменить цифрами "7 070 871";
в подпункте 3):
цифры "98 372" заменить цифрами "313 508";
цифры "112 150" заменить цифрами "327 286";
в подпункте 5):
цифры "-98 372" заменить цифрами "-338 495";
в подпункте 6):
цифры "98 372" заменить цифрами "338 495";
цифры "112 150" заменить цифрами "327 826";
цифры "0" заменить цифрами "24 987";
Приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.

80402
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3035
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
186861
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164321
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22540
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17554
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14650
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1364
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13314
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12382
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
932
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32357
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11637
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
11500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9220
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12994
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5696
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1118
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
6000
02
Қорғаныс
38066
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7747
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7747
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30319
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
29819
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар

80402
003
Капитальные расходы государственного органа
3035
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
186861
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
164321
022
Капитальные расходы государственного органа
22540
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17554
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14650
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1364
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13314
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12382
004
Капитальные расходы государственного органа
932
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32357
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11637
013
Капитальные расходы государственного органа
11500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9220
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5696
003
Капитальные расходы государственного органа
180
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1118
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
6000
02
Оборона
38066
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7747
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7747
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30319
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
29819
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

19806
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
98954
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20674
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1302
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9919
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2140
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75956
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22908
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
442
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1849
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
872697
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3000
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
2500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5645
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5645
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

19806
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
98954
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20674
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1302
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9919
464
Отдел образования района (города областного значения)
2140
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22908
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
021
Капитальные расходы государственного органа
442
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1849
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
872697
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3000
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2500
464
Отдел образования района (города областного значения)
5645
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5645
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің дамуы
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 8сәуірдегі
№43-2 шешіміне 3 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 5 қосымша
2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
"Cарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
Приложение 3 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 43-2 от 8 марта 2015 года
Приложение 5 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 40-3 от 23 декабря 2014 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2015 - 2017 годы
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2015 год
2016 год
2017 год
2015 год
2016 год
2017 год
2015 год
2016 год
2017 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района"