Ауыдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 44-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 2666 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 66-3 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергіліктік мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазастан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бір жолғы әлеуметтік көмек үш айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде берілсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтiк-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы мәселелері жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Л. Асанова Б. Дондаұлы

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27 мая 2015 года № 44-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июня 2015 года № 2666. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 20 декабря 2019 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 20.12.2019 № 66-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере трех месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Л. Асанова Б. Дондаулы