"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 55-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 2857 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы №57-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 19.01.2016 №57-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы №42-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2849 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2456 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1-3 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 033 157" сандары "7 363 173" сандарымен ауыстырылсын;
"563 690" сандары "563 694" сандарымен ауыстырылсын;
"10 806" сандары "10 198" сандарымен ауыстырылсын;
"16 504" сандары "13 864" сандарымен ауыстырылсын;
"6 442 157" сандары "6 775 417" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"7 058 144" сандары "7 388 160" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 11 декабря 2015 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2857. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19 января 2016 года № 57-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19.01.2016 № 57-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2015 года № 42-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2849) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2456, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете "Сарысу" за №1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 033 157" заменить цифрами "7 363 173";
цифры "563 690" заменить цифрами "563 694";
цифры "10 806" заменить цифрами "10 198";
цифры "16 504" заменить цифрами "13 864";
цифры "6 442 157" заменить цифрами "6 775 417";
в подпункте 2):
цифры "7 058 144" заменить цифрами "7 388 160";

Аталған шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Әбдімәліков
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№55-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата С.Абдималиков
Секретарь
районного маслихата Б.Дондаулы
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№55-2 от 11 декабря 2015 года
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 40-3 от 23 декабря 2014 года
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
83874
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3455
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
178015
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
162172
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15843
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15531
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14450
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1041
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11984
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1072
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29128
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11938
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10190
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6410
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5696
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
534
02
Қорғаныс
24618
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7747
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7747
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16871
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16437
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
434
04
Бiлiм беру

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
83874
003
Капитальные расходы государственного органа
3455
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178015
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
162172
022
Капитальные расходы государственного органа
15843
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15531
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14450
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1041
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11984
004
Капитальные расходы государственного органа
1072
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11938
013
Капитальные расходы государственного органа
10190
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5696
003
Капитальные расходы государственного органа
180
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
534
02
Оборона
24618
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7747
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7747
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16871
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16437
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
434
04
Образование

9825
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3422
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
19729
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
101999
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21654
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1302
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9691
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2840
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2840
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80578
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22658
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
692
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
56128
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1294
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1294
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1119831
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2523
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2523
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3100
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
600
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
2500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13023
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13023
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8076
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7877
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
199
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9825
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3422
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19729
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
101999
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21654
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1302
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9691
464
Отдел образования района (города областного значения)
2840
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2840
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22658
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
021
Капитальные расходы государственного органа
692
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
56128
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1294
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1294
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1119831
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2523
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2523
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3100
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
600
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2500
464
Отдел образования района (города областного значения)
13023
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
13023
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
7877
005
Капитальные расходы государственного органа
199
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

23359
1
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
527
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
594
3
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1194
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
346
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3196
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
419
8
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
603
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
427
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15954

23359
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туркестанского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
527
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
594
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Игиликского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
1194
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
346
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
99
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байкадамского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
3196
7
Коммунальное государственное учреждени "Аппарат акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
419
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
603
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
427
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района Жамбылской области"
15954