Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардаң түрлерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 29 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2539 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мҚтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 43 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 57 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері елді мекендер аумақтарын көріктендіру және тазалау болып белгіленсін.
2. "Таза қала-Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі: қоғамдық жұмысқа тарту түріндегі жазаны өтеу мекемесі болып табылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев

Об определении видов общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 19 января 2015 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 215 года № 2539
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года, пунктом 1 статьи 57 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Определить место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: товарищество с ограниченной ответственностью "Таза кала-Каратау".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев