"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 тамыздағы № 44-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 2725 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4 – 5 – 6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 718 706" сандары "7 749 081" сандарымен ауыстырылсын;
"741 799" сандары "769 855" сандарымен ауыстырылсын;
"20 202" сандары "22 015" сандарымен ауыстырылсын;
"10 715" сандары "11 221" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 764 005" сандары "7 806 821" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"0" сандары "-12441" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "12441" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 августа 2015 года № 44-3. Зарегистрировано Департаментом юстициии Жамбылской области 19 августа 2015 года № 2725
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "7 718 706" заменить цифрами "7 749 081";
цифры "741 799" заменить цифрами "769 855";
цифры "20 202" заменить цифрами "22 015";
цифры "10 715" заменить цифрами "11 221";
в подпункте 2):
цифры "7 764 005" заменить цифрами "7 806 821";
в пункте 4:
цифры "0" заменить цифрами "-12441";
цифры "0" заменить цифрами "12441".

Аталған шешімнің 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет – ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.