"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 45-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 2761 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4–5–6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 749 081" сандары "7 754 198" сандарымен ауыстырылсын;
"6 945 990" сандары "6 951 107" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 806 821" сандары "7 811 936" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"68 106" сандары "796" сандарымен ауыстырылсын;
"79 202" сандары "11 892" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-113 405" сандары "-46 093" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"113 405" сандары "46 093" сандарымен ауыстырылсын;
"79 202" сандары "11 892" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 сентября 2015 года № 45-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 сентября 2015 года № 2761
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 749 081" заменить цифрами "7 754 198";
цифры "6 945 990" заменить цифрами "6 951 107";
в подпункте 2):
цифры "7 806 821" заменить цифрами "7 811 936";
в подпункте 3):
цифры "68 106" заменить цифрами "796";
цифры "79 202" заменить цифрами "11 892";
в подпункте 5):
цифры "-113 405" заменить цифрами "-46 093";
в подпункте 6):
цифры "113 405" заменить цифрами "46 093";
цифры "79 202" заменить цифрами "11 892";

"11 096" сандары "11 098" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "11 096" заменить цифрами "11 098".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының міндетін
атқарушы, мәслихат хатшысы Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 45-3 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1- қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь маслихата       Ж. Әсемов
Приложение - 1 к решению Таласского районного маслихата
от 7 сентября 2015 года № 45-3
Приложение - 1 к решению Таласского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40-3
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы