Берікқара ауылдық округі Уштөбе фермасы аумағында карантин белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімі аппаратының 2015 жылғы 23 қараша № 8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 2824 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына және Талас ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2015 жылғы 23 қарашадағы №316 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Берікқара ауылдық округі Уштөбе фермасы аумағында сібір жарасы ауруының пайда болуына байланысты, Берікқара ауылдық округі Уштөбе фермасы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Берікқара ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Е.Д. Амантаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С.Талқанбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігінің
Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің
Талас аудандық аумақтық инспекциясының басшысы
________________Б.Ақылбеков
" 23 " қараша 2015 ж.
Талас ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г.Маханова
" 23 " қараша 2015 ж.
"Жамбыл облыстық ішкі істер департаментінің
Талас аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ А.Айхымбеков
" 23 " қараша 2015 ж.

Об установлении карантина на территории ферма Уштобе Бериккаринского сельского округа
Решение акима Бериккаринского сельского округа Таласского района Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 ноября 2015 года № 2824
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Таласского района от 23 ноября 2015 года № 316 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания сибирской язвы на территории фермы Уштобе Бериккаринского сельского округа установить карантин на ферму Уштобе Бериккаринского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бериккаринского сельского округа Е.Д.Амантаева
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования .
Аким сельского округа С.Талканбаев
Согласовонно:
Начальник Таласской районной теририториальной инспекций комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан       _____________Б.Акылбеков
" 23 " ноября .
Начальник государственного учреждения Управление по защите прав потрибителей по Таласскому району
________________ Г.Маханова
" 23 " ноября .
Начальник государственного учреждения "Таласский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Жамбылской области "
________________ А.Айхымбеков
" 23 "ноября .