"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қараша № 47-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2832 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 41 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2819 болып тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4 – 5 – 6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 754 198" сандары "7 760 428" сандарымен ауыстырылсын;
"769 855" сандары "759 855" сандарымен ауыстырылсын;
"22 015" сандары "17 015" сандарымен ауыстырылсын;
"6 951 107" сандары "6 972 337" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 811 936" сандары "7 817 819" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-12 441" сандары "-12094" сандарымен ауыстырылсын;
"12 441" сандары "12 094" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2015 года № 47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2015 года № 2832
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 41 – 2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33 – 3 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2819), Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 754 198" заменить цифрами "7 760 428";
цифры "769 855" заменить цифрами " 759 855";
цифры "22 015" заменить цифрами "17 015";
цифры "6 951 107" заменить цифрами "6 972 337";
в подпункте 2):
цифры "7 811936" заменить цифрами "7 817 819";
в подпункте 4):
цифры "-12 441" заменить цифрами "-12 094";
цифры "12 441" заменить цифрами "12 094";
в пункте 4:

"15 454" сандары "9 105" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "15 454" заменить цифрами "9 105".
Приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.