2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2902 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл облыстық ішкі істер
департаментінің Талас аудандық
ішкі істер бөлімі"мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Айхимбеков
"25" желтоқсан 2015ж.
Қазақстан Республикасы қорғаныс
министрлігінің "Жамбыл облысы
Қаратау қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі" Республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
К. Кадрахунов
"25" желтоқсан 2015ж.
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Жамбыл облысының
Әділет департаменті Талас ауданының
Әділет басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р. Өміралиев
"25" желтоқсан 2015ж.
Талас аудандық Сотының
төрағасы
Ж. Джумабеков
"25" желтоқсан 2015ж.
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны Талас
аудандық бөлімінің басшысы
М. Зиябеков
"25" желтоқсан 2015ж.
Сот актілерін орындау бойынша
Талас аудандық аумақтық
бөлімінің басшысы
С. Қапсалаңов
"25" желтоқсан 2015ж.
"Жылжымайтын мүлік орталығы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны Талас аудандық
бөлімшесінің басшысы
Т. Қапсалаңов
"25" желтоқсан 2015ж.
Қазпошта акционерлік қоғамы
Жамбыл облыстық филиалы
Талас аудандық пошта байланыс
торабының басшысы
Р. Бекішова
"25" желтоқсан 2015ж.
Қаратау қаласының жедел
құтқару бөлімшесінің басшысы
Б. Нұрмаханбетов
"25" желтоқсан 2015ж.
"Нұр отан" партиясы
Талас аудандық филиалы
төрағасының бірінші
орынбасары
Т. Жұмабек
"25" желтоқсан 2015ж.
Талас ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 25 " желтоқсандағы
№ 530 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Таза қала-Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қала аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
89
89
2
"Талас ауданы әкімдігінің "Игілік" көпсалалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
"Білім бағында" қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
3
"Талас ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Орталық саябақ" пен "Ақжелкен" жазғы жүзу бассейнінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
9
9
4
"Талас ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәуелсіздіктің 20 жылдығы атындағы бағында қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
5
"Талас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
6
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
7
7
7
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
8
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
7
7
9
"Талас ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
10
"Талас ауданы Көктал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
11
"Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
12
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
13
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
14
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
15
"Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
5
5
16
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
17
"Талас ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
6
6
18
"Талас ауданы С.Шәкіров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
19
"Талас ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
20
"Талас ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
21
"Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
5
5
22
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
23
"Талас ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
24
"Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
25
"Талас ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
26
Талас аудандық ішкі істер бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
27
Қаратау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлім
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
28
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Талас ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
29
Талас аудандық соты
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
30
"Талас ауданы әкімдігі білім бөлімінің
"Жұрындысай балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Жұрындысай" балалар сауықтыру лагерінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
31
"Талас ауданы Қаратау қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қала тұрғындарына, пәтер иелеріне коммуналдық қызмет көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
32
"Талас ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
33
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Талас
аудандық бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
34
"Жылжымайтын мүлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесінің Талас аудандық бөлімшесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
35
"Қазпошта акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалының "Талас аудандық пошта байланыс торабы"
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
36
Жамбыл облысы Әділет департаментінің "Сот актілерін орындау бойынша "Талас аудандық аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
37
"Қаратау қаласының жедел құтқару жасақ бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі
Жартас көлінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
38
"Нұр Отан" партиясы Талас аудандық филиалы
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
39
"Талас ауданы әкімдігінің денешынықтыру және спорт бөлімі "Дене шынықтыру-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жастар аллеясы атындағы бағында қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
40
"Талас ауданы әкімдігінің жер қатынастар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
Барлығы:
201
201

Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2016 года № 2902
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района" обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2016 года.
Аким района Б. Рысмендиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждение
"Отдел внутренних дел Таласского района
департамента внутренних дел
Жамбылской области"
А. Айхимбеков
"25" декабря 2015г.
Начальник Республиканского
государственного учреждение
"Объединенный отдел по делам
обороны города Каратау Жамбылской
области" министерства обороны
Республики Казахстан
К. Кадрахунов
"25" декабря 2015г.
Начальник государственного
учреждение "Управления юстиции
Таласского района департамента
юстиции Жамбылской области
министерства юстиции
Республики Казахстан"
Р. Омиралиев
"25" декабря 2015г.
Председатель Таласского
районного Суда
Ж. Джумабеков
"25" декабря 2015г.
Руководитель Таласского районного
отдела республиканского
государственного предприятия
"Центр обслуживания
населения"
М. Зиябеков
"25" декабря 2015г.
Руководитель Таласского районного
территориального отдела по
исполнению судебных актов
С. Капсаланов
"25" декабря 2015г.
Руководитель Таласского районного
отделения республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного
ведения "Центр по недвижимости"
Т. Капсаланов
"25" декабря 2015г.
Руководитель Таласского районного
узла почтовой связи Жамбылского
областного филиала акционерного
общества Казпочта
Р. Бекишова
"25" декабря 2015г.
Руководитель оперативно-
спасательного отряда
города Каратау
Б. Нурмаханбетов
"25" декабря 2015г.
Первый заместитель
председателя Таласского районного
филиала партии "Нур Отан"
Т. Жумабек
"25" декабря 2015г.
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 530 от "25" декабря 2015года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплата труда участников и источники их финансирования, тенге
Спрос
Предложение
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза қала-Қаратау"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории города
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
89
89
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведение многопрофильное предприятие "Игилик" акимата Таласского района
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение парка имени "Білім бағы"
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурный комплекс отдела культуры и развития языков акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение центрального парка и летнего плавательного бассейна "Акжелкен"
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
9
9
4
Коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение парка имени "20 лет независимости"
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акколь Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
7
7
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бериккаринского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
7
7
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокталского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылаутского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каскабулакского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойыкского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
5
5
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тамдынского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ушаралского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
6
6
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима С.Шакировского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
19
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
20
Коммунальное государственное учреждение "Отдел финансов акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
21
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
5
5
22
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйство, пасажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
23
Коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительстваакимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
24
Коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйство акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
25
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
26
Таласский районный отдел внутренних дел
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
27
Республиканское государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Каратау"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
28
Государственное учреждение "Управления юстиции Таласского района департамента юстиции Жамбылской области министерства юстиции Республики Казахстан"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
29
Таласский районный Суд
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь Журындысай" отдела образования акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение детского оздоровительного лагеря "Журындысай"
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
31
Коммунальное государственое учреждение "Аппарат акима города Каратау Таласского района"
Оказывания коммунальных услуг жителям города и хозяивам квартир
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
32
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
33
Таласский районный отдел республиканского государственного предприятия "Цент обслуживание населения"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
34
Таласское районное отделение республиканского государственного прелприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
35
Жамбылский областной филиал акционерного общества Казпочта Таласский районный узел почтовой связи
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
36
Таласский районный территориальный отдел по исполнению судебных актов департамента юстиции Жамбылской области
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
37
Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Каратау"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение озера Жартас
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
38
Талас районный филиал партии "Нур Отан"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
39
Государственное учреждение "Спортивный оздоровительный комплекс отдела физической культуры и спорта акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение парка имени "Жастар аллеясы"
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
40
Коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
Всего:
Организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
201
201