Көше атауын беру туралы
Төле би ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 ақпанда № 2509 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып және 2014 жылғы 17 қыркүектегі Жамбыл облыс әкімдігі жанындағы ономастика комиссияның оң қортындысы негізінде Төле би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Төле би ауылдық округі және аң шаруашылық учаскесінде көшелерге атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төле би ауылдық округі әкімнің орынбасары Б. Асатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төле би ауылдық округінің әкімі Е. Даберов
Төле би ауылдық округінің
2015 жылғы 08 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Атаулары берілетін көшелердің тізімі
1. Жаңа Жоба-1 - Сауытбек Ұса ұлы,
2. Жаңа Жоба-2 – Байжол би,
3. Жаңа Жоба-3 - Шахан Алишев,
4. Жаңа Жоба-4 – Нұрман би,
5. Жаңа Жоба-5 – Аспара,
6. Самал -1 - Самал,
7. Самал -2 - Арай,
8. Самал -3 - Күншығыс,
9. Самал -4 - Күнбатыс,
10. Мельничная -1 –Алтай,
11. Мельничная -2 –Қорағаты,
12. Мельничная -3 –Еспе,
13. Мельничная -4 –Теректі,
14. Меркі-Шу-Бурылбайтал көлік жолы аумағын – Қарасу,
15. Аша -1 – Жұлдыз,
16. Аша-2 –Ынтымақ,
17. Аша-3 –Достық,
18. Аша- 4–Тәуелсіздік,
19. Аша-5 – Болашақ,
20. Аша-6 – Жастар,
21. Аша-7 – Аша,
22. Аша-8 –Күнгей,
23. Алтынсарин -1 – Кербұлақ,
24. Алтынсарин -2 – Сарыбұлақ,
25. Жаңа-1- Шаңырақ,
26. Жаңа-2 – Тұлпар,
27. Пивзаводская – Сейт Дубаев,
28. Речная – Кәусар,
29. Клубный тұйығы – Сәду Шәкіров тұйығы,
30. Аң шаруашылық – Қазаққаққан көшесі.

О присвоение наименования улиц
Решение акимата Толебийского аульного округа Жамбылской области от 8 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 февраля 2015 года № 2509
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей терретории и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 17 сентября 2014 года, аким Толебийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улицы Толебийского сельского округа и зверохозяйственного участка согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Толебийского сельского округа Б. Асатова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского сельского округа      Е. Даберов
Приложение к решению
акима Толебийского сельского
округа от 08 января 2015 года
№1
Перечень присвоенных наименованных улиц
1. Жана Жоба-1 – Сауытбек Усаулы,
2. Жана Жоба-2 - Байжол би,
3. Жана Жоба-3 - Шахан Алишев,
4. Жана Жоба-4 - Нурман би,
5. Жана Жоба-5 – Аспара,
6. Самал -1 - Самал,
7. Самал -2 - Арай,
8. Самал -3 - Куншыгыс,
9. Самал -4 - Кунбатыс,
10. Мельничная -1 –Алтай,
11. Мельничная -2 –Корагаты,
12. Мельничная -3 –Еспе,
13. Мельничная -4 –Теректи,
14. Мерке-Шу-Бурылбайтал трасса – Карасу,
15. Аша -1 – Жулдыз,
16. Аша-2 –Ынтымак,
17. Аша-3 –Достык,
18. Аша- 4–Тәуелсиздик,
19. Аша-5 – Болашак,
20. Аша-6 – Жастар,
21. Аша-7 – Аша,
22. Аша-8 –Кунгей,
23. Алтынсарин -1 – Кербулак,
24. Алтынсарин -2 – Сарыбулак,
25. Жаңа-1- Шанырак,
26. Жаңа-2 – Тулпар,
27. Пивзаводская – Сейт Дубаев,
28. тупик Клубный – тупик Саду Шакиров,
29. Речная – Каусар,
30. Зверохозяйство – Казыккаккан.