Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы XХXII сессиясының № 370 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 ақпанда № 2983 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 355 ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2890 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 245-246 (21880), 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 225-226 (21746-21747) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1234567 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164409350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49734051 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 622492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 114051807 мың теңге;
2) шығындар – 164535171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2209714 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3818626 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1608912 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 59088
мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 268912 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 328000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2276447 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2276447 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3818626 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1679463 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137284 мың теңге.";
нұсқалған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Түкбаева
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 17 ақпандағы
XXXII сессиясының №370 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының №355 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХXII сессии Карагандинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 февраля 2015 года № 2983
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2014 года № 245-246 (21880), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2014 года № 225-226 (21746-21747), в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 164409350 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49734051 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 622492 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1000 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 114051807 тыс. тенге;
2) затраты – 164535171 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2209714 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 3818626 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1608912 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 59088 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 268912 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 328000 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2276447 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2276447 тыс. тенге:
поступление займов – 3818626 тыс. тенге;
погашение займов – 1679463 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137284 тыс. тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Тукбаева
Секретарь областного маслихата Н. Дулатбеков
Приложение 1
к решению XXXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 17 февраля 2015 года № 370
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

537660
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1118471
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1118471
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
450400
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
512945
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154091
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1035
3
Мамандандырылған медициналық көмек
13487520
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13487520
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5661394
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
294358
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
570207
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
367146
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1115970
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
711522
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1454324
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
48269
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3264330
4
Емханалар
20246373
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20246373
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1889245
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
474826
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17563414
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
318888
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2101304
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2101304
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

537660
2
Охрана здоровья населения
1118471
253
Управление здравоохранения области
1118471
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
450400
006
Услуги по охране материнства и детства
512945
007
Пропаганда здорового образа жизни
154091
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1035
3
Специализированная медицинская помощь
13487520
253
Управление здравоохранения области
13487520
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5661394
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
294358
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
570207
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
367146
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1115970
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
711522
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1454324
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
48269
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3264330
4
Поликлиники
20246373
253
Управление здравоохранения области
20246373
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1889245
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
474826
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17563414
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
318888
5
Другие виды медицинской помощи
2101304
253
Управление здравоохранения области
2101304
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

107171
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
101
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27053
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
53955
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
21694
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243194
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
64614
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
83444
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83444
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14430031
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4017555
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
18871
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18871
261
Облыстың білім басқармасы
3892
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3892
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3743042
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2229361
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1513681
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251750
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
251750
2
Коммуналдық шаруашылық
10362367
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2641027
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
1221779
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1419248
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7721340

107171
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
101
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
27053
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
53955
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
21694
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
243194
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
64614
263
Управление внутренней политики области
39136
077
Реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39136
270
Управление по инспекции труда области
83444
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
83444
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14430031
1
Жилищное хозяйство
4017555
256
Управление координации занятости и социальных программ области
18871
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18871
261
Управление образования области
3892
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3892
271
Управление строительства области
3743042
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2229361
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1513681
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251750
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
2
Коммунальное хозяйство
10362367
271
Управление строительства области
2641027
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1221779
030
Развитие коммунального хозяйства
1419248
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7721340

619037
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
512176
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512176
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1320090
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1320090
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
10167928
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
200000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9612995
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
268133
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
86800
14
Борышқа қызмет көрсету
89640
1
Борышқа қызмет көрсету
89640
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
89640
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
89640
15
Трансферттер
24118596
1
Трансферттер
24118596
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
24118596
007
Субвенциялар
22819004
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
598404
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2568
024
Мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
130122
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
568498
III. Таза бюджеттік кредиттеу
2209714
Бюджеттік кредиттер
3818626
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1785000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1785000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1785000
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

619037
275
Управление предпринимательства области
512176
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
512176
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1320090
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
1320090
299
Управление экономики и финансов области
10167928
012
Резерв местного исполнительного органа области
200000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
9612995
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
268133
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
86800
14
Обслуживание долга
89640
1
Обслуживание долга
89640
299
Управление экономики и финансов области
89640
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
89640
15
Трансферты
24118596
1
Трансферты
24118596
299
Управление экономики и финансов области
24118596
007
Субвенции
22819004
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
598404
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2568
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
130122
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
568498
III. Чистое бюджетное кредитование
2209714
Бюджетные кредиты
3818626
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1785000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1785000
255
Управление сельского хозяйства области
1785000
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020

9612995
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
268133
Облыстың білім беру басқармасы
5984037
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
4044421
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
1057925
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
827390
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдардың жүргiзуге облыстардың жергiлiктi атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
54301
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
809930
Халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге
270247
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
539683
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3178679
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1795355
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
13125
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
1320090
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
50109
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
96458
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
96458
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1247566
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
749359
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
265687
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
232520
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
512176
Моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
512176
Нысаналы даму трансферттері:
14177669
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6891037
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1513681
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
2229361
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
1221779
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1307179
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
619037
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1198015
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1198015
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

9612995
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
268133
Управление образования области
5984037
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4044421
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
1057925
На текущее обустройство моногородов
827390
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
54301
Управление координации занятости и социальных программ области
809930
На оказание социальной защиты и помощи населению
270247
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
539683
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3178679
На жилищно-коммунальное хозяйство
1795355
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13125
На текущее обустройство моногородов
1320090
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
Управление сельского хозяйства области
96458
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
96458
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1247566
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
749359
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
265687
На текущее обустройство моногородов
232520
Управление предпринимательства области
512176
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
512176
Целевые трансферты на развитие:
14177669
в том числе:
Управление строительства области
6891037
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1513681
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2229361
На развитие объектов коммунального хозяйства
1221779
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1307179
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
619037
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1198015
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1198015
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области