Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі XХXIII сессиясының № 380 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 3162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 355 ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2890 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 245-246 (21880), 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 225-226 (21746-21747) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1234567 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152899361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49734051 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1122228 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 102042082 мың теңге;
2) шығындар – 153025182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5111997 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6812182 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1700185 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 59088 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 268912 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 328000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5178730 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5178730 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 6812182 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1770736 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137284 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Сәтбаев қаласына – 1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Сәтбаев қаласына – 1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХXIII сессии Карагандинского областного маслихата от 16 апреля 2015 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2015 года № 3162
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2014 года № 245-246 (21880), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2014 года № 225-226 (21746-21747), в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 152899361 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49734051 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 1122228 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1000 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 102042082 тыс. тенге;
2) затраты – 153025182 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5111997 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 6812182 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1700185 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 59088 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 268912 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 328000 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5178730 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5178730 тыс. тенге:
поступление займов – 6812182 тыс. тенге;
погашение займов – 1770736 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137284 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района – 0 процентов, города Сатпаев 1 - процент;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района – 0 процентов, города Сатпаев 1 - процент;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандары – 70 пайыздан, Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалалары – 50 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 1 пайыз.";
8–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 1000000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
нұсқалған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Түкбаева
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 16 сәуірдегі
XXXIII сессиясының № 380 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының № 355 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, Улытауского района – 0 процентов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, города Сатпаев – 1 процент.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2015 год в сумме 1000000 тыс. тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Тукбаева
Секретарь областного маслихата Н. Дулатбеков
Приложение 1
к решению XXXIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 16 апреля 2015 года № 380
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1946573
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
490291
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16848704
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
319656
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1988934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1988934
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1943484
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45450
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4257585
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1269131
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133892
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
894172
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
23215
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43919
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
165434
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2988454
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2245969
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
742485
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5869456
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4270316
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2602001
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530797
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1579890
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4983
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
486331
261
Облыстың білім басқармасы
1668315
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

1946573
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
490291
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16848704
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
319656
5
Другие виды медицинской помощи
1988934
253
Управление здравоохранения области
1988934
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1943484
029
Областные базы спецмедснабжения
45450
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4257585
253
Управление здравоохранения области
1269131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133892
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
894172
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
23215
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43919
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
165434
271
Управление строительства области
2988454
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2245969
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
742485
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5869456
1
Социальное обеспечение
4270316
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2602001
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
530797
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1579890
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
4983
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
486331
261
Управление образования области
1668315
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

1123211
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
321043
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
3444800
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
210009
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251750
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
251750
2
Коммуналдық шаруашылық
6365665
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1752561
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
712571
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1039990
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4613104
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72806
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2559922
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
171896
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1808480
3
Елді-мекендерді абаттандыру
50109
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
50109
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50109
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7199508
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2156589
271
Облыстың құрылыс басқармасы
189
016
Мәдениет объектілерін дамыту
189
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2156400
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
241313
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
492969
008
Театр және музыка өнерін қолдау
1326008
020
Мәдениет саласындағы жергілікті маңызы бар әлеуметтік маңызды іс-шараларды іске асыру

1123211
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
321043
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251750
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
2
Коммунальное хозяйство
6365665
271
Управление строительства области
1752561
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
712571
030
Развитие коммунального хозяйства
1039990
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4613104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
72806
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2559922
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
171896
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1808480
3
Благоустройство населенных пунктов
50109
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
50109
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7199508
1
Деятельность в области культуры
2156589
271
Управление строительства области
189
016
Развитие объектов культуры
189
273
Управление культуры, архивов и документации области
2156400
005
Поддержка культурно-досуговой работы
241313
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
492969
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
1326008
020
Реализация социально-значимых мероприятий местного значения в сфере культуры

130609
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
311206
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
989720
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
303720
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30504
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
257090
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
89370
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
482294
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
30262
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5383482
719
Облыстың ветеринария басқармасы
224464
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39006
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
96458
2
Су шаруашылығы
418099
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
75462
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
75462
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
342637
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
342637
3
Орман шаруашылығы
292523
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

130609
002
Поддержка семеноводства
311206
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
989720
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
303720
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30504
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
257090
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
89370
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
482294
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
30262
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5383482
719
Управление ветеринарии области
224464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
39006
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96458
2
Водное хозяйство
418099
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
75462
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
75462
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
342637
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
342637
3
Лесное хозяйство
292523
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
481626
013
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
481626
13
Басқалар
152000
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
152000
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
152000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
152000
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1700185
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1700185
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1700185
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1608912
2
Бюджеттік кредиттердің сомаларын қайтару
91273
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
-59088
Қаржы активтерді сатып алу
268912
13
Басқалар
268912
9
Басқалар
268912
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
268912
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
268912
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
328000
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-5178730
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
5178730
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 16 сәуірдегі
XXXIII сессиясының № 380 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының № 355 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
Барлығы
65483574
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42195386
Нысаналы даму трансферттері
16476006
Бюджеттік кредиттер
6812182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42195386
оның ішінде:
Облыс мәслихатының аппараты
202
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
202
Облыс әкімінің аппараты
39850
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
7068
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
32782
Облыстың тексеру комиссиясы
470
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
470
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
182
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
182
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
19527
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
19527
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
3163001
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3163001
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
190076
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
190076
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
132579
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
132579
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
1839
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1839
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
2354
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2354
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
861
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
861
Облыстың дін істері басқармасы
2416
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2416
Облыстың білім беру басқармасы

299
Управление экономики и финансов области
481626
013
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
481626
13
Прочие
152000
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
152000
275
Управление предпринимательства области
152000
020
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
152000
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Погашение бюджетных кредитов
1700185
5
Погашение бюджетных кредитов
1700185
01
Погашение бюджетных кредитов
1700185
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
1608912
2
Возврат сумм бюджетных кредитов
91273
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
-59088
Приобретение финансовых активов
268912
13
Прочие
268912
9
Прочие
268912
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
268912
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
268912
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Поступление от продажи финансовых активов государства
328000
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-5178730
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
5178730
Приложение 2
к решению XXXIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 16 апреля 2015 года № 380
Приложение 4
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
65483574
в том числе:
Целевые текущие трансферты
42195386
Целевые трансферты на развитие
16476006
Бюджетные кредиты
6812182
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
42195386
в том числе:
Аппарат маслихата области
202
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
202
Аппарат акима области
39850
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7068
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
32782
Ревизионная комиссиия области
470
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
470
Управление государственных активов и закупок области
182
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
182
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
19527
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
19527
Управление экономики и финансов области
3163001
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3163001
Управление физической культуры и спорта области
190076
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
190076
Управление культуры, архивов и документации
132579
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
132579
Управление по развитию языков области
1839
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1839
Управление по вопросам молодежной политики области
2354
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2354
Управление по инспекции труда области
861
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
861
Управление по делам религий области
2416
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2416
Управление образования области

5773808
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3713870
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
148779
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
206289
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
980875
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
209724
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
514271
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24797170
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
18840107
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
4445023
Халықтың иммунитетін сақтандыруды қамтамасыз етуге
1067484
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
11739
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
38892
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
393925
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1001460
Халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге
384007
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
94355
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
523098
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27584
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27395
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
189
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы

5773808
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3713870
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
148779
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
206289
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
980875
На текущее обустройство моногородов
209724
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
514271
Управление здравоохранения области
24797170
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18840107
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
4445023
На обеспечение иммунопрофилактики населения
1067484
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
11739
На текущее обустройство моногородов
38892
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
393925
Управление координации занятости и социальных программ области
1001460
На оказание социальной защиты и помощи населению
384007
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
94355
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
523098
Управление внутренней политики области
27584
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27395
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
189
Управление предпринимательства области

1786583
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
1150364
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
270
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
132940
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
50109
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
3003
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
449897
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
232922
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
232520
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
402
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
16258
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
16258
Облыстың құрылыс басқармасы
210166
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
157
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
210009
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
36468
Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға
36468
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
36991
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
36991
Облыстың ветеринария басқармасы
114860
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
114860
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
192
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
192
Нысаналы даму трансферттері:

1786583
На текущее обустройство моногородов
1150364
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
270
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
132940
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
На содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
3003
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
449897
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
232922
На текущее обустройство моногородов
232520
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
402
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
16258
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
16258
Управление строительства области
210166
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
157
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
36468
На содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
36468
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
36991
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
36991
Управление ветеринарии области
114860
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
114860
Управление по мобилизационной подготовке области
192
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
192
Целевые трансферты на развитие:

16476006
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13108301
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
2440921
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1997059
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
1252191
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
194633
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1042745
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
54268
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2681684
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
3444800
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
826717
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
800000
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
26717
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2540988
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2144594
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
143586
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
251750
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1058
Бюджеттік кредиттер
6812182
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1400000
Тұрғын үй жобалауға және салуға
1400000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4107187
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4107187
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
481626
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
481626
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
671369
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
671369
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
152000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
152000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 16 сәуірдегі
XXXIII сессиясының № 380 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының № 355 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
Барлығы
32027434
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14415243
Нысаналы даму трансферттері
11471378
Бюджеттік кредиттер
6140813
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14415243
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
32782
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
32782
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
3162387
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3162387
Облыстың білім беру басқармасы

16476006
в том числе:
Управление строительства области
13108301
На строительство и реконструкцию объектов образования
2440921
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1997059
На развитие объектов коммунального хозяйства
1252191
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
194633
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1042745
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
54268
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2681684
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
826717
На развитие транспортной инфраструктуры
800000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
26717
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2540988
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2144594
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
143586
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1058
Бюджетные кредиты
6812182
в том числе:
Управление строительства области
1400000
На проектирование и (или) строительство жилья
1400000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4107187
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4107187
Управление экономики и финансов области
481626
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
481626
Управление сельского хозяйства области
671369
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
671369
Управление предпринимательства области
152000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
152000
Приложение 3
к решению XXXIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 16 апреля 2015 года № 380
Приложение 5
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
32027434
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14415243
Целевые трансферты на развитие
11471378
Бюджетные кредиты
6140813
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14415243
в том числе:
Аппарат акима области
32782
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
32782
Управление экономики и финансов области
3162387
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3162387
Управление образования области