Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы XХXVI сессиясының № 420 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 тамызда № 3359 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 355 ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2890 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 245-246 (21880), 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 225-226 (21746-21747) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153499099 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49703388 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1727063 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3470 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 102065178 мың теңге;
2) шығындар – 153622450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5111405 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6812182 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1700777 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 56618 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 268912 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 325530 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5178138 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5178138 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 6812182 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1771328 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137284 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Жезқазған – 48 пайыз, Сәтбаев қалаларына – 1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2015 года № 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 августа 2015 года № 3359
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2014 года № 245-246 (21880), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2014 года № 225-226 (21746-21747), в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1234567 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 153499099 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49703388 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 1727063 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3470 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 102065178 тыс. тенге;
2) затраты – 153622450 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5111405 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 6812182 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1700777 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 56618 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 268912 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 325530 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5178138 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5178138 тыс. тенге:
поступление займов – 6812182 тыс. тенге;
погашение займов – 1771328 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137284 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района – 0 процентов, городов Жезказган – 48 процентов, Сатпаев 1- процент;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Жезқазған – 48 пайыз, Сәтбаев қалаларына – 1 пайыз.";
нұсқалған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Абайділдинов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 29 шілдедегі
XXXVI сессиясының №420 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының №355 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района – 0 процентов, городов Жезказган – 48 процентов, Сатпаев 1- процент.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
М. Абайдильдинов
Секретарь областного маслихата
Н. Дулатбеков
Приложение 1
к решению XXXVI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 июля 2015 года № 420
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3218647
4
Емханалар
19685224
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19685224
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2026573
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
490291
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16848704
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
319656
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2029934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2029934
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1984484
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45450
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4081232
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1285131
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133892
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
894172
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
23215
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43919
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
181434
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2796101
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2245969
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
550132
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5869456
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4264045
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2595730
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530797
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1573619
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

3218647
4
Поликлиники
19685224
253
Управление здравоохранения области
19685224
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2026573
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
490291
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16848704
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
319656
5
Другие виды медицинской помощи
2029934
253
Управление здравоохранения области
2029934
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1984484
029
Областные базы спецмедснабжения
45450
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4081232
253
Управление здравоохранения области
1285131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133892
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
894172
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
23215
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43919
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
181434
271
Управление строительства области
2796101
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2245969
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
550132
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5869456
1
Социальное обеспечение
4264045
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2595730
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
530797
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1573619
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

26370
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9504
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9504
261
Облыстың білім басқармасы
10685
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10685
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5111258
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1135406
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
321043
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
3444800
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
210009
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251750
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
251750
2
Коммуналдық шаруашылық
6394147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1755691
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
715897
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1039794
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4638456
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72806
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1143
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2555028
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
171896
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1837583
3
Елді-мекендерді абаттандыру
50109
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
50109
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26370
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9504
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9504
261
Управление образования области
10685
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10685
271
Управление строительства области
5111258
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1135406
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
321043
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251750
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
2
Коммунальное хозяйство
6394147
271
Управление строительства области
1755691
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
715897
030
Развитие коммунального хозяйства
1039794
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4638456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
72806
005
Капитальные расходы государственного органа
1143
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2555028
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
171896
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1837583
3
Благоустройство населенных пунктов
50109
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
50109
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

449897
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
449897
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9098845
1
Ауыл шаруашылығы
8147026
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7907562
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130609
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
100000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
869720
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
30598
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
303720
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30504
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3225
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
257090
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
89370
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
482294
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
30262
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5383482
719
Облыстың ветеринария басқармасы
239464
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39006
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
111458
2
Су шаруашылығы
418099
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

449897
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
449897
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9098845
1
Сельское хозяйство
8147026
255
Управление сельского хозяйства области
7907562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
130609
002
Поддержка семеноводства
100000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
869720
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30598
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
303720
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30504
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3225
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
257090
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
89370
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
482294
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
30262
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5383482
719
Управление ветеринарии области
239464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
39006
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
111458
2
Водное хозяйство
418099
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

2858410
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
388697
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
388697
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1151422
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1150364
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1058
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
4249187
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1000000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3162387
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
86800
14
Борышқа қызмет көрсету
112459
1
Борышқа қызмет көрсету
112459
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
112459
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
112459
15
Трансферттер
24156325
1
Трансферттер
24156325
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
24156325
007
Субвенциялар
22819004
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
635906
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2795
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130122
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
568498
III. Таза бюджеттік кредиттеу
5111405
Бюджеттік кредиттер
6812182
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
671369
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
671369
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
671369
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

2858410
275
Управление предпринимательства области
388697
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
388697
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1151422
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
1150364
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1058
299
Управление экономики и финансов области
4249187
012
Резерв местного исполнительного органа области
1000000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3162387
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
86800
14
Обслуживание долга
112459
1
Обслуживание долга
112459
299
Управление экономики и финансов области
112459
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
112459
15
Трансферты
24156325
1
Трансферты
24156325
299
Управление экономики и финансов области
24156325
007
Субвенции
22819004
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
635906
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2795
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
130122
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
568498
III. Чистое бюджетное кредитование
5111405
Бюджетные кредиты
6812182
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
671369
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
671369
255
Управление сельского хозяйства области
671369
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020

4904326
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
3713870
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
916431
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
209724
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдардың жүргiзуге облыстардың жергiлiктi атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
64301
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
785401
Халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге
265438
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
519963
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3038056
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1824458
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
13125
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
1150364
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
50109
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1834086
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1335879
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
265687
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
232520
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
388697
Моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
388697
Облыстың ветеринария басқармасы
200458
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
89000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
111458
Облыстың құрылыс басқармасы
210009
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
210009
Нысаналы даму трансферттері:
12000449
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
8879817
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
321043
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1135406
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
715897
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2858410
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
3444800
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
404261
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
140900
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

4904326
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3713870
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
916431
На текущее обустройство моногородов
209724
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
64301
Управление координации занятости и социальных программ области
785401
На оказание социальной защиты и помощи населению
265438
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
519963
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3038056
На жилищно-коммунальное хозяйство
1824458
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13125
На текущее обустройство моногородов
1150364
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1834086
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1335879
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
265687
На текущее обустройство моногородов
232520
Управление предпринимательства области
388697
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
388697
Управление ветеринарии области
200458
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89000
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
111458
Управление строительства области
210009
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
Целевые трансферты на развитие:
12000449
в том числе:
Управление строительства области
8879817
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
321043
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1135406
На развитие объектов коммунального хозяйства
715897
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2858410
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
На развитие объектов государственных органов
404261
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
140900
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах