"Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 59/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 3486 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 45/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 20.07.2020 № 45/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" № 535 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11420 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 08 қазан
№ 59/02
қаулысымен бекітілген
"Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Теміртау қаласының жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) көрсілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб–порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі:
1) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы № 535 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11420 болып тіркелген) бекітілген "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1 қосымшасына сәйкес қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын тіркеу туралы куәлік (бұдан әрі – көлік құралдарын тіркеу туралы куәлік) беру;

Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта"
Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2015 года № 59/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 ноября 2015 года № 3486. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20 июля 2020 года № 45/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20.07.2020 № 45/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 535 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11420) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Утвержден постановлением
акимата Карагандинской области
от 08 октября 2015 года
№ 59/02
Регламент государственной услуги
"Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (далее – государственная услуга) оказывается физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель) местным исполнительным органом города Темиртау" (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача:
1) свидетельства о государственной регистрации транспортных средств городского рельсового транспорта (далее – свидетельство о регистрации транспортных средств) согласно приложению 1 Стандарта государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (далее – Стандарт), утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 535 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11420);

2) қалалық рельстік көліктің көлік құралдары тізілімінен қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын шығару туралы хабарлама (бұдан әрі – көлік құралдарын шығару туралы хабарлама) беру болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету нәтижесінің нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) басталуы үшін негіздеме болып көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 10 тармағына сәйкес өтініш және қажетті құжаттарды беруі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар келіп түскен сәттен бастап бір сағат ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын кіріс хат-хабарларды тіркеу журналында тіркеуді жүргізеді және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үш сағат ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін қажетті құжаттарын қарап, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы жеті жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін қажетті құжаттарын қойылатын талаптарға сәйкестілігіне қарастырады, көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікті немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаны дайындайды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жібереді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үш сағаттың ішінде көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікке немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаға қол қойып, оларды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне жібереді;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері 15 (он бес) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызмет нәтижесін береді.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 41/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;

2) извещения об исключении транспортных средств городского рельсового транспорта из реестра транспортных средств городского рельсового транспорта (далее – извещение об исключении транспортных средств).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление от услугополучателя с предоставлением необходимых документов согласно пункту 10 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в течение одного часа с момента поступления документов проводит регистрацию заявления и документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги, в журнале регистрации входящей корреспонденции и направляет их на рассмотрение руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя в течение трех часов рассматривает заявление и документы услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, и направляет их ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение семи рабочих дней рассматривает заявление и документы услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, проверяет их на соответствие установленным требованиям, оформляет свидетельство о регистрации транспортных средств или извещение об исключении транспортных средств и направляет их на подписание руководителю услугодателя;
4) руководитель услугодателя в течение трех часов подписывает свидетельство о государственной регистрации транспортных средств или извещение об исключении транспортных средств и направляет их в канцелярию услугодателя;
5) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 10.07.2017 № 41/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления и документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги, в канцелярии услугодателя и передача их руководителю услугодателя;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына қарау үшін берген бұрыштамасы;
3) көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікті немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаны қағаз түрінде көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға беру;
4) қол қойылған қағаз түріндегі көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікті немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне беру;
5) қағаз түріндегі көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікті немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаны көрсілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процессіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы.
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын қабылдауды және кіріс хат-хабарлар журналында тіркеуді жүргізеді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға береді – 1 (бір) сағат;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін қажетті құжаттарын қарап, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді – 3 (үш) сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін қажетті құжаттарын қойылатын талаптарға сәйкестілігіне қарастырады және көлік құралдарын тіркеу туралы куәлік немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жібереді – 7 (жеті) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көлік құралдарын тіркеу туралы куәлікке немесе көлік құралдарын шығару туралы хабарламаға қол қояды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне жібереді – 3 (үш) сағат;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілген қызметтің нәтижесін береді – 15 (он бес) минут.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 41/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2) резолюция руководителя услугодателя ответственному исполнителю услугодателя для исполнения;
3) оформление свидетельства о государственной регистрации транспортных средств либо извещения об исключении транспортных средств в бумажном виде и передача их для подписания руководителю услугодателя;
4) передача свидетельства о государственной регистрации транспортных средств либо извещения об исключении транспортных средств в бумажном виде в канцелярию услугодателя;
5) передача подписанного свидетельства о государственной регистрации транспортных средств либо извещения об исключении транспортных средств в бумажном виде услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками):
1) сотрудник канцелярии услугодателя проводит регистрацию заявления и документов услугополучателя необходимых для оказания государственной услуги, в журнале регистрации входящей корреспонденции и передает их на рассмотрение руководителю услугодателя – 1 (один) час;
2) руководитель услугодателя рассматривает заявление и документы услугополучателя необходимых для оказания государственной услуги, и направляет их ответственному исполнителю услугодателя – 3 (три) часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает заявление и документы услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, проверяет их на соответствие установленным требованиям и оформляет свидетельство регистрации транспортных средств или извещение об исключении транспортных средств и направляет их на подписание руководителю услугодателя – 7 (семь) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает свидетельство о государственной регистрации транспортных средств или извещение об исключении транспортных средств и направляет их в канцелярию услугодателя – 3 (три) часа;
5) сотрудник канцелярии услугодателя передает результат оказания государственной услуги услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 10.07.2017 № 41/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Халыққа қызмет көрсеті орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету оталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны арқылы көрсетілмейді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы порталға Стандарттың 10 тармағына сәйкес өтініш және мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды ұсынады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының жүгіну және рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігі тәртібін сипаттау:
1) 1-процесс – көрсетілетін қызметті алушы электронды цифрлық қолтаңба арқылы (бұдан әрі - ЭЦҚ) порталда тіркелуіді (авторизациялауды) іске асырады (10 (он) минут);
2) 2- процесс – көрсетілетін қызметті алушының электронды мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдауы, электронды сұраудың нысанын толтыру және көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрауын қосу (15 (он бес) минут);
3) 3- процесс – көрсетілетін қызметті алушының электронды мемлекеттік қызметті көрсету үшін электронды сұрауды ЭЦҚ арқылы куәландыруы (5 (бес) минут);
4) 4- процесс – көрсетілетін қызметті берушінің электронды сұрауды өңдеуі (тексеруі, тіркеуі) (7 (жеті) жұмыс күні);
5) 5-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" ЭЦҚ қойылған электронды құжаттың нысанында мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жолдауы (10 (он) минут);
6) 6-процесс – көрсетілетін қызметті алушы "жеке кабинетінің" мемлекеттік көрсетілетін қызметтерін алу тарихында көрсетілетін қызметті алушымен мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алу (15 (он бес) минут):
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушының өтінішті дұрыс және толық толтыруы;
2-шарт - көрсетілетін қызметті алушының өтінішті дұрыс және толық толтырмауы.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 41/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезінде іске қосылған ақпараттық жүйелердің функционалды өзара әрекет етуі осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2, 3-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Қалалық рельстік көліктің көлік
құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесу диаграммасы
Шартты белгілер:
"Қалалық рельстік көліктің көлік
құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушімен мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтамалығы

4. Описание порядка взаимодействия с ЦОН и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан не оказывается.
10. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет на портал заявление и документы, необходимые для оказания государственной услуги, согласно пункту 10 Стандарта.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) процесс 1 – услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП) (10 (десять) минут);
2) процесс 2 – выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление запроса в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя (15 (пятнадцать) минут);
3) процесс 3 – удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя (5 (пять) минут);
4) процесс 4 – обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугодателем (7 (семь) рабочих дней);
5) процесс 5 – направление услугодателем в "личный кабинет" услугополучателя уведомления с указанием даты, времени и места получения результата государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП (10 (десять) минут);
6) процесс 6 – получение услугополучателем уведомления с указанием даты, времени и места получения результата государственной услуги в истории получения государственных услуг "личного кабинета" услугополучателя (15 (пятнадцать) минут):
условие 1 – при соблюдении услугополучателем правильности и полноты заполнения заявления;
условие 2 – при несоблюдении услугополучателем правильности и полноты заполнения заявления.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 10.07.2017 № 41/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 2, 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
транспортных средств
городского рельсового транспорта"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через портал электронного правительства
Условные обозначения:
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
транспортных средств
городского рельсового транспорта"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги услугодателем

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 41/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қалалық рельстік көліктің көлік
құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 41/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 10.07.2017 № 41/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
транспортных средств
городского рельсового транспорта"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через портал
Сноска. Приложение 3 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 10.07.2017 № 41/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).