"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 10/02 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 03/01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3075 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімінің 19.12.2018 № 12/01 (алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес Қарағанды қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 10/02 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2812 тіркелген, 2014 жылғы 18 қарашада "Индустриальная Караганда" № 205-206 (21726-21727) және "Орталық Қазақстан" № 222-223 (21857) газеттерінде, 2014 жылғы 21 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан бойынша сайлау учаскелеріндегі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 20, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 35, № 36, № 37, № 39, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 50, № 51, № 52, № 53, № 56, № 57, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 75, № 78, № 81, № 92 сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2) көрсетілген шешімнің 2 қосымшасында Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша сайлау учаскелеріндегі № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 114, № 115, № 116, № 117, № 120, № 121, № 122, № 124, № 125, № 126, № 129, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 143, № 146, № 147, № 148, № 149, № 151, № 155, № 158, № 159 сайлау учаскелері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппаратының басшысы А.И. Оспановқа, Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Т.Н. Шатохинаға және Қарағанды қаласы Октябрь ауданының әкімі Е.О. Темірхановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі
Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімінің
2015 жылғы 20 наурыз № 03/01
шешіміне 1 қосымша
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бейбітшілік бульвары, 22 үй.
Шекаралары:

О внесении изменений в решение акима города Караганды от 10 октября 2014 года № 10/02 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Караганды от 20 марта 2015 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2015 года № 3075. Утратило силу решением акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01
Сноска. Утратило силу решением акима города Караганды от 19.12.2018 № 12/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Караганды РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение акима города Караганды от 10 октября 2014 года № 10/02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2812, опубликовано 18 ноября 2014 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 205-206 (21726-21727) и "Орталық Қазақстан" № 222-223 (21857), в информационно-правовой системе "Әділет" 21 ноября 2014 года):
1) в приложении 1 к указанному решению в Избирательных участках по району имени Казыбек би города Караганды избирательные участки № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 20, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 35, № 36, № 37, № 39, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 50, № 51, № 52, № 53, № 56, № 57, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 75, № 78, № 81, № 92 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) в приложении 2 к указанному решению в Избирательных участках по Октябрьскому району города Караганды избирательные участки № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 114, № 115, № 116, № 117, № 120, № 121, № 122, № 124, № 125, № 126, № 129, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 143, № 146, № 147, № 148, № 149, № 151, № 155, № 158, № 159 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Караганды Оспанова А.И., акима района имени Казыбек би города Караганды Шатохину Т.Н. и акима Октябрьского района города Караганды Темирханова Е.О.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды
Н. Аубакиров
Приложение 1
к решению акима города Караганды
20 марта 2015 года № 03/01
Избирательный участок № 2
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский гуманитарный колледж" управления образования Карагандинской области, бульвар Мира, 22.
Границы:

Бейбітшілік бульвары – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Алалыкин көшесі – 11;
Гоголь көшесі – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ерубаев көшесі – 24;
Ленин көшесі –17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Театральная көшесі – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
Чижевский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 28, 29.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл көшесі, 17.
Шекаралары:
Алмазный тұйық көшесі – 1, 2, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
Волжский тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
Литовский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
Мраморный тұйық көшесі – 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
Аманжолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29,30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Волгодонская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Гоголь көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
Громова көшесі – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Доскей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ерубаев көшесі – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
Жанғозин көшесі – 6;
Жамбыл көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
Кузнецов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ленин көшесі – 36, 38, 40, 42, 44;
Нестеров көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Панфилов көшесі – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сәрсеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Сәтпаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
Театральная көшесі – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10,12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
Тюленин көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Телевизионная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
Хрустальная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
№ 4 сайлау учаскесі

бульвар Мира – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
улица Алалыкина – 11;
улица Гоголя – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Ерубаева – 24;
улица Ленина – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Театральная – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
улица Чижевского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 28, 29.
Избирательный участок № 3
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Жамбыла, 17.
Границы:
переулок Алмазный – 1, 2, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Волжский – 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
переулок Литовский – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
переулок Мраморный – 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
улица Аманжолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Волгодонская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Гоголя – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
улица Громовой – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Доскея – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ерубаева – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
улица Жангозина – 6;
улица Жамбыла – 4, 6, 8,10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
улица Кузнецова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ленина – 36, 38, 40, 42, 44;
улица Нестерова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Панфилова – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сарсекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Сатпаева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
улица Театральная – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
улица Тюленина – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Телевизионная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
улица Хрустальная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 4

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 60 үй.
Шекаралары:
Бейбітшілік бульвары – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54;
Цветочный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Аюпов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
Гоголь көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
Жамбыл көшесі – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95/2;
Ленин көшесі – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
Поспелов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
Сәтпаев көшесі – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Шәкіров көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
Чижевский көшесі – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Бийский тұйық көшесі – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Модельный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Утренний тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Утренний өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 10/5, 11а, 12, 13, 13а, 19, 31, 33, 38, 41;
20-шы партсъезд көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Айвазовский көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Аманжолов көшесі – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 2" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ленина, дом 60.
Границы:
бульвар Мира – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54;
переулок Цветочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Аюпова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица Гоголя – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
улица Жамбыла – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95/2;
улица Ленина – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
улица Поспелова – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
улица Сатпаева – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Шакирова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
улица Чижевского – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40.
Избирательный участок № 5
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 88" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Мустафина, дом 28.
Границы:
переулок Бийский – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Модельный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проезд Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 10/5, 11а, 12, 13, 13а, 19, 31, 33, 38, 41;
улица 20-го партсъезда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Айвазовского - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Аманжолова – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;

Арқалық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Вишневский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
Волгодонская көшесі – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
Гоголь көшесі – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
Дегтярев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ермолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Жамбыл көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
Космодемьянская көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7;
Кронштадская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
Кузнецов көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Куприн көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Ленин көшесі – 66, 68, 68а, 70, 72,74, 74а, 76, 76а;
Перов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Писарев көшесі – 40, 42, 44, 46, 46а;
Поспелов көшесі – 18, 20;
Сәтпаев көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
Сеченов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Столетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Федченко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Художественная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Шевцова көшесі – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Шекспир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:

улица Аркалыкская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Вишневского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
улица Волгодонская – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Гоголя – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
улица Дегтярева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Ермолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Жамбыла – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
улица Космодемьянской – 1, 1а, 3, 5, 7;
улица Кронштадская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
улица Кузнецова – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Куприна – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Ленина – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
улица Перова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Писарева – 40, 42, 44, 46, 46а;
улица Поспелова – 18, 20;
улица Сатпаева – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
улица Сеченова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Столетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Федченко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Художественная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Шевцовой – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шекспира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 6
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 88" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Мустафина, дом 28.
Границы:

Мұстафин көшесі – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
Жамбыл көшесі – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
Гастелло көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22;
Пригородная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хмельницкий көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Космодемьянская көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Терешкова көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
Писарев көшесі – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
Утренний тұйық көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жеткіншектер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ерубаев көшесі, 44 үй.
Шекаралары:
Әбдіров даңғылы – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
Ерубаев көшесі – 44/2, 50/2, 50/3, 52/2;
Лобода көшесі – 25/3, 27/2, 27/3, 29/2, 29/3.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды кәсіптік- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 17, 19, 21, 21/1, 23;
Әбдіров даңғылы – 7, 9;
Ерубаев көшесі – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
Комиссаров көшесі – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
Можайский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Тимирязев көшесі – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 91 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гудермесская көшесі, 129 үй.
Шекаралары:

улица Мустафина – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
улица Жамбыла – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
улица Гастелло – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22;
улица Пригородная – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хмельницкого – 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Космодемьянской – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Терешковой –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
улица Писарева – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
переулок Утренний – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Избирательный участок № 20
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец детей и юношества" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ерубаева, дом 44.
Границы:
проспект Абдирова – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
улица Ерубаева – 44/2, 50/2, 50/3, 52/2;
улица Лободы – 25/3, 27/2, 27/3, 29/2, 29/3.
Избирательный участок № 25
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 15.
Границы:
улица Ермекова – 17, 19, 21, 21/1, 23;
проспект Абдирова – 7, 9;
улица Ерубаева – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
улица Комиссарова – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
улица Можайского – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Тимирязева – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 27
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 91" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Гудермесская, дом 129.
Границы:

Космонавттар көшесі – 243, 245, 247, 249, 253, 257, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 292, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
Гудермесская көшесі – 102, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
Авиаторлар тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
Аэрологическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Портовская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Пикетная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16,17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 25, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32;
Панорамная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Панорамный тұйық көшесі – 3, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 23, 33-1, 33-2;
Районная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
Костюшко көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68;
Бензинная көшесі – 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Штурманская көшесі – l/l, l/2, l/3, l/5, l/6, l/7, 1/13, 1/16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 17, 19;
Камская көшесі – 3, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Орская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

улица Космонавтов – 243, 245, 247, 249, 253, 257, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 292, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
улица Гудермесская – 102, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
переулок Авиаторов – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
улица Аэрологическая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Портовская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Пикетная – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16,17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 25, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32;
улица Панорамная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
переулок Панорамный – 3, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 23, 33-1, 33-2;
улица Районная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
улица Костюшко – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68;
улица Бензинная – 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица Штурманская – l/l, l/2, l/3, l/5, l/6, l/7, 1/13, 1/16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 17, 19;
улица Камская – 3, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Орская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Добровольный тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Стартовый тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8;
Изыскательский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Товарищеский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общественный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Очередной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Камский тұйық көшесі – 1, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8;
Құрманғазы көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
Авиаторлар көшесі – 2, 6, 9а, 11а;
Алтын-Арқа шағын ауданы – 8, 12, 17.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 79 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрманғазы көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140;
Гудермесская көшесі – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8 ,8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Құрманғазы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космонавттар көшесі – 111, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170,171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 242, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

улица Нефтебаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Добровольный – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Стартовый – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Изыскательский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Товарищеский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Общественный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Очередной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Камский – 1, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8;
улица Курмангазы – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 ,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ,65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112,1 13, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131,1 32,133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148,149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
улица Авиаторов – 2, 6, 9а, 11а;
микрорайон Алтын-Арка – 8, 12, 17.
Избирательный участок № 28
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 79" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Курмангазы, дом 1.
Границы:
улица Гоголя – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140;
улица Гудермесская – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8 ,8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Курмангазы – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космонавтов – 111, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170,171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 242, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

Пищевая көшесі – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Рейдовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Памирская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 42, 43, 44 ,44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;
Резник көшесі – 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 19;
Коперник тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Конторский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Батумский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "№ 2 дарынды балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 77, 79, 81, 87, 97, 101, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
Керамическая көшесі – 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85, 85/1, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152, 152а;
Вавилов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;

улица Пищевая – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Рейдовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Памирская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 42, 43, 44 ,44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;
улица Резника – 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 19;
переулок Коперника – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок Конторский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Батумский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32.
Избирательный участок № 29
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных детей № 2" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Гоголя – 77, 79, 81, 87, 97, 101, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Керамическая – 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 ,81, 82, 83, 85, 85/1, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126,127, 128,129, 130,131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152, 152а;
улица Вавилова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;

Космонавттар көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
Жәлел көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Высоковольтная көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51-1, 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
Нерчинская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Черкасская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
Ярославская көшесі – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;

улица Космонавтов – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Джалиля – 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
улица Высоковольтная – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51-1, 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Нерчинская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Черкасская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
улица Ярославская – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;

Кустанайская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Рыбная көшесі – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,124,124-1;
Белорус көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71а, 73;
Кувская көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5-2, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76;
Гарибальди көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 36, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42а, 42/1, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52б, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
Қостанай тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Мельничная көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
Кондитерская көшесі – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
Самаркандская көшесі – 1 ,1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;

улица Кустанайская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Рыбная – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124-1;
улица Белорусская – 1, 1а, 1б, 2, 3, За, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71а, 73;
улица Кувская – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5-2, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76;
улица Гарибальди – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52б, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
переулок Кустанайский – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Мельничная – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
улица Кондитерская – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
улица Самаркандская – 1 ,1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;

Зональная көшесі – 81/4.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "№ 2 дарынды балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Балқаш көшесі – 64, 66, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
Зональная көшесі – 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95;
Тургенев көшесі – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
Чехов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
Гончарная көшесі - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Колодезная көшесі – 3, 3а, 3б, 3г, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Кирпичная көшесі – 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Четская көшесі – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ,130, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

улица Зональная – 81/4.
Избирательный участок № 30
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных детей № 2" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Балхашская – 64, 66, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123,1 25, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141,143, 145, 147, 149;
улица Зональная – 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Тургенева – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
улица Чехова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
улица Гончарная – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Колодезная – 3, 3а, 3б, 3г, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Кирпичная – 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Четская – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ,130, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

Луговая көшесі – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
Волгоградская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25;
Смоленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Оршанский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Хвойный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Волочаевская көшесі – 32, 34, 36, 36а, 38, 40;
Бұқар жырау даңғылы – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жұмабаев атындағы № 39 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 шағын ауданы, 33/2 үй.
Шекаралары:
Степной-2 шағын ауданы –53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үй;
Степной-3 шағын ауданы – 1, 2, 7;
Степной-4 шағын ауданы – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Приканальная көшесі – 19 (блок секция 4);
Шахтерлер даңғылы – 36/1 (60).
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-1 шағын ауданы – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 41а, 41б, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49;
Степной-2 шағын ауданы – 6, 6/1, 6/2, 6/7, 7, 8, 9, 10, 11, 11/13, 12, 13, 25, 26;
Степной-4 шағын ауданы – 24, 25;
Шахтерлер даңғылы – 33, 52.
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағын ауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 3, 3/7, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Шахтерлер даңғылы – 70 блок секция 1, 70 блок секция 2.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағын ауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:

улица Луговая – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
улица Волгоградская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25;
улица Смоленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Оршанский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Хвойный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Волочаевская – 32, 34, 36, 36а, 38, 40;
проспект Бухар жырау – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136.
Избирательный участок № 31
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 39 им. М. Жумабаева" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-4, дом 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
микрорайон Степной-3 – 1, 2, 7;
микрорайон Степной-4 – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Приканальная – 19 (блок секция 4);
проспект Шахтеров – 36/1 (60).
Избирательный участок № 33
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 41а, 41б, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49;
микрорайон Степной-2 – 6, 6/1, 6/2, 6/7, 7, 8, 9, 10, 11, 11/13, 12, 13, 25, 26;
микрорайон Степной-4 – 24, 25;
проспект Шахтеров – 33, 52.
Избирательный участок № 35
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей № 101" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 3, 3/7, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
проспект Шахтеров – 70 блок секция 1, 70 блок секция 2.
Избирательный участок № 36
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей № 101" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:

Тәттімбет көшесі – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 34у;
Шахтерлер даңғылы – 70 блок секция 3, 70 блок секция 4, 70 блок секция 5, 70 блок секция 6, 70 блок секция 7.
Букетов көшесі – 7, 13, 19, 30/2;
Таугүл шағын ауданы.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Күнгей шағын ауданы;
Мұқанов көшесі – 43, 43 тұрғын үй алабы 1 учаске, 43/9, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/35, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/50, 45/53, 45/54, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 48/18, 55 тұрғын үй алабы 10 үй, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1, 59 тұрғын үй алабы 13 үй, 59 тұрғын үй алабы 13/1 үй, 59а, 59б, 63, 80;
Гүлдер-1 шағын ауданы – 13, 14, 15, 16, 17;
ДЭУ– 50 көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13;
Есептік квартал.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-3 шағын ауданы – 3, 3/1, 4, 5, 6, 8;
Приканальная көшесі – 19 блок-секция 1, 2, 3, 5, 6, 7.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы.
Шекаралары:
Гүлдер-1 шағын ауданы – 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 21, 22;
Шахтерлер даңғылы – 74;
Приканальная көшесі – 19 блок-секция 8, 9, 31.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 9 үй.
Шекаралары:
Кислородный тұйық көшесі – 20, 22, 29, 30;
Сборный тұйық көшесі – 3, 4, 5, 10, 12, 14, 16, 17;
Сельский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Химический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 6;
Бұқар жырау даңғылы – 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5,11, 11б, 13, 17, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
Болотников көшесі – 14, 16, 20, 22;
Жауынгер Интернационалистер көшесі – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а;
Инженерная көшесі– 2, 4, 6, 8, 10;
Ипподромная көшесі – 1, 1/1, 3а, 5, 5а;

улица Таттимбета – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 34у;
проспект Шахтеров – 70 блок секция 3, 70 блок секция 4, 70 блок секция 5, 70 блок секция 6, 70 блок секция 7;
улица Букетова – участок 7, 13, 19, 30/2;
микрорайон Таугуль.
Избирательный участок № 37
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Муканова, дом 41.
Границы:
микрорайон Кунгей;
улица Муканова – 43, жилой массив 43 участок 1, 43/9, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/35, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/50, 45/53, 45/54, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 48/18, жилой массив 55 дом 10, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1, жилой массив 59 дом 13, жилой массив 59 дом 13/1, 59а, 59б, 63, 80;
микрорайон Гульдер-1 – 13, 14, 15, 16, 17;
улица ДЭУ - 50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13;
Учетный квартал.
Избирательный участок № 39
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Степной-3 – 3, 3/1, 4, 5, 6, 8;
улица Приканальная – 19 блок-секции 1, 2, 3, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 40
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 21, 22;
проспект Шахтеров – 74;
улица Приканальная – 19 блок-секции 8, 9, 31.
Избирательный участок № 42
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 9.
Границы:
переулок Кислородный – 20, 22, 29, 30;
переулок Сборный – 3, 4, 5, 10, 12, 14, 16, 17;
переулок Сельский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Химический – 1, 2, 3, 6;
проспект Бухар жырау – 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5,11, 11б, 13, 17, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Болотникова – 14, 16, 20, 22;
улица Воинов Интернационалистов – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а;
улица Инженерная – 2, 4, 6, 8, 10;
улица Ипподромная – 1, 1/1, 3а, 5, 5а;

Казахстанская көшесі– 9, 15, 18, 18а;
Коммунальная көшесі – 1, 1а, 1б, 3;
Механическая көшесі – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
Московская көшесі – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Моторная көшесі – 1, 2, 6, 8, 10, 14, 14а;
Научная көшесі – 13;
Олимпийская көшесі – 8, 12-1, 16;
Рейсовая көшесі – 1, 1/6;
Чкалов көшесі – 2, 4, 5, 6;
Шахтостроительная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
Заводская көшесі – 1, 1а, 3, 3а, 5а-4;
Металлургов көшесі – 1.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казахстанская көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Жилстроевская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 18а, 18б, 19, 21, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Заводская көшесі – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Ровенская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64;
Давыдов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58;
Мусин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54;
Сквозной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Яблочный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
Горноспасательная көшесі – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а;
Олимпийская көшесі – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
Механическая көшесі – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;

улица Казахстанская – 9, 15, 18, 18а;
улица Коммунальная – 1, 1а, 1б, 3;
улица Механическая – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
улица Московская – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Моторная – 1, 2, 6, 8,10, 14, 14а;
улица Научная –13;
улица Олимпийская – 8, 12-1, 16;
улица Рейсовая – 1, 1/6;
улица Чкалова – 2, 4, 5, 6;
улица Шахтостроительная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
улица Заводская – 1, 1а, 3, 3а, 5а-4;
улица Металлургов – 1;
Избирательный участок № 43
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 21" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Казахстанская, дом 40.
Границы:
улица Жилстроевская – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 18а, 18б, 19, 21, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Заводская – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Ровенская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64;
улица Давыдова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58;
улица Мусина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54;
переулок Сквозной – 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Яблочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
улица Горноспасательная – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а;
улица Олимпийская – 54, 55, 56 ,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
улица Механическая – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;

Гладков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
Саран тас жолы – 10, 64, 98, 110, 112, 103, 117, 118, 120;
Проектный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
Я.Купала көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Хаби - Халиулин көшесі – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43, 44;
Рыночная көшесі – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
Выборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алтайский тұйық көшесі – 118, 120, 122;
Лесков көшесі – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 27а, 29, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Алтайская көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
Дорожный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Казахстанская көшесі – 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79/2, 81, 83, 85, 87, 89.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Чкалов көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Кривогуз көшесі – 1, 3, 7, 9, 13;
Крылов көшесі – 4, 4а, 6;
Коммунальная көшесі – 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
Казахстанская көшесі –13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 32, 29, 31, 33, 38;
Челябинская көшесі – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28;
Моторная көшесі – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Армейская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
Заводская көшесі – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Бажов көшесі – 1, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15;
Ленинград көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22. 24, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76;
Горноспасательная көшесі – 3, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33;

улица Гладкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
шоссе Саранское – 10, 64, 98, 110, 112, 103, 117, 118, 120;
переулок Проектный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
улица Я. Купалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Хаби - Халиулина – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43, 44;
улица Рыночная – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
переулок Выборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Алтайский – 118, 120, 122;
улица Лескова – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 27а, 29, 35, 37, 39, 41 ,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Алтайская – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14 ,15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
переулок Дорожный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Казахстанская – 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79/2, 81, 83, 85, 87, 89.
Избирательный участок № 44
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Медицинский колледж города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Чкалова, дом 9.
Границы:
улица Кривогуза – 1, 3, 7, 9, 13;
улица Крылова – 4, 4а, 6;
улица Коммунальная – 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
улица Казахстанская – 13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 32, 29, 31, 33, 38;
улица Челябинская – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28;
улица Моторная – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Армейская – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
улица Заводская – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Бажова – 1, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ленинградская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76;
улица Горноспасательная – 3, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29 ,30, 31, 32, 33;

Олимпийская көшесі – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Ровенская көшесі – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Рыночная көшесі – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
Жилстроевская көшесі – 32;
Календарный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ремесленный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
Невский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Музейный тұйық көшесі – 5, 6;
Кривогуз көшесі 6, 8, 8у, 8/1, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
Крылов көшесі – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 9а, 11, 11/1, 14, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
Мичурин көшесі – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 1, 3, 7, 7а, 7б, 7г.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казахстанская көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
Путейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
Бадин көшесі – 3, 17, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Посадочная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Арбатская көшесі – 2, 4, 4а, 5а, 7, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
Нахимов көшесі – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
Пригода көшесі – 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19-3, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39;

улица Олимпийская – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ровенская – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Рыночная – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
улица Жилстроевская – 32;
переулок Календарный – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Ремесленный – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
переулок Невский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 45
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Крылова, дом 8.
Границы:
переулок Музейный – 5, 6;
улица Кривогуза – 6, 8, 8у, 8/1, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
улица Крылова – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 9а, 11, 11/1, 14, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
улица Мичурина – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
проспект Сакена Сейфуллина –1, 3, 7, 7а, 7б, 7г.
Избирательный участок № 50
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 21" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Казахстанская, дом 40.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
улица Путейская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
улица Бадина –3, 17, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Посадочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Арбатская – 2, 4, 4а, 5а, 7, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
улица Нахимова – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
улица Пригоды – 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19-3, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39;

Дальняя көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 25а, 26а, 27а, 28а, 29а, 33;
Баженов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Москвин көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
Западная көшесі - 1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 18;
Новая көшесі – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42;
Степная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Охотская көшесі – 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38а, 39;
Потемкин көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50-1, 52, 54;
Радио тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Свободный тұйық көшесі – 1, 2, 2а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Казахстанская көшесі - 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 105, 109, 113, 115, 118, 119, 122, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Горноспасательная көшесі – 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
Заводская көшесі – 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134б, 138, 140, 142, 144;
Гладков көшесі – 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
Балакирев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ангелина көшесі – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Проточный тұйық көшесі – 11;
Руднев тұйық көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Лесков көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 34.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы - Қарағанды облыстық телекоммуникациялар дирекциясы, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 12 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
Краснодарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;

улица Дальняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 25а, 26а, 27а, 28а, 29а, 33;
улица Баженова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Москвина – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
улица Западная – 1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 18;
улица Новая – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42;
улица Степная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Охотская – 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38а, 39;
улица Потемкина – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50-1, 52, 54;
переулок Радио – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Свободный – 1, 2, 2а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Казахстанская – 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 105, 109, 113, 115, 118, 119, 122, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
улица Горноспасательная – 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Заводская – 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134б, 138, 140, 142, 144;
улица Гладкова – 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
улица Балакирева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ангелиной – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
переулок Проточный –11;
переулок Руднева – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Лескова – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 34.
Избирательный участок № 51
Центр: Карагандинская областная дирекция телекоммуникаций филиала акционерного общества "Казахтелеком", проспект Сакена Сейфуллина, дом 12.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
переулок Краснодарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;

Бадин көшесі – 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129,131;
Арбатская көшесі – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
Ломоносов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а;
Степная көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 82а, 84, 86, 88/1, 88/2, 88/5, 90;
Строительная көшесі -50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104;
Седов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Нахимов көшесі – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
Новая көшесі – 63, 65, 65а, 66а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Западная көшесі – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59;
Астраханская көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Баженов көшесі – 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/2, 77а, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103;
Москвин көшесі - 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;

улица Бадина – 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129,131;
улица Арбатская – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
улица Ломоносова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а;
улица Степная – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 82а, 84, 86, 88/1, 88/2, 88/5, 90;
улица Строительная – 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104;
улица Седова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Нахимова – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Новая – 63, 65, 65а, 66а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Западная – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59;
улица Астраханская – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Баженова – 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/2, 77а, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103;
улица Москвина – 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;

Дальняя көшесі – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 86/3, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 100, 102, 104;
Геологический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15;
Бульварный тұйық көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46;
Весенний тұйық көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21.
Пригода көшесі – 43-1, 59, 78-1, 85.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы "Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 100 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі – 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/2, 57/2, 58, 58/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 79а, 79б, 85/2, 87б, 91, 92у, 93, 94, 95, 98;
Бадин көшесі – 88, 90, 92, 94, 96-132, тақ жағы –133-183;
Дальняя көшесі – 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 124, 126, 132, 141;
Нуринская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Дубовская көшесі – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Новая көшесі – 101, 101а, 103, 105, 114, 116;
Западная көшесі – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Москвин көшесі – 80, 82, 84, 85а-2, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
Баженов көшесі – 104, 108, 114, 138а;
Строительная көшесі – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;
3ащитная көшесі – 2, 2-1, 2-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18-1, 18-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30-2, 32;
Степная көшесі – 81, 83, 85, 87, 88/4, 88/7, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Жәнібеков көшесі – 53, 55, 59, 59а, 59/3, 61, 61/2, 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 107а, 113, 115, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 136, 140/3, 144;

улица Дальняя – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 86/3, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 100, 102, 104;
переулок Геологический – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15;
переулок Бульварный – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46;
переулок Весенний – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21;
улица Пригоды – 43-1, 59, 78-1, 85;
Избирательный участок № 52
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 100" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Седова, дом 6.
Границы:
улица Крылова – 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/2, 57/2, 58, 58/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 79а, 79б, 85/2, 87б, 91, 92у, 93, 94, 95, 98;
улица Бадина – 88, 90, 92, 94, 96-132, нечетная сторона с 133-183;
улица Дальняя – 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 124, 126, 132, 141;
улица Нуринская – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Дубовская – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Новая – 101, 101а, 103, 105, 114, 116;
улица Западная – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Москвина – 80, 82, 84, 85а-2, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
улица Баженова – 104, 108, 114, 138а;
улица Строительная – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;
улица 3ащитная – 2, 2-1, 2-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18-1, 18-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30-2, 32;
улица Степная – 81, 83, 85, 87, 88/4, 88/7, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Жанибекова –53, 55, 59, 59а, 59/3, 61, 61/2, 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 107а, 113, 115, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 136, 140/3, 144;

Гурьевский тұйық көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11а, 23, 26;
Путевой тұйық көшесі – 3, 7, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21;
Астраханская көшесі – 1а, 2, 4, 6а, 8, 10, 12, 16, 18, 32, 34, 36, 38;
Нұрмақов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғабиден Мұстафин атындағы № 83 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Жәнібеков көшесі – 44, 46, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Кривогуз көшесі – 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 59, 61, 63, 65/4, 67, 67/3, 69, 71, 71а, 76/1, 76/2, 78/5, 80,82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/4, 94/7, 94у, 96/2, 96у, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
Крылов көшесі – 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 63/3, 71/2, 83а, 93а, 94а;
Мичурин көшесі – 28, 62/2.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 164 үй.
Шекаралары:
Степная көшесі - 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
Буровая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
Новонижняя көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Радищев көшесі – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12,14,15,16,17,18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;

переулок Гурьевский – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11а, 23, 26;
переулок Путевой – 3, 7, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21;
улица Астраханская – 1а, 2, 4, 6а, 8, 10, 12, 16, 18, 32, 34, 36, 38.
улица Нурмакова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
Избирательный участок № 53
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 83 имени Габидена Мустафина" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Жанибекова – 44, 46, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Кривогуза – 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 59, 61, 63, 65/4, 67, 67/3, 69, 71, 71а, 76/1, 76/2, 78/5, 80,82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/4, 94/7, 94у, 96/2, 96у, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
улица Крылова – 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 63/3, 71/2, 83а, 93а, 94а;
улица Мичурина – 28, 62/2.
Избирательный участок № 56
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса" управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 164.
Границы:
улица Степная – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Буровая – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ,72, 73, 74, 75;
улица Новонижняя – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23,24, 25, 26, 27, 27а ,28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Радищева – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;

Речная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;
Кольцевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
Грибоедов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а;
Колумб көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
Ветеринарная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
Смелый тұйық көшесі – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Рылеев тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
Рядовой тұйық көшесі – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
Бадин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198,199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214,215, 216, 217, 218,219, 220, 221, 223, 224,225, 226,227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234,235, 237, 238,239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243а, 244,245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252,253, 254; 255, 255а;
Баженов көшесі – 140, 142, 144, 145, 146, 147,148,149,150,151, 151а,152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207;

улица Речная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;
переулок Кольцевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
улица Грибоедова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а;
улица Колумба – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
улица Ветеринарная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
переулок Смелый – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок Рылеева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
переулок Рядовой – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
улица Бадина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198,199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214,215, 216, 217, 218,219, 220, 221, 223, 224,225, 226,227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234,235, 237, 238,239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243а, 244,245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252,253, 254; 255, 255а;
улица Баженова – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207;

Прогресс көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23;
Западная көшесі – 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 97а, 101, 103, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
Омская көшесі – 1, 1а, 2, 2/2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
Доватор көшесі – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
Коцюбинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
Планетная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а;
Кременский көшесі – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
3ащитная көшесі – 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ,53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1,73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
Прогресс көшесі –24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Буровая көшесі – 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Грибоедов көшесі – 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 37 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Брюллов көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Защитная көшесі – 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
Мицкевич көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а;

улица Прогресса – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23;
улица Западная – 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 97а, 101, 103, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
улица Омская – 1, 1а, 2, 2/2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
улица Доватора – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Коцюбинского – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
улица Планетная – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46,46а;
улица Кременского – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
улица 3ащитная – 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ,53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1,73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
улица Прогресса – 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Буровая – 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Грибоедова – 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61.
Избирательный участок № 57
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 37" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Брюллова, дом 7.
Границы:
улица Защитная – 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
улица Мицкевича – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а;

Осевая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
Кошубаев көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
Петровский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Брюллов көшесі – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Колос көшесі – 1, 1а, 2а, 7, 8а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 36;
Муромская көшесі – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Аварийная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 48 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 13 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 73/2, 75/2, 77/2;
Ержанов көшесі – 2, 4, 4у, 10, 10а, 12, 12/2, 12а, 14, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 97 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ержанов көшесі – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39а, 39, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/5, 53/3б, 55, 57, 59, 61, 63.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің "Қазақстан Республикасы минералдық шикізатты кешенді қайта өндеу жөніндегі ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік республикалық кәсіпорнының "Ж.Әбішев атындағы химия-металлургия институты" филиалы, Ермеков көшесі, 63.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2, 343/2, 363;

улица Осевая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
улица Кошубаева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
улица Петровского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
улица Брюллова – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Колоса – 1, 1а, 2а, 7, 8а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 36;
улица Муромская – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Аварийная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15,16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Избирательный участок № 59
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ержанова, дом 13.
Границы:
проспект Бухар жырау – 73/2, 75/2, 77/2;
улица Ержанова – 2, 4, 4у, 10, 10а, 12, 12/2, 12а, 14, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Избирательный участок № 60
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 97" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ержанова, дом 15.
Границы:
улица Ержанова – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39а, 39, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/5, 53/3б, 55, 57, 59, 61, 63.
Избирательный участок № 62
Центр: Филиал Республиканского государственного предприятия "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан "Химико-металлургический институт им. Ж. Абишева", улица Ермекова, 63.
Границы:
улица Ермекова – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2, 343/2, 363;

Новоселов көшесі – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358, 360, 362;
Полетаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Газалиев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 102 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/6, 91/7, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 участок 1-3, 100 тұрғын үй алабы 22 үй;
Садоводов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б-1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
Ботаническая көшесі –4 тұрғын үй алабы 1 учаске, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 23/3, 23/4, 24, 30а, 37, 40, 44б.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтыншылародағының Қарағанды экономикалық университеті" мемлекеттік емес мекемесі, Академическая көшесі, 9 үй:
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 93/2, 98/3, 114/1;
83 - квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
Витебская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Нарвская көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
Анжерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44;
Рационализаторлар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Крамской көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 44/2, 44/3, 44/4;
Липецкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
Академическая көшесі – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/6, 9/8, 13;
Энтузиастов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Бобруйская көшесі – 1, 1а, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Липецкий тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Энтузиастов тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 26;
Ботанический сад көшесі – 1, 7, 15, 22, 22/1, 23, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 38 44, 49, 54.
№ 66 сайлау учаскесі

улица Новоселов – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358, 360, 362;
улица Полетаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Газалиева – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15.
Избирательный участок № 63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ермекова, дом 102.
Границы:
улица Ермекова – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/6, 91/7, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 участок 1-3, жилой массив 100 дом 22;
улица Садоводов – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б-1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
улица Ботаническая – жилой массив 4 участок 1, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 23/3, 23/4, 24, 30а, 37, 40, 44б.
Избирательный участок № 64
Центр: Негосударственное учреждение - "Карагандинский экономический университет Казпотребсоюза", улица Академическая, дом 9:
Границы:
улица Ермекова – 93/2, 98/3, 114/1;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
улица Витебская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Нарвская – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
улица Анжерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44;
улица Рационализаторов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Крамского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 44/2, 44/3, 44/4;
улица Липецкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
улица Академическая – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/6, 9/8, 13;
улица Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Бобруйская – 1, 1а, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
переулок Липецкий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 26;
улица Ботанический сад – 1, 7, 15, 22, 22/1, 23, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 38 44, 49, 54.
Избирательный участок № 66

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Учебная көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Литейная көшесі – 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 49, 51;
Паровозная көшесі – 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
Учебная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Қарабас көшесі – 35а, 35, 37, 39, 41, 43,45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110;
Отвальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Монтажная көшесі – 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Мостовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Углесборочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
Заречная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Полевая көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Тропическая көшесі – 1, 3, 5, 9, 13, 15, 23, 25;
Заводской шағын ауданы – 1, 2;
Кузнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Кузнечный тұйық көшесі – 17а, 19-1, 24, 28, 30, 32, 33-1, 33-2, 36, 36-1, 38, 41, 43-1, 49;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 44" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Учебная, дом 7.
Границы:
улица Литейная – 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 49, 51;
улица Паровозная – 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
улица Учебная – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Карабасская – 35а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Отвальная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Монтажная – 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Мостовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Углесборочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 30а;
улица Заречная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Полевая – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Тропическая – 1, 3, 5, 9, 13, 15, 23, 25;
микрорайон Заводской – 1, 2;
улица Кузнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
переулок Кузнечный – 17а, 19-1, 24, 28, 30, 32, 33-1, 33-2, 36, 36-1, 38, 41, 43-1, 49;

Плотничная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Цеховая көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
Снежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хозяйственная көшесі – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22а, 26;
Минеральная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
Ученический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Береговой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Вагонная көшесі – 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20/1, 23/1, 21, 22, 23, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Цеховая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Литейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42а, 44, 46, 68;
Вагонная көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
Паровозная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
Учебная көшесі – 2, 4, 6, 8;
Орлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33;
Молоков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Новолитейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Қарабас көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
Столярная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

улица Плотничная – 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Цеховая – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
улица Снежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хозяйственная – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22а, 26;
улица Минеральная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
переулок Ученический – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
переулок Береговой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Вагонная – 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20/1, 23/1, 21, 22, 23, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51.
Избирательный участок № 67
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 64" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Вагонная, дом 1.
Границы:
улица Цеховая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Литейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42а, 44, 46, 68;
улица Вагонная – 1, 2, 2/1 ,2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
улица Паровозная – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 1З/2, 15, 16, 17, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Учебная – 2, 4, 6, 8;
улица Орлова – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33;
улица Молокова – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Новолитейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Карабасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
улица Столярная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

Перонная көшесі – 1, 1а, 2а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13, 14, 14-1, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38;
Товарная көшесі – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Долинская көшесі – 1, 1а, 1в, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
Грузовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Кондукторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Овражная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Қарабас тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
737 км көшесі;
Юбилейная көшесі – 1, 3, 5.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орлов көшесі, 3 үй.
Шекаралары:
Орлов көшесі – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100, 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Молоков көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
Юбилейная көшесі – 2, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;

улица Перонная – 1, 1а, 2а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13, 14, 14-1, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38;
улица Товарная – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Долинская – 1, 1а, 1в, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
улица Грузовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Кондукторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Овражная – 1, 2, 3,4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок Карабасский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица 737 км;
улица Юбилейная – 1, 3, 5.
Избирательный участок № 68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 4" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Орлова, дом 3.
Границы:
улица Орлова – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100, 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Молокова – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
улица Юбилейная – 2, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;

Водопьянов көшесі – 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Разрезовская көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Якутская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Рыбалко көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
Пахотная көшесі – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25,26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Депутатская көшесі – 3, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Асфальтная көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 16;
Бытовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Балқаш көшесі – 1, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 4, 4а, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Кирпичная көшесі – 8-а.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Зональная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 80, 82, 82а;
Рыбная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Кондитерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;

улица Водопьянова – 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Разрезовская – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Якутская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Рыбалко – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Пахотная – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ,44, 45, 46;
улица Депутатская – 3, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Асфальтная – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 16;
улица Бытовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Балхашская – 1, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 4, 4а, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Кирпичная – 8-а.
Избирательный участок № 69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 87" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Зональная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 80, 82, 82а;
улица Рыбная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Кондитерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;

Ключевая көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а-1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а-2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59;
Хоровой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кирпичный тұйық көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 55;
Керамическая көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
Гончарная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а;
Альпинисттер көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33г;
Балқаш көшесі – 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32а, 32б, 32в, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а-1, 52а-2, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Кирпичная көшесі – – 1, 2, 3, 4, 5, 5а-1, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Четская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49б, 49в, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 93;
Волочаевская көшесі – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
Луговая көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Стекольная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
Спасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15а, 16, 23;

улица Ключевая – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а-1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а-2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59;
переулок Хоровой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Кирпичный – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 55;
улица Керамическая – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
улица Гончарная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а;
улица Альпинистов – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33г;
улица Балхашская – 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32а, 32б, 32в, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а-1, 52а-2, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Кирпичная – 1, 2, 3, 4, 5, 5а-1, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Четская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49б, 49в, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 93;
улица Волочаевская – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
улица Луговая – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Стекольная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
улица Спасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15а, 16, 23;

Природная көшесі – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 23, 25, 28;
Тургенев көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19;
Штакетный тұйық көшесі – 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Квартальный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Бұқар жырау даңғылы – 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 59 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Волочаевская көшесі, 46 үй.
Шекаралары:
Волочаевская көшесі – 2, 3, 4, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
Рижская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
Насыпная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 39.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 86 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 шағын ауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита-1 шағын ауданы – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3, 12, 13, 14, 16, 17;
Оазис шағын ауданы.
Кенжин көшесі – 2/1, 2/2.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Карбышев көшесі, 7.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 1, 2, 3, 5, 5/1, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 10/3, 12, 14, 14/2;
Университетская көшесі – 3, 19, 21, 23.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 11, 15, 17, 17/2;
Мұқанов көшесі – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 2, 2 тұрғын үй алабы 2 үй, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
№ 81 сайлау учаскесі

улица Природная – 9, 10 ,11, 13, 15, 16, 23, 25, 28;
улица Тургенева – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19;
переулок Штакетный – 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Квартальный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проспект Бухар жырау – 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Избирательный участок № 70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 59" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Волочаевская, дом 46.
Границы:
улица Волочаевская – 2, 3, 4, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 ,55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Рижская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
улица Насыпная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 39.
Избирательный участок № 71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 86" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита-1 – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3, 12, 13, 14, 16, 17;
микрорайон Оазис;
улица Кенжина – 2/1, 2/2.
Избирательный участок № 75
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Карбышева, дом 7.
Границы:
улица Карбышева – 1, 2, 3, 5, 5/1, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 10/3, 12, 14, 14/2;
улица Университетская – 3, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 78
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Муканова, дом 1.
Границы:
улица Университетская – 11, 15, 17, 17/2;
улица Муканова – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 2, жилой массив 2 дом 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
Избирательный участок № 81

Орталығы: "Облыстық мамандырылған дарынды балаларға арналған Дарын мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 21/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі – 1, 1 алаң, 3/2, 7, 35.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 62 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солнечная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Гастелло көшесі – 3, 5, 7, 9, 11,15, 17, 19, 26;
Жамбыл көшесі – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179;
Космодемьянская көшесі – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Пичугин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Әбдіров даңғылы – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54;
Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
Пригородная көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Пугачев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Солнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Қарағанды қаласы әкімінің
2015 жылғы 20 наурыз № 03/01
шешіміне 2 қосымша
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
40 лет Октября көшесі – 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;

Центр: Государственное учреждение "Областная специализированная школа-интернат для одаренных детей Дарын", улица Гапеева, дом 21/2.
Границы:
улица Гапеева – 1, площадка 1, 3/2, 7, 35.
Избирательный участок № 92
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 62" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Солнечная, дом 2а.
Границы:
улица Бакинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Гастелло – 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 26;
улица Жамбыла – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179;
улица Космодемьянской – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Пичугина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
проспект Абдирова – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54;
улица Привокзальная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пригородная – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Пугачева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Солнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Приложение 2
к решению акима города Караганды
20 марта 2015 года № 03/01
Избирательный участок № 94
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица 40 лет Октября – 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;

Бородин көшесі – 1, 2, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
Дружба көшесі – 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76;
Жекебаев көшесі – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
Локомотивная көшесі – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46,47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39 корпус 1, 39, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59А корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
Молдағұлова көшесі – 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5/1корпус 1, 5/2корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 66А, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

улица Бородина – 1, 2, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Дружбы – 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1 , 24 корпус 2,26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76;
улица Жекибаева – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42,42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Локомотивная – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46,47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39 корпус 1, 39, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59а корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Молдагуловой – 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5/1корпус 1, 5/2корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 66А, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

Морозов көшесі – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 17, 17А, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76;
Победа көшесі - 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 2, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2,33, 33 корпус 2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
Серов көшесі – 73, 75;
Сочинская көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Успенский көшесі – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
Юная көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Теміржолшылар" Мәдениет Сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мәметова көшесі, 111 үй.
Шекаралары:
Карпатская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Дружба көшесі – 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 95, 95А, 96, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 98, 99, 100, 101, 102, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,105,106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1, 108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117а, 118, 118а, 120, 122, 122А, 124;

улица Морозова – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Победы – 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 2, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2,33, 33 корпус 2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
улица Серова – 73, 75;
улица Сочинская – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
улица Успенского – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
улица Юная – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Избирательный участок № 95
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, улица Маметовой, дом 111.
Границы:
улица Карпатская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Дружбы – 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 95, 95А, 96, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 98, 99, 100, 101, 102, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,105,106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1,108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;

Жекебаев көшесі – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
Локомотивная көшесі – 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
Серов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 58, 60, 62, 70, 85, 87;
Юная көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
710 км көшесі;
711 км көшесі;
Мәметова көшесі – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119а,121 үй;
Мануильский көшесі – 12;
Победа көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 99, 100 корпус 1, 100 корпус 2, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
40 лет Октября көшесі – 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
Гайдар көшесі – 3, 4, 5, 10.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 46 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 119 үй.
Шекаралары:
Дружба көшесі – 121, 123, 126, 126а;
Локомотивная көшесі – 133, 135, 137;
Жекебаев көшесі – 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 136, 138, 140;
Мануильский көшесі – 16, 19, 20, 21, 22.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 85 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 128 үй.
Шекаралары:
Серов көшесі – 72, 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
Карпатская көшесі – 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
Мәметова көшесі – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114,116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;

улица Жекибаева – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
улица Локомотивная – 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
улица Серова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 58, 60, 62, 70, 85, 87;
улица Юная – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица 710 км;
улица 711 км;
улица Маметовой – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
улица Мануильского – 12;
улица Победы – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 99, 100 корпус 1, 100 корпус 2,101,102, 102А, 103, 104, 104А,106,107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
улица 40 лет Октября – 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
улица Гайдара – 3, 4, 5, 10.
Избирательный участок № 96
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Дружбы, дом 119.
Границы:
улица Дружбы – 121, 123, 126, 126а;
улица Локомотивная – 133, 135, 137;
улица Жекибаева – 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 136, 138, 140;
улица Мануильского – 16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 97
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 85" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Дружбы, дом 128.
Границы:
улица Серова – 72, 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
улица Карпатская – 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
улица Маметовой – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;

Победа көшесі – 120, 122, 124, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171;
Дружба көшесі – 127, 129;
Локомотивная көшесі – 139А, 141, 141 корпус 1, 143, 145, 153, 155, 155 корпус 2;
Тобольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жекебаев көшесі, 125а
Шекаралары:
Локомотивная көшесі – 139, 147, 147а, 149, 151, 157, 159;
Жаңа-Ауыл поселкесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40;
Жекебаев көшесі – 125, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149;
Мануильский көшесі – 15, 17.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 56 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Днепровская көшесі, 14 үй.
Шекаралары:
Макаренко көшесі – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 4, 5, 11, 19, 19 корпус 1, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83,86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
Лермонтов көшесі – 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 199, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224 ,225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;
Рабочая көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17,18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;

улица Победы – 120, 122, 124, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171;
улица Дружбы – 127, 129;
улица Локомотивная – 139А, 141, 141 корпус 1, 143, 145, 153, 155, 155 корпус 2;
улица Тобольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 98
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Жекибаева, 125а.
Границы:
улица Локомотивная – 139, 147, 147а, 149, 151, 157, 159;
поселок Жана-Аул – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40;
улица Жекибаева – 125, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149;
улица Мануильского – 15, 17.
Избирательный участок № 99
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 56" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Днепровская, дом 14
Границы:
улица Макаренко – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 4, 5, 11, 19, 19 корпус 1, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83,86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
улица Лермонтова – 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 199, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224 ,225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;
улица Рабочая – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17,18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;

Деповская көшесі – 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
Пионерская көшесі – 7, 11, 12, 21, 22, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48/1, 52, 64, 68, 69, 70, 71 ,72, 76, 77, 77а, 78, 79, 83, 83А, 86, 88, 91, 108, 113, 113а, 114, 115, 116, 117,118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133,134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 150А;
Достоевский көшесі – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
Днепровская көшесі – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
Огарев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молдавская көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Мозаичная көшесі – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;
Булавин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
Урановый тұйық көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Лесной тұйық көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4;
Вагонное депо тұйық көшесі – 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Вишневский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9;
Пролетарский тұйық көшесі – 2, 4;
Первомайский тұйық көшесі – 1.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй
Шекаралары:
Железнодорожная көшесі – 2, 5, 6, 11а, 12, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
Герцен көшесі – 24а, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
Менделеев көшесі – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 27, 31/3, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 39, 41, 43, 47;

улица Деповская – 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
улица Пионерская – 7, 11, 12, 21, 22, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48/1, 52, 64, 68, 69, 70, 71 ,72, 76, 77, 77а, 78, 79, 83, 83А, 86, 88, 91, 108, 113, 113а, 114, 115, 116, 117,118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133,134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 150А;
улица Достоевского – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
улица Днепровская – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
улица Огарева – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молдавская – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Мозаичная – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;
улица Булавина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
переулок Урановый – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Лесной – 1, 1А, 2, 3, 4;
переулок Вагонное депо – 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
переулок Вишневский – 1, 2, 5, 7, 9;
переулок Пролетарский – 2, 4;
переулок Первомайский – 1.
Избирательный участок № 100
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Маметовой, дом 97
Границы:
улица Железнодорожная – 2, 5, 6, 11а, 12, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
улица Герцена – 24а, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
улица Менделеева – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 27, 31/3, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 39, 41, 43, 47;

Набережная көшесі – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
Полярная көшесі – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
Больничная көшесі – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
Почтовая көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
Театральная көшесі – 1, 2, 1А, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
Артельная көшесі – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
Интернациональная көшесі – 7, 14, 17, 20Б, 21, 23;
Заовражная көшесі – 3;
Таймырская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
Златоуская көшесі – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
Цементная көшесі – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
Жаңа-Ауыл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
Зеленый лог көшесі – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8 үй.
Садовая көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30;
713 км көшесі.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 134 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солоничка станциясы, Теміртау көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Теміртау көшесі – 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
Центральная көшесі – 1, 3, 9, 12, 13, 14, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 33, 34, 35, 39, 48, 51;
Магистральная көшесі – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 40, 41, 45, 51;
1 Байкальская көшесі – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4,6, 10;
2 Байкальская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
3 Байкальская көшесі – 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 60 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павленко көшесі, 9А үй.
Шекаралары:
Глинка көшесі – 53, 56, 65, 67, 69, 75;
Пограничная көшесі – 5, 7, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
Фурманов көшесі – 19, 23;
Сакко и Ваницетти көшесі – 10А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
Бокин көшесі – 4, 5, 6, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 30;

улица Набережная – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
улица Полярная – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Больничная – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
улица Почтовая – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
улица Театральная – 1, 2, 1А, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
улица Артельная – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
улица Интернациональная – 7, 14, 17, 20Б, 21, 23;
улица Заовражная – 3;
улица Таймырская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
улица Златоуская – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
улица Цементная – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
улица Жана-Аульская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
улица Зеленый лог – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8;
улица Садовая – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30;
улица 713 км.
Избирательный участок № 101
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 134" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", станция Солоничка, улица Темиртауская, дом 8.
Границы:
улица Темиртауская – 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
улица Центральная – 1, 3, 9, 12, 13, 14, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 33, 34, 35, 39, 48, 51;
улица Магистральная – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 40, 41, 45, 51;
улица 1 Байкальская – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4,6, 10;
улица 2 Байкальская – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица 3 Байкальская – 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 103
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 60" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Павленко, дом 9А.
Границы:
улица Глинки – 53, 56, 65, 67, 69, 75;
улица Пограничная – 5, 7, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
улица Фурманова – 19, 23;
улица Сакко и Ваницетти – 10А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
улица Бокина – 4, 5, 6, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 30;

Попов көшесі – 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Павленко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61А, 61Б, 61В, 61, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104;
Шаумян көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 103;
Рабкоровская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ,60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
Новосибирская көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Железнодорожная көшесі – 1, 7, 9, 11, 29, 31;
Тернопольская көшесі – 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Заславский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Войнов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1;
Инертная көшесі – 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Матросская көшесі – 10, 14, 31, 35, 39, 40, 41, 42, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
Короленко көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 57;
Украинская көшесі – 2, 4, 6, 12, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
Красюков көшесі – 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ушаков көшесі – 41 корпус 1, 43;
Пржевальский көшесі – 1, 4, 6, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 14, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1;
Старогорняцкая көшесі – 3, 4, 5, 8 корпус 2, 9А, 10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 41, 42, 44, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 6, 61;
Багрицкий көшесі – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;

улица Попова – 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Павленко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61А, 61Б, 61В, 61, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104;
улица Шаумяна – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 103;
улица Рабкоровская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ,60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
улица Новосибирская – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Железнодорожная – 1, 7, 9, 11, 29, 31;
улица Тернопольская – 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Заславского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Войнова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1;
улица Инертная – 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Матросская – 10, 14, 31, 35, 39, 40, 41, 42, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
улица Короленко – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 57;
улица Украинская – 2, 4, 6, 12, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
улица Красюкова – 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ушакова – 41 корпус 1, 43;
улица Пржевальского – 1, 4, 6, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 14, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1;
улица Старогорняцкая – 3, 4, 5, 8 корпус 2, 9А, 10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 41, 42, 44, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 6, 61;
улица Багрицкого – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;

Верещагин көшесі – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
Толбухин көшесі – 9, 31, 37, 45, 55, 73;
Мир труда көшесі – 1, 5, 15, 19, 20, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 38;
Декабристов көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14,15, 23;
Третьяков көшесі – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 18 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітова көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Шота Руставели көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17, 19;
Сухопутная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бәйсейітова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Кисловодская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Пирогов көшесі – 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Торпедная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Расчетная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Курильская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
3-я Кочегарка көшесі – 24, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 37/2;
Сводная көшесі – 1, 2, 3, 7, 17, 19;
Зелинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2;
21 шағын ауданы – 4, 5, 6/7, 27 корпус 28.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Молодежный" Мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 22 шағын аудан.
Шекаралары:
Широкая көшесі – 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
40 лет ВЛКСМ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Ульяновская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27;
Восточная көшесі – 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;
Зелинский көшесі – 15, 17, 19, 21, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 5, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28 корпус 4, 28/5, 30/1, 30/2, 34, 34/1, 34/2;
Читинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
Циалковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Пирогов көшесі – 2, 4, 6, 8;
Металлисттер көшесі – (көп қабатты құрылыс) 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (жеке құрылыс) 43А, 45А, 47А, 49А, 50;

улица Верещагина – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
улица Толбухина – 9, 31, 37, 45, 55, 73;
улица Мир труда – 1, 5, 15, 19, 20, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 38;
улица Декабристов – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14, 15, 23;
улица Третьякова – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 104
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Байсеитовой, дом 2а.
Границы:
улица Шота Руставели – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Сухопутная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Байсеитовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Кисловодская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Пирогова – 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Торпедная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Расчетная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Курильская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица 3-я Кочегарка - 24, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 37/2;
улица Сводная – 1, 2, 3, 7, 17, 19;
улица Зелинского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2;
21 микрорайон – 4, 5, 6/7, 27 корпус 28.
Избирательный участок № 105
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры "Молодежный" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, 22 микрорайон.
Границы:
улица Широкая – 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица 40 лет ВЛКСМ – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ульяновская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27.
улица Восточная – 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;
улица Зелинского – 15, 17, 19, 21, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 5, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28 корпус 4, 28/5, 30/1, 30/2, 34, 34/1, 34/2;
улица Читинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Циалковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Пирогова – 2, 4, 6, 8;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (индивидуальная застройка), 43А, 45А, 47А, 49А, 50;

Суворов тұйық көшесі – 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 61А, 62, 62а, 63, 63А, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 74а;
Тверской тұйық көшесі – 1, 1а, 2А, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
Фрунзе көшесі – 43А, 45А, 47А, 49а, 51А, 53А, 55А, 57а, 59А, 61а, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 шағын ауданы.
Шекаралары:
22 шағын ауданы – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
Металлисттер көшесі - (жеке құрылыс) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
Фрунзе көшесі – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33А, 35А, 37А, 39А.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Социалистическая көшесі, 3 үй.
Шекаралары:
Социалистическая көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82 корпус 2, 82 корпус 1, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 51, 51А, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 59;
Суворов көшесі – 9А, 11а, 13а, 13б, 15а, 15б;
Галантерейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
Мануфактурная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48;
Зелинский көшесі – 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Сиқымбаев көшесі – 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
Куйбышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

переулок Суворова – 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 61А, 62, 62а, 63, 63А, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 74а;
переулок Тверской – 1, 1а, 2А, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
улица Фрунзе – 43А, 45А, 47А, 49А, 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б.
Избирательный участок № 106
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 22 микрорайон.
Границы:
22 микрорайон – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
улица Металлистов - (индивидуальная застройка) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
улица Фрунзе – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33А, 35А, 37А, 39А.
Избирательный участок № 107
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский агротехнический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Социалистическая, дом 3.
Границы:
улица Социалистическая – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82 корпус 2, 82 корпус 1, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 51, 51А, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 59;
улица Суворова – 9А, 11а, 13а, 13б, 15а, 15б;
улица Галантерейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Мануфактурная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48;
улица Зелинского – 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Сикымбаева – 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Куйбышева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

Кубанская көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Донская көшесі – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29;
2-я Пятилетка көшесі – 1, 1А, 2, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23г, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
Спартак көшесі – 3, 4;
Заслонов көшесі – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
Уланский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Донской тұйық көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
Есильский тұйық көшесі – 2г, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25А;
Братский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
22 шағын ауданы – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бедный көшесі, 65 үй.
Шекаралары:
Бедный көшесі – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
Суриков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19,20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72, 72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А,119А, 119 корпус 1, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

улица Кубанская – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Донская – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29;
улица 2-я Пятилетка – 1, 1А, 2, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23г, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
улица Спартака – 3, 4;
улица Заслонова – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
переулокУланский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок Донской – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
переулок Есильский – 2г, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25А;
переулок Братский – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
22 микрорайон – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 108
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 42" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бедного, дом 65.
Границы:
улица Бедного – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
улица Сурикова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72,72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А, 119А, 119 корпус 1, 125,127, 129,131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

Әуезов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
Вильямс көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крымская көшесі, 20 үй.
Шекаралары:
Солоничная көшесі – 1, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 22;
Охранная көшесі – 2, 3, 12;
Сторожевая көшесі – 3, 17;
Болотная көшесі – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29а, 31, 32, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49А, 51, 51А, 54, 55А, 59, 59А;
Курганская көшесі – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Лазо көшесі – 1, 49, 54, 56, 58;
Ново-Сортировочная көшесі – 1, 10, 11, 12А, 14, 15, 16;
Пожарная көшесі – 6, 8, 12, 14, 16;
Чекалин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Пришахтинск көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
Распорядительная көшесі – 1, 1а, 11, 13, 15, 17, 19, 22А, 23, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
Огородная көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
Машинисттер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
Толстой көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27А, 27;
Маршак көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30;
Маршак тұйық көшесі – 14а, 16а, 20а, 22а, 24, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
Крымская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28А, 28;
Итеэровская көшесі – 14, 16, 23, 28, 32, 34;

улица Ауэзова – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
улица Вильямса – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
Избирательный участок № 109
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 20" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Крымская, дом 20.
Границы:
улица Солоничная – 1, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 22;
улица Охранная – 2, 3, 12;
улица Сторожевая – 3, 17;
улица Болотная – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29а, 31, 32, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49А, 51, 51А, 54, 55А, 59, 59А;
улица Курганская – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
улица Лазо – 1, 49, 54, 56, 58;
улица Ново-Сортировочная – 1, 10, 11, 12А, 14, 15, 16;
улица Пожарная – 6, 8, 12, 14, 16;
улица Чекалина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Пришахтинская – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
улица Распорядительная – 1, 1а, 11, 13, 15, 17, 19, 22А, 23, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
улица Огородная – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
улица Машинистов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
улица Толстого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27А, 27;
улица Маршака – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30;
переулок Маршака – 14а, 16а, 20а, 22а, 24, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
улица Крымская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28А, 28;
улица Итеэровская – 14, 16, 23, 28, 32, 34;

Рудничная көшесі – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 11, 12, 12а, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20А, 22, 22а;
Искры көшесі – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 26, 28;
Металлисттер көшесі – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
Фрунзе көшесі – 1, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 51 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 35а үй.
Шекаралары:
Коммуна көшесі – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 21А, 22/1, 22, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 72, 74, 75, 76;
Луначарский көшесі – 29А, 31А, 31Б, 37, 39Б, 43 корпус 2, 38А, 40А, 40, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46а, 46б;
Обухов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
Щербаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
Павлов көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
Василевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
Жуковский көшесі – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 35А, 36А, 36Б, 36В, 38, 38А, 39, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 122;
Иманжанов көшесі – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 57;
Ушинский көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
Онежский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
Рыльский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
Ряжский тұйық көшесі – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
Методическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
23 шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 39а;

улица Рудничная – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 11, 12, 12а, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20А, 22, 22а;
улица Искры – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 26, 28;
улица Металлистов – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
улица Фрунзе – 1, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А.
Избирательный участок № 114
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 51" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Заслонова, дом 35а.
Границы:
улица Коммуны – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 21А, 22/1, 22, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 72, 74, 75, 76;
улица Луначарского – 29А, 31А, 31Б, 37, 39Б, 43 корпус 2, 38А, 40А, 40, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
улица Обухова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
улица Щербакова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
улица Павлова – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
улица Василевской – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
улица Жуковского – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 35А, 36А, 36Б, 36В, 38, 38А, 39, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 122;
улица Иманжанова – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 57;
улица Ушинского – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
переулок Онежский – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
переулок Рыльский – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
переулок Ряжский – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
улица Методическая – 1, 2, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
23 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 39а;

Неверов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
Заслонов көшесі – 4А, 12, 18, 34, 44, 46, 50, 69/1, 75;
Лебедев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
Донская көшесі – 47, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 корпус 2, 67, 69, 71;
2-я Пятилетка көшесі – 60/1, 60/2, 62, 82;
Мелитопольская көшесі – 3, 4, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 17, 21, 23;
Луначарский тұйық көшесі – 18, 20, 44;
Норильский тұйық көшесі – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
Ковалевская көшесі – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
Черемховская көшесі – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
Тас карьер үйлері.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Барбюс көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
Есенин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Кемеровская көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 95;
Каракумская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155;

улица Неверова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
улица Заслонова – 4А, 12, 18, 34, 44, 46, 50, 69/1, 75;
улица Лебедева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
улица Донская – 47, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 корпус 2, 67, 69, 71;
улица 2-я Пятилетка – 60/1, 60/2, 62, 82;
улица Мелитопольская – 3, 4, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 17, 21, 23;
переулок Луначарского – 18, 20, 44;
переулок Норильский – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
улица Ковалевской – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
улица Черемховская – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
Дома каменного карьера.
Избирательный участок № 115
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 33" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Барбюса – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
улица Есенина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Кемеровская – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 95;
улица Каракумская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155;

Горняцкая көшесі – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
Лесная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 15, 17, 18;
Методическая көшесі – 35, 41;
Шахан көшесі – 9, 12, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 69 корпус 1, 96;
Шұбаркөл көшесі – 83, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
Екібастұз көшесі – 1, 6, 7, 8, 10, 11, 18, 19, 20, 22, 26, 33, 36, 38, 40, 41, 43, 48, 50, 54, 56, 58, 61, 62, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
Зеленый-1 тұйық көшесі – 1, 5, 11;
Зеленый-2 тұйық көшесі – 5, 6, 10;
Зеленый-3 тұйық көшесі – 4, 6, 7, 8;
Зеленый-4 тұйық көшесі – 1, 3, 6, 7, 8, 9;
Зеленый-5 тұйық көшесі – 3, 5, 7;
Зеленый-6 тұйық көшесі – 3, 4, 6, 7, 8;
Зеленый-7 тұйық көшесі – 4, 5, 7, 8;
Зеленый-8 тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый-9 тұйық көшесі – 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый-10 тұйық көшесі – 4, 6, 8;
Рубцовский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 50 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Санаторная көшесі, 22а үй.
Шекаралары:
Санаторная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18/9, 18А, 20;
Медицинская көшесі – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7а, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 31/4, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 76;
Библиотечная көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
Чичерин көшесі – 3, 3/1, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;

улица Горняцкая – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
улица Лесная – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 15, 17, 18;
улица Методическая – 35, 41;
улица Шаханская – 9, 12, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 69 корпус 1, 96;
улица Шубаркульская – 83, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
103, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
улица Экибастузская – 1, 6, 7, 8, 10, 11, 18, 19, 20, 22, 26, 33, 36, 38, 40, 41, 43, 48, 50, 54, 56, 58, 61, 62, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
переулок Зеленый-1 – 1, 5, 11;
переулок Зеленый-2 – 5, 6,10;
переулок Зеленый-3 – 4, 6, 7 ,8;
переулок Зеленый-4 – 1, 3, 6, 7, 8, 9;
переулок Зеленый-5 – 3, 5, 7;
переулок Зеленый-6 – 3, 4, 6, 7, 8;
переулок Зеленый-7 – 4, 5, 7, 8;
переулок Зеленый-8 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый-9 – 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый-10 – 4, 6, 8;
переулок Рубцовский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 116
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 50" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Санаторная, дом 22а.
Границы:
улица Санаторная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18/9, 18А, 20;
улица Медицинская – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7а, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 31/4, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 76;
улица Библиотечная – 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
улица Чичерина – 3, 3/1, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;

Полюсная көшесі – 1, 1А, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2;
Семафорная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Минин көшесі – 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Стахановская көшесі – 5, 7, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
Аптечная көшесі – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
Крымская көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 17;
Янтарная көшесі – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 15, 16, 17;
Мирная көшесі – 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10/1, 10/2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16А, 18а;
Боткин көшесі – 3, 3/3, 3/7, 3 корпус 10, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37;
Говоров көшесі – 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Саран көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37а, 38, 39,40;

улица Полюсная - 1, 1А, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2;
улица Семафорная – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Минина – 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Стахановская – 5, 7, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
улица Аптечная – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1,8 корпус 2, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
улица Крымская – 1, 3, 5, 7, 9, 17;
улица Янтарная – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 15, 16, 17;
улица Мирная – 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10/1, 10/2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16А, 18а;
улица Боткина – 3, 3/3, 3/7, 3 корпус 10, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37;
улица Говорова – 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Саранская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37а, 38, 39, 40;

Профсоюзная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Львовский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76А үй.
Шекаралары:
Ленская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Ильич көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
Парковая көшесі – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124,127,128,129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141/2, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 252, 256, 258, 260, 283;
Шахтинск көшесі – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
Владимирская көшесі – 4, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
Южная көшесі – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
Учительская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
Дунаевский көшесі – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
Стадионная көшесі – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;

улица Профсоюзная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
переулок Львовский – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 117
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Ленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Ильича – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
улица Парковая – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124,127,128,129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141/2, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 252, 256, 258, 260, 283;
улица Шахтинская – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
улица Владимирская – 4, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
улица Южная – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
улица Учительская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
улица Дунаевского – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
улица Стадионная – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;

Чайкина көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71 корпус 1, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162;
Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78;
Хабаровская көшесі – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49;
Раскова көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;
1 Май көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Разведочная көшесі – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4 корпус1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24 корпус 1, 25, 26, 27 корпус 2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Курчатов көшесі – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 52859 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Зелинский көшесі, 34/2 үй.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 34 жалпы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 26 үй.
Шекаралары:

улица Чайкиной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71 корпус 1, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162;
улица Ишимская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78;
улица Хабаровская – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49;
улица Расковой – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;
улица 1 Мая – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Разведочная – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус 1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24 корпус 1, 25, 26, 27 корпус 2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Курчатова – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60.
Избирательный участок № 120
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 52859 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица Зелинского, дом 34/2.
Избирательный участок № 121
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 34" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 12 микрорайон, дом 26.
Границы:

12 шағын ауданы – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 67а.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 54 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 шағын ауданы, 35А үй.
Шекаралары:
12 шағын ауданы – 42, 43, 57а, 63а;
13 шағын ауданы – 1а, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 32, 33, 34, 35, 36.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 27 үй.
Шекаралары:
12 шағын ауданы – 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 45, 47, 49, 51.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 65 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын ауданы, 4Б үй.
Шекаралары:
14 шағын ауданы – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20а, 24, 25;
Сталелитейная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а.
13 шағын ауданы – 1, 3, 4.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 65 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын ауданы, 4б үй.
Шекаралары:
14 шағын ауданы – 21, 23, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 49а.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 3 үй.
Шекаралары:
11 а шағын ауданы – 5, 8, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35;
12 шағын аудан – 1, 5;
15 шағын ауданы – 25, 27.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жаңа Майқұдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Магнитогорская көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29,30, 34, 36, 31, 31 корпус 1, 35, 37;
Белинский көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16/2, 17, 17а, 17в, 17г, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 22, 26, 28, 30, 32,34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47,49, 51;
Күзембаев көшесі – 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Щорс көшесі – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 65, 67, 70, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
Соревнований көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;

12 микрорайон – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 67а.
Избирательный участок № 122
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 54" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
12 микрорайон –42, 43, 57а, 63а,;
13 микрорайон – 1а, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 124
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 9" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 12 микрорайон, дом 27.
Границы:
12 микрорайон – 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 125
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 65" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:
14 микрорайон – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20а, 24, 25;
улица Сталелитейная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а;
13 микрорайон – 1, 3, 4.
Избирательный участок № 126
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 65" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 14 микрорайон, дом 4б.
Границы:
14 микрорайон – 21, 23, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 49а.
Избирательный участок № 129
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
11 а микрорайон – 5, 8, 12, 13, 14, 15,18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35;
12 микрорайон – 1, 5;
15 микрорайон – 25, 27;
Избирательный участок № 136
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Нового Майкудука" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, улица Магнитогорская, дом 19.
Границы:
улица Магнитогорская – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 31, 31 корпус 1, 35, 37;
улица Белинского – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16/2, 17, 17а, 17в, 17г, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 22, 26, 28, 30, 32,34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47,49, 51;
улица Кузембаева – 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Щорса – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 65, 67, 70, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Соревнований – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;

Крупская көшесі - 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;
Технологическая көшесі – 2, 2а, 3, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 27-1, 29, 29/1, 29/2, 31, 31/1, 31/2, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39;
Архитектурная көшесі – 34, 44, 46.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 73 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Узловая көшесі, 29 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 2, 4, 6, 10;
Мусоргский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
Узловая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Открытая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1, 34;
18 шағын ауданы – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 15,10, 13, 14;
19 шағын ауданы – 43, 75;
Белинский көшесі – 3а, 4/1, 4/2.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының білім басқармасының "Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Столичная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Архитектурная көшесі – 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26А;
Гвардейская көшесі – – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
Щорс көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 58а, 60а;
Күзембаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
Конструкторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный өтпе жолы– 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
Магнитогорская көшесі – 12, 14, 16, 18, 38, 40, 44, 46;
Майлин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

улица Крупской – 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Технологическая – 2, 2а, 3, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 27-1, 29, 29/1, 29/2, 31, 31/1, 31/2, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39;
улица Архитектурная – 34, 44, 46.
Избирательный участок № 137
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 73" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Узловая, дом 29.
Границы:
улица Магнитогорская – 2, 4, 6, 10;
улица Мусоргского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
улица Узловая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Открытая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1, 34;
18 микрорайон – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 15,10, 13, 14;
19 микрорайон – 43, 75;
улица Белинского – 3а, 4/1, 4/2.
Избирательный участок № 138
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Столичная, дом 2а.
Границы:
улица Архитектурная – 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26А;
улица Гвардейская – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Щорса – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 58а, 60а;
улица Кузембаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
улица Конструкторская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный проезд – 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
улица Магнитогорская – 12, 14, 16, 18, 38, 40, 44, 46;
улица Майлина – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

Пестель көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
Совхозная көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
Архитектурный өтпе жолы – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Цеткин көшесі – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
Поселковая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
Рахманинов көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Станиславский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А;
Столичная көшесі – 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Стрелочная көшесі – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
Уральская көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Энгельс көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38.
Лихачев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 34, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Каретная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;

улица Пестеля – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
улица Совхозная – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
Архитектурный проезд – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Цеткин – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
улица Поселковая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
улица Рахманинова – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Станиславского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А;
улица Столичная – 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Стрелочная – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
улица Уральская – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Энгельса – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38.
улица Лихачева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 34, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
Избирательный участок № 139
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Каретная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;

Бабушкин көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88Б, 90, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102;
Виницкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16;
Коммунистическая көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 87, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108/2, 109, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114 корпус 1, 114/2, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;
Моховая көшесі – 3, 5, 7, 9;
Ужгородская көшесі – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14, 16;
2 квартал – 18, 22, 24, 26.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 82 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 шағын ауданы, 50/2 үй.
Шекаралары:
Люксембург көшесі – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 143А, 144, 144/2, 144б, 145Б, 146, 146а, 147,148, 149, 150, 150/1, 150б, 151, 152, 153, 153 корпус 2, 153а, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 172б, 172А, 172В, 174, 176, 178, 180, 180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
Бабушкин көшесі – 25, 27 корпус 94, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 77, 83, 85;
Винницкая көшесі - 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;

улица Бабушкина – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88Б, 90, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102;
улица Виницкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16;
улица Коммунистическая – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 87, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108/2, 109, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114 корпус 1, 114/2, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;
улица Моховая – 3, 5, 7, 9;
улица Ужгородская – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14, 16;
2 квартал – 18, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 140
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 82" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Люксембург – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 143А, 144, 144/2, 144б, 145Б, 146, 146а, 147,148, 149, 150, 150/1, 150б, 151, 152, 153, 153 корпус 2, 153а, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 172б, 172А, 172В, 174, 176, 178, 180, 180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
улица Бабушкина – 25, 27 корпус 94, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 77, 83, 85;
улица Винницкая – 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;

Либкнехт көшесі – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98в, 100, 100А, 102а, 104в, 106, 101, 102, 104, 104 корпус 2, 98В, 106А, 108 корпус 3, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 134, 137, 138, 140, 140Б, 142, 144, 146, 154;
Маркс көшесі - 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41А, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 47, 49, 50, 50 корпус 2, 51Б, 52, 53, 54, 55, 57, 58;
Коминтерн көшесі – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 80, 80А, 81, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
Лужниковская көшесі – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
Манежная көшесі – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 47, 49, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 123;
Мурманская көшесі – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 109а, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 126, 127, 127А, 127Б, 127В, 128, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В, 30, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 133, 132А, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
Октябрь көшесі – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 53, 53А/1, 53Б, 53В, 55, 55А, 55В, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 92, 93, 94, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;

улица Либкнехта – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98в, 100, 100А, 102а, 104в, 106, 101, 102, 104, 104 корпус 2, 98В, 106А, 108 корпус 3, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 134, 137, 138, 140, 140Б, 142, 144, 146, 154;
улица Маркса – 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41А, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 47, 49, 50, 50 корпус 2, 51Б, 52, 53, 54, 55, 57, 58;
улица Коминтерна – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 80, 80А, 81, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
улица Лужниковская – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
улица Манежная – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 47, 49, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 123;
улица Мурманская – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 109а, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 126, 127, 127А, 127Б, 127В, 128, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В, 30, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 133, 132А, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
улица Октябрьская – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 53, 53А /1, 53Б, 53В, 55, 55А, 55В, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 92, 93, 94, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 105А, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;

Петрозаводская көшесі – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83 корпус 1, 84, 85, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 122, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11, 131 корпус 4, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А;
Чапаев көшесі – 52, 52Б, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 2, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105 корпус 1, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 111Б, 111г, 112, 113, 113А, 113б, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 169, 171, 173, 175, 175А, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193 корпус 1;
Авангардный тұйық көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12 корпус 1,12 корпус 2, 13, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
Аврора тұйық көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13 корпус 1,13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16 корпус 1,16 корпус 2, 17, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33 корпус 1, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50 үй.
Ақмола тұйық көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

улица Петрозаводская – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83 корпус 1, 84, 85, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 122, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11, 131 корпус 4, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А;
улица Чапаева – 52, 52Б, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 2, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105 корпус 1, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 111Б, 111г, 112, 113, 113А, 113б, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 169, 171, 173, 175, 175А, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193 корпус 1;
переулок Авангардный – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46 корпус 2, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
переулок Авроры - 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33 корпус 1, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50;
переулок Акмолинский – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

Ақсай тұйық көшесі – 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20;
Жемчужный тұйық көшесі – 4 корпус 1, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27 корпус 1, 27 корпус 2;
Қапшағай тұйық көшесі – 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
Лазуревый тұйық көшесі – 4, 7, 9;
Мирный тұйық көшесі – 1 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22 корпус 1, 22 корпус 2.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 74 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110а үй.
Шекаралары:
18 шағын ауданы – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
Каретная көшесі – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50А, 51, 52;
Бабушкин көшесі – 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
Коммунистическая көшесі – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Ужгородская көшесі – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейная көшесі – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
Литвин көшесі – 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 72, 72/1, 78, 82;
2 квартал – 30, 32.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю.Н. Павлов атындағы № 35 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрь көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
Актюбинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
Железноводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
Мурманская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44а, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77А, 77Б, 79А;

переулок Аксайский – 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20;
переулок Жемчужный – 4 корпус 1, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27 корпус 1, 27 корпус 2;
переулок Капчагайский – 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
переулок Лазуревый – 4, 7, 9;
переулок Мирный – 1 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22 корпус 1, 22 корпус 2.
Избирательный участок № 141
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 74" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
улица Каретная – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50А, 51, 52;
улица Бабушкина – 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Коммунистическая – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Ужгородская – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Линейная – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
улица Литвина – 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 72, 72/1, 78, 82.
2 квартал – 30, 32.
Избирательный участок № 143
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 имени Ю.Н. Павлова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Октябрьская, дом 32.
Границы:
улица Актюбинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
улица Железноводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47,48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
улица Мурманская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44а, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77а, 77б, 79а;

Октябрь көшесі – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 32А, 33, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
Манежная көшесі – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
Коминтерн көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
Маркс көшесі – 5, 7;
Люксембург көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
Либкнехт көшесі – 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
Петрозаводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 шағын ауданы.
Шекаралары:

улица Октябрьская – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
улица Чапаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 18,19,20,21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 32А, 33, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
улица Манежная – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
улица Коминтерна - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
улица Маркса – 5, 7;
улица Люксембург – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
улица Либкнехта – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
улица Петрозаводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
Избирательный участок № 146
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 8" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-3.
Границы:

Восток-3 шағын ауданы – 15, 16, 17, 19, 20;
Тельман көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/3, 16, 16/2, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
Линейная көшесі – 1, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
Маркс көшесі – 3;
724 км көшесі;
721 км көшесі.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 шағын ауданы
Шекаралары:
Восток-3 шағын ауданы – 8, 9, 11, 13, 14, 18, 21;
Восток-2 шағын ауданы – 12;
Коммунистическая көшесі – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 6, 7, 8, 8б, 8в, 10, 10з, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 27 корпус 1, 27 корпус 2;
Литвин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38А.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 68 "Мектеп-интернат-балабақша" жалпы білім беру кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамраев шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамраев шағын ауданы – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Шахтерский шағын ауданы – 14, 114, 115, 120.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 68 "Мектеп-интернат-балабақша" жалпы білім беру кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамраев шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамраев шағын ауданы - 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 40 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Курьяновский поселкесі, Байкальская көшесі, 7 үй.
Шекаралары:

микрорайон Восток-3 – 15, 16, 17, 19, 20;
улица Тельмана – 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/3, 16, 16/2, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
улица Линейная – 1, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
улица Маркса – 3;
улица 724 км;
улица 721 км.
Избирательный участок № 147
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 8" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-3.
Границы:
микрорайон Восток-3 – 8, 9, 11, 13, 14, 18, 21;
микрорайон Восток-2 – 12;
улица Коммунистическая – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 6, 7, 8, 8б, 8в, 10, 10з, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 27 корпус 1, 27 корпус 2;
улица Литвина – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38А.
Избирательный участок № 148
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательный комплекс "Школа-интернат-детский сад "№ 68" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
микрорайон Шахтерский – 14, 114, 115, 120.
Избирательный участок № 149
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательный комплекс "Школа-интернат-детский сад "№ 68" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 40" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", поселок Курьяновский, улица Байкальская, дом 7.
Границы:

Севастопольская көшесі – 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
Средняя көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой өтпе жолы – 1, 2, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 59;
Байжанов көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 7, 7/1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51/2, 51 корпус 1, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый өтпе жолы – 17, 17а, 19, 19а, 19Б, 20А, 20Б, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31А, 31Б, 34А, 34Б, 36, 37, 38, 39;
Береговая көшесі – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
Воронежская көшесі – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42;
Ташкентская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 33, 35, 37, 39, 39а, 40, 43, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
Свердлов көшесі – 5, 14, 20, 22, 32, 30, 34;
Байкальская көшесі – 1, 1/1, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6;
Батарейная көшесі – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
Пятигорская көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31;
Коллективная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14/2, 15, 17, 17 корпус 1;
Летняя көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
Грейдерная көшесі – 19, 20, 20а, 32 корпус 2, 32А, 66;
Транзитная көшесі – 1, 3, 4, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 19, 20, 22, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
Трудовая көшесі – 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

улица Севастопольская – 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
улица Средняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой проезд – 1, 2, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 59;
улица Байжанова – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 7, 7/1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51/2, 51 корпус 1, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый проезд – 17, 17а, 19, 19а, 19Б, 20А, 20Б, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31А, 31Б, 34А, 34Б, 36, 37, 38, 39;
улица Береговая – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
улица Воронежская – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42;
улица Ташкентская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 33, 35, 37, 39, 39а, 40, 43, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
улица Свердлова – 5, 14, 20, 22, 30, 32, 34;
улица Байкальская – 1, 1/1, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6;
улица Батарейная – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
улица Пятигорская – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31;
улица Коллективная – 1, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14/2, 15, 17, 17 корпус 1;
улица Летняя – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
улица Грейдерная – 19, 20, 20а, 32 корпус 2, 32А, 66;
улица Транзитная – 1, 3, 4, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 19, 20, 22, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
улица Трудовая – 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

Проточная көшесі – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Арктическая көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Ачинский тұйық көшесі – 3, 5А, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
Бадаев тұйық көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Веснин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Донецкая көшесі – 16, 17, 19, 22, 24, 26, 30, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Зуева-Ордынца тұйық көшесі – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
Индустрия көшесі – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;
Игарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
Кооперативный тұйық көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
Кольский тұйық көшесі – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 36;
Кооперация көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
Луганская көшесі - 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;

улица Проточная – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
Избирательный участок № 155
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 33" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Арктическая – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Ачинский – 3, 5А, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
переулок Бадаева – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Веснина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Донецкая – 16, 17, 19, 22, 24, 26, 30, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
переулок Зуева-Ордынца – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
улица Индустрии – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;
переулок Игарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
переулок Кооперативный – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
переулок Кольский – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 36;
улица Кооперации – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
улица Луганская – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;

Орынбор көшесі – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
Осакаров көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
Павлодар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
Сидорков көшесі – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
Серікбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 86, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
Топар тұйық көшесі – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Ударная көшесі – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 114, 122, 124, 126, 128;
Шушенский тұйық көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Чусовская тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 8;
Жангелдин көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 123, 125;
Мясников көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76А үй.
Шекаралары:
Мастеров көшесі – 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;

улица Оренбургская – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Осакаровская – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Павлодарская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
улица Сидоркова – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица Серикбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 86, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
переулок Топарский – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
улица Ударная – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 114, 122, 124, 126, 128;
переулок Шушенский – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Чусовской – 3, 4, 5, 6, 8;
улица Джангильдина – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 123, 125;
улица Мясникова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132.
Избирательный участок № 158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Мастеров – 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;

Коммунаров көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 15, 16А;
Енисейская көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
Харьковская көшесі – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
Нұржанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Центральный тұйық көшесі – 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Алатауская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
Автомобильная көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 40;
Саран көшесі – 41, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;
Некрасов көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
Семашко көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Пожарский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;

улица Коммунаров – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 15, 16А;
улица Енисейская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
улица Харьковская – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
улица Нуржанова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Центральный – 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алатауская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
улица Автомобильная – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 40;
улица Саранская – 41, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
улица Молодежная – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;
улица Некрасова – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
улица Семашко – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Пожарского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;

Плеханов көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24;
Челюскин көшесі – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;
Бауман көшесі – 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 74 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110а үй.
Шекаралары:
18 шағын ауданы – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18;
Бабушкин көшесі – 2;
Лужниковская көшесі – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 10А.

улица Плеханова – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24;
улица Челюскина – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;
улица Баумана – 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15.
Избирательный участок № 159
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 74" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18;
улица Бабушкина – 2;
улица Лужниковская – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 10А.