Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай – ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 29/9 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 тамызда № 3367 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарын басшылыққа ала отырып Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру - сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай – ақ жеңілдіктер мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Шолпан Мұхитқызы Мырзақасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2015 ж. " 23 " шілде
№ 29/9 қаулысымен бекітілген
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматттар санаттарының тізбесі, сондай – ақ жеңілдіктер мөлшері
Азаматтар санаттары
Жеңілдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасындағы оқушы-балалар
Тегін
3
Балалар үйіндегі оқушы-балалар
Тегін
4
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері
Тегін
5
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы (КСРО) еңбек сіңірген спорт шебері","КСРО еңбек сіңірген жаттықтырушысы", "Қазақстан Республикасы (ҚР) еңбек сіңірген спорт шебері", "ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы" атақтары барлар)
Тегін
6
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "КСРО халықаралық дәрежедегі спорт шебері",
"ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары барлар)
Спорт және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
7
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "КСРО спорт шебері",
"ҚР спорт шебері" атақтары барлар)
Спорт және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан 30% жеңілдік
8
Оқушылар
Спорт және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
9
Студенттер
Спорт және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
10
Зейнеткерлер
Спорт және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
* Ескерту: бұл тізім мемлекеттік дене шынықтыру - сауықтандыру және спорт нысандарында қолданылады.

Об утверждении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 23 июля 2015 года № 29/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 августа 2015 года № 3367
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" и, руководствуясь статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размер льгот.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Мырзахасимову Шолпан Мухитовну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
города Темиртау
от 23 июля 2015 года
№ 29/9
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети – школьники из многодетных семей
Бесплатно
3
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4
Ветераны Великой Отечественной войны, труженики тыла
Бесплатно
5
Спортсмены ветераны (в возрасте 35 лет и старше, имеющие почетные звания "Заслуженный мастер спорта Союз Советских Социалистических Республик (СССР)", "Заслуженный тренер СССР", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан (РК)", "Заслуженный тренер РК")
Бесплатно
6
Спортсмены ветераны (в возрасте 35 лет и старше, имеющие спортивные звания "Мастер спорта международного класса СССР", "Мастер спорта международного класса РК")
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Спортсмены ветераны (в возрасте 35 лет и старше, имеющие спортивные звания "Мастер спорта СССР", "Мастер спорта РК")
Льготы в размере 30 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
8
Школьники
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
9
Студенты
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
10
Пенсионеры
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
*Примечание: данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.