2016-2018 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3603 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы XL сессиясының № 452 "2016-2018 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 962 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 9 956 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 373 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 123 397 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 856 904 мың теңге;
2) шығындар – 12 027 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 5 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)      – алу 60 515 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 60 515 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 60 515 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 9/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте 4 270 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 05.05.2016 № 3/5 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 9/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға республикалық және облыстық бюджеттерден алынған 1 856 904 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің келесілерге көзделгені ескерілсін:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге - 9 496 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға - 262 701 мың теңге;

О городском бюджете на 2016-2018 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 50/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2016 года № 3603. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 452 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 962 023 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 956 349 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 373 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 123 397 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 856 904 тысяч тенге;
2) затраты – 12 027 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 5 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 60 515 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 515 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 60 515 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 9/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 270 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.05.2016 № 3/5 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 9/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что полученные целевые трансферты из республиканского и областного бюджетов на 2016 год в сумме 1 856 904 тысяч тенге предусмотрены:
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг - 9 496 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 262 701 тысяч тенге;

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 43 092 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 5 169 мың теңге;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 297 102 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 53 430 мың теңге;
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) –1 333 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 4 616 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 7 273 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге - 102 214 мың теңге;
әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 567 мың теңге сомасында;
облыс елді мекендерінің электрондық геоақпараттық карталарын жасауға – 2 406 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға – 5 080 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап облыс орталықтарының және Алматы қаласының аудандарына қосылған ауылдық елді мекендерді қоса алғанда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеулерге, абаттандыруға – 933 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа –16 900 мың теңге;
Теміртау қаласының Тольятти көшесіндегі № 44 тұрғын үйді реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 100 мың теңге;
Теміртау қаласының 9 ықшамауданында көпқабатты тұрғын үй салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 100 мың теңге;
Теміртау қаласының 9 ықшамауданында көпқабатты тұрғын үй салуға (екінші ғимарат) жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 100 мың теңге;
Теміртау қаласы 10-11 ықшамдандарының жеке тұрғын үйлеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 100 мың теңге;

на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы - 43 092 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 5 169 тысяч тенге;
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 1 297 102 тысяч тенге;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 53 430 тысяч тенге;
на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний) – 1 333 тысяч тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 4 616 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 7 273 тысяч тенге;
на капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов - 102 214 тысяч тенге;
на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям в сумме 567 тысяч тенге;
на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области – 2 406 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 5 080 тысяч тенге;
на текущий и средний ремонты инфраструктуры, жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения, включая сельские населенные пункты, присоединенные с 1 января 2014 года, к районам областных центров и города Алматы в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" – 933 тысяч тенге;
на жилищно-коммунальное хозяйство – 16 900 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию жилого дома № 44 по улице Тольятти города Темиртау – 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство многоэтажного жилого дома в 9 микрорайоне города Темиртау – 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство многоэтажного жилого дома в 9 микрорайоне города Темиртау (второе здание) – 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам 10-11 микрорайонов города Темиртау – 100 тысяч тенге;

Теміртау қаласының 9 ықшамауданындағы жаңадан салынып жатқан екі көпқабатты тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 100 мың теңге;
Теміртау әлеуметтік қаласының шаруашылық-фекалдық канализациясы желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 50 мың теңге;
Теміртау қаласының су құбырлары желілерін реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 50 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге – 40 030 мың теңге;
мектеп оқушылары үшін оқулықтар сатып алуға және жеткізуге – 3 962 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 9/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Облыстық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемi 2016 жылға 4 303 302 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 2 112 мың теңге қаражат көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 14.11.2016 № 8/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 82 858 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 867 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеудің жетпіс бір жылдығына арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 38 180 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 18 627 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 16 448 мың теңге;
5) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге - 4 686 мың теңге;
6) тамақ өнімдерінің қымбаттауына материалдық көмек көрсетуге – 4 050 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 14.11.2016 № 8/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 231 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.

на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к вновь строящимся двум многоэтажным жилым домам в 9 микрорайоне города Темиртау – 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей хозяйственно-фекальной канализации Соцгорода Темиртау – 50 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей города Темиртау - 50 тысяч тенге;
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов – 40 030 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников для учащихся школ – 3 962 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 9/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2016 год установлен в сумме 4 303 302 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 2 112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2016 № 8/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2016 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 82 858 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание ежемесячной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – 867 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных семьдесят первой годовщине празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 38 180 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 18 627 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 16 448 тысяч тенге;
5) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4 686 тысяч тенге;
6) на оказание материальной помощи на удорожание продуктов питания – 4 050 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2016 № 8/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены средства на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 231 тысяч тенге.

7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 18 427 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 9/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында 4-қосымшаға сәйкес 7 600 мың теңге сомасындағы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көзделгені ескерілсін.
9. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ақтау кентінің Ақтау кенті әкімінің аппараты және қалалық бюджеттік бағдарламалардың басқа әкімшілері арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Есжанов
Мәслихат хатшысы В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ:
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Б.Қонақаева
2015 жылғы " 24 " желтоқсан
Теміртау қалалық мәслихатының
2015 жылғы "_24_" желтоқсандағы
50 сессиясының № 50/4 шешіміне
1- қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2016 год в сумме 18 427 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 9/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 7600 тысяч тенге согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
10. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Актау, финансируемых через аппарат акима поселка Актау и других администраторов городских бюджетных программ согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Есжанов
Секретарь маслихата В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Темиртау"
_________________Б.Кунакаева
24 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению 50 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/4
Городской бюджет на 2016 год

25992
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15585
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
418
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7184
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2805
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
204755
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
26207
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26207
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44780
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44780
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98022
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98022
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35746
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35746
02
Қорғаныс
13112
1
Әскери мұқтаждар
11677
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11677
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11677
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1435
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1123
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
312
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
39344
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
39344
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
39344
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

25992
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
15585
003
Капитальные расходы государственного органа
418
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7184
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2805
9
Прочие государственные услуги общего характера
204755
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
26207
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
26207
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44780
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44780
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
98022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
98022
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35746
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
35746
02
Оборона
13112
1
Военные нужды
11677
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11677
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11677
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1435
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1123
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
312
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
39344
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
39344
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
39344
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

153914
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
103216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103216
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36279
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
43092
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23145
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
420263
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13654
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3176
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3176
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8592
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8592
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1386
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1386
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
500
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
200
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
300
2
Коммуналдық шаруашылық
34562
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34562
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4571
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін қолдауды ұйымдастыру
27891
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2100
3
Елді-мекендерді көркейту
372047
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14788
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
13698
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
495
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

153914
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
103216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36279
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
43092
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
23145
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
420263
1
Жилищное хозяйство
13654
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3176
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3176
464
Отдел образования района (города областного значения)
8592
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8592
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1386
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1386
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
500
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
300
2
Коммунальное хозяйство
34562
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
34562
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4571
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27891
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2100
3
Благоустройство населенных пунктов
372047
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14788
008
Освещение улиц населенных пунктов
13698
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
495
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)