Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 34/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 45/349 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3556 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 1-23/5 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 13.01.2016 № 1-23/5 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 34/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2913 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 4-5 (12255) "Балқаш өңірі", 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 4-5 (1326) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5 582 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 716 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 468 979 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 367 218 мың теңге;
2) шығындар – 5 634 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 3289 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3289 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 48 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 882 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 882 мың теңге.";
2) 9 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге 21 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 34/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2015 года № 45/349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2015 года № 3556. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13 января 2016 года № 1-23/5)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.01.2016 № 1-23/5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 34/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2913, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 16 января 2015 года № 4-5 (12255), "Северное Прибалхашье" от 16 января 2015 года № 4-5 (1326), в информационно-правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 582 521 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 716 962 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 362 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 468 979 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 367 218 тысяч тенге;
2) затраты – 5 634 692 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 3289 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3289 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 48 882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 882 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 882 тысяч тенге.";
2) пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 21 тысяч тенге на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения.";

3) 15 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 196 844 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
4) 15-1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15-1. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 2 175 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) 15-2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15-2. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға 655 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
6) көрсетілген шешімге 1 қосымшасы осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Сыздыкова
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
08 желтоқсандағы № 45/349 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
19 желтоқсандағы № 34/267 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3) пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 196 844 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
4) пункт 15-1 изложить в новой редакции:
"15-1 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 175 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.";
5) пункт 15-2 изложить в новой редакции:
"15-2 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 655 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.";
6) приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
секретарь городского маслихата
А. Сыздыкова
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 08 декабря 2015 года № 45/349
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 19 декабря 2014 года № 34/267
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы