2015 жылы азаматтарды шақыру учаскесінде тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 2932 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, 2012 жылғы 16 ақпандағы " Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" № 859 қаулысына сәйкес, Қаражал қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015 жылдың қаңтар-наурыз айларында 2015 жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарды "Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің Қарағанды облысы Қаражал қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Меншік нысанына және бағыныштылығына қарамастан Қаражал қаласының және Жәйрем кентінің кәсіпорындары, мекемелері, ұйымдары және оқу орындарының басшылары "Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің Қарағанды облысы Қаражал қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесіне 1998 жылы туған, шақыру учаскесінде тіркеуге жататын азаматтардың тізімін белгіленген нысанда ұсынсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласының әкімі орынбасарының міндетің атқарушы М.Мұқашеваға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі
Қ. Шорманбаев.
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қорғаныс
Министрлігінің Қарағанды облысы
Қаражал қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ М. Бекетаев
2015 жылғы "___" _____________
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігінің Қарағанды
облысының ішкі істер Департаментінің
Қаражал қаласының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________ А. Тәкібаев
2015 жылғы "___" _____________

Об организации приписки граждан к призывному участку в 2015 году
Решение акима города Каражал Карагандинской области от 6 января 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2015 года № 2932. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города Каражал РЕШИЛ:
1. В январе-марте 2015 года организовать приписку граждан мужского пола, которым в 2015 году исполняется семнадцать лет, в призывной участок республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Каражал Карагандинской области Министерства обороны Республики Казахстан".
2. Руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений города Каражал и поселка Жайрем, независимо от подчинения и форм собственности, представить в республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Каражал Карагандинской области Министерства обороны Республики Казахстан" списки граждан 1998 года рождения, подлежащих приписке к призывному участку, по установленной форме.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Каражал М. Мукашеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал К. Шорманбаев.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны города
Каражал Карагандинской области
Министерства обороны Республики Казахстан"
М. Бекетаев
"___" _____________ 2015 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел города Каражал
Департамента внутренних дел Карагандинской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
А. Такибаев
"___" _____________ 2015 год