Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015 - 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі XXXXIII сессиясының № 368 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қазанда № 3435 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2915 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (728) "Қазыналы өңір" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 544 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 737 559 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 069 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 576 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 797 444 мың теңге;
2) шығындар – 1 553 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 187 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 187 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9 187 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХХІІІ сессияның төрағасы
Ж. Жетімек
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 қыркүйегіндегі
№ 368 шешіміне
қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
1–қосымша
2015 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение ХХXVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXXIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 25 сентября 2015 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 октября 2015 года № 3435. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2915, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 17 января 2015 года № 2 (728), в информационно – правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 544 648 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 737 559 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 069 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 576 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 797 444 тысяч тенге;
2) затраты – 1 553 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 187 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 187 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 187 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХХІІІ сессии
Ж. Жетимек
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 сентября 2015 года № 368
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Бюджет города Каражал на 2015 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование