Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 335 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 3196 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2910 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы 2 (2140) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 866 019 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 038 612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10 495 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 803 452 мың теңге;
2) шығындар – 10 810 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 118 314 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 118 314 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 56 385 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 56 385 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 119 309 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 119 309 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 118 314 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 995 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 927 229 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 184 466 мың теңге сомасында;
3) облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 98 776 мың теңге сомасында.";
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2015 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2015 года № 3196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2910, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года и в № 2 (2140) газеты "Шарайна" от 16 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 866 019 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 038 612 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 460 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 495 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 803 452 тысячи тенге;
2) затраты – 10 810 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 118 314 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 118 314 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 385 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 56 385 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 119 309 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 119 309 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 118 314 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 995 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2015 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 927 229 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 184 466 тысяч тенге;
3) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 98 776 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2015 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге.";
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 40 534 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Юстус
Қалалық
мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2015 жылғы 29 сәуірдегі
39 сессиясының № 335 шешіміне
1 қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
35 сессиясының № 300 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

"6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2015 год предусмотрены следующие целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета, в размере 10 процентов.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 40 534 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
В. Юстус
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук
Приложение 1
к решению 39 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 29 апреля 2015 года № 335
Приложение 1
к решению 35 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 300
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
7
I. Доходы

2 660
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 843
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
113 416
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
27 800
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 500
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 455
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 075
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
471
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
471
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 161
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 161
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
02
Қорғаныс
14 116
1
Әскери мұқтаждар
14 116
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 116
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 116
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 078
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
16 078
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
458
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 660
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
8 843
9
Прочие государственные услуги общего характера
113 416
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
27 800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27 500
007
Капитальные расходы государственного органа
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 455
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 075
015
Капитальные расходы государственного органа
380
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
0
018
Капитальные расходы государственного органа
0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
55 161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
55 161
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
0
003
Капитальные расходы государственного органа
0
02
Оборона
14 116
1
Военные нужды
14 116
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 116
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 116
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 078
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
16 078
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

242 077
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48 916
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 610
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 371
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
83 813
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 856
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 636
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 777
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
11 777
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
1
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 359
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 359
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 625
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
484
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 077 276
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 697 678
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
458
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
063
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0

242 077
002
Программа занятости
48 916
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48
005
Государственная адресная социальная помощь
4 610
006
Оказание жилищной помощи
8 371
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
83 813
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 856
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 636
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 333
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 777
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
11 777
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 359
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 625
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
484
021
Капитальные расходы государственного органа
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 077 276
1
Жилищное хозяйство
3 697 678
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
063
Строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
0

7 210 471
ағымдағы нысаналы трансферттер
927 229
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
469 409
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
7 740
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
53 254
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
174
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге
144 735
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
0
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
15
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
25 800
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
3 000
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 226
моноқалалардағы ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
221 876
моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
36 551
моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
10 000
моноқалаларда ағымдағы жайластыру
175 325
дамуға:
6 283 242
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
111 111
республикалық бюджет есебінен
100 000
облыстық бюджет есебінен
11 111
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

7 210 471
целевые текущие трансферты
927 229
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
469 409
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 740
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
53 254
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
174
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета, в размере 10 процентов
144 735
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
0
на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
15
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
25 800
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 000
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 226
на текущее обустройство моногородов
221 876
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
36 551
предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
10 000
текущее обустройство моногородов
175 325
на развитие:
6 283 242
на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
111 111
за счет республиканского бюджета
100 000
за счет областного бюджета
11 111
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры