Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 401 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 3538 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2910 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы 2 (2140) нөмірінде және 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 931 996 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 068 017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10 495 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 840 024 мың теңге;
2) шығындар – 10 805 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 127 458 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 127 458 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 100 995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 100 995 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 100 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 995 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығыстарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 897 311 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 6 255 539 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2015 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2015 года № 3538. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2910, опубликовано в № 2 (2140) газеты "Шарайна" от 16 января 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 931 996 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 068 017 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 460 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 495 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 840 024 тысячи тенге;
2) затраты – 10 805 533 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 100 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 100 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 127 458 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 127 458 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 100 995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 100 995 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 100 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 995 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2015 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 897 311 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 6 255 539 тысяч тенге;

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 874

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4 874