Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3143 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 30.04.2015 № 3 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 5-тармағы 3) тармақшасына, 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Саран қаласы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 3 хаттамасы негізінде, Саран қаласының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Саран қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Саран қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің қалалық аумақтық кіші жүйесі жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары М.М. Кожуховқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Шкарупа

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 13 апреля 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 апреля 2015 года № 3143. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 30 апреля 2015 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 30.04.2015 № 3.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 и подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Сарани от 13 апреля 2015 года № 3, в связи со сложившейся обстановкой на территории города Сарани, в целях обеспечения жизнедеятельности населенного пункта, аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Сарани Карагандинской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования городской территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Сарани Кожухова М.М.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Шкарупа