Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 сәуірдегі 41 сессиясының № 428 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 мамырда № 3181 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2902 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 "Саран газеті" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3173137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 995039 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 21040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 70003 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2087005 мың теңге;
2) шығындар – 3169883 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12738 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21577 мың.теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21577 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 31061 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31061 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 12738 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18323 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Саран қаласы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 21011 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
З. Кожухова
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2015 жылғы 20 сәуірдегі
41 сессиясының № 428 шешіміне
1 қосымша
Саран қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
39 сессиясының № 401 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 41 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2015 года № 428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 мая 2015 года № 3181. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902, опубликовано в газете "Саран газеті" от 9 января 2015 года № 2, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2015 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 3173137 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 995039 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21040 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 70003 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2087055 тысяч тенге;
2) затраты – 3169883 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12738 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21577 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21577 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 31061 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31061 тысяч тенге:
поступление займов – 12738 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18323 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2015 год в размере 21011 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
З. Кожухова
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 41 сессии
Саранского городского маслихата
от 20 апреля 2015 года № 428
Приложение 1
к решению 39 сессии
Саранского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 401
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2778
12
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2778

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2778
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2778