"Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 сәуірдегі V шақырылған XXXIV сессиясының № 1130/34 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 3185 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2914 тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 4 268 004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 967 637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33 813 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3 250 149 мың теңге;
2) шығындар - 4 279 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 11 397 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 397 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 17 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 17 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 40 051 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 40 051 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11 397 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 28 654 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. Муратбекова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

О внесении изменений в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXIV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2015 года № 1130/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2015 года № 3185. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2914, опубликовано 13 февраля 2015 года в газете "Шахтинский вестник" № 6, информационно-правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 268 004 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 967 637 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 405 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 250 149 тысяч тенге;
2) затраты – 4 279 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 397 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11 397 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 17 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 40 051 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 051 тысяча тенге:
поступление займов – 11 397 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 654 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
М. Муратбекова
Секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

109884
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
47161
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
810293
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
607759
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
198591
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3943
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52451
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Облыстың ветеринария басқармасы
5046
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
46
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
31843
Жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
23843
Жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
8000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
118705
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
118705
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
39459
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
15411
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
24048
Қарағанды облысының әкім аппараты
1140
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1140
Нысаналы даму трансферттері:
213204
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
213204
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
213204
Бюджеттік кредиттер
11397
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
11397
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге
11397
Қалалық мәслихаттың
2015 жылғы 22 сәуірдегі
XXXIV сессиясының № 1130/34 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXII сессиясының № 1083/ 32 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы

109884
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
47161
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
810293
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
607759
На жилищно - коммунальное хозяйство и благоустройство
198591
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3943
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52451
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
Управление ветеринарии области
5046
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
Управление предпринимательства и туризма области
31843
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
23843
На предоставление грантов на развитие новых производств
8000
Управление экономики и финансов области
118705
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
118705
Управление координации занятости и социальных программ области
39459
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15411
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24048
Аппарат акима Карагандинской области
1140
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1140
Целевые трансферты на развитие:
213204
в том числе:
Управление строительства области
213204
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Бюджетные кредиты
11397
Управление предпринимательства и туризма области
11397
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
11397
Приложение 3
к решению XXXIV сессии городского маслихата
от 22 апреля 2015 года № 1130/34
Приложение 5
к решению XXXII сессии городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2015 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего

15411
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
24048
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4243
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
32183
Жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
23843
Жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
8000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
340
Шахтинск қаласының мәслихат аппараты
273
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
273
Шахтинск қаласының әкім аппараты
2393
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1253
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1140
Шахан кентінің әкім аппараты
347
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
347
Долинка кентінің әкім аппараты
371
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
371
Новодолинский кентінің әкім аппараты
384
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
384
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
538
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
538
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10509
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
10509
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
681
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
681
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, cәулет және қала құрылысы бөлімі
592
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
592
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
393
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
393
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
174
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек
174
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
213204
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрлыс бөлімі
213204

15411
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24048
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4243
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
32183
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
23843
На предоставление грантов на развитие новых производств
8000
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
340
Аппарат маслихата города Шахтинска
273
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
273
Аппарат акима города Шахтинска
2393
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1253
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1140
Аппарат акима поселка Шахан
347
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
347
Аппарат акима поселка Долинка
371
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
371
Аппарат акима поселка Новодолинский
384
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
384
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
538
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
538
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10509
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
10509
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
681
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
681
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного
592
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
592
Отдел строительства района (города областного значения)
393
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
393
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
174
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
174
Целевые трансферты на развитие:
213204
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
213204

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
213204
Бюджеттік кредиттер
11397
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11397
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге
11397
Қалалық мәслихаттың
2015 жылғы сәуірдегі
XXXIV сессиясының № 1130/34 шешіміне
4 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXII сессиясының № 1083/ 32 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ШЫҒЫСТАР

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Бюджетные кредиты
11397
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11397
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
11397
Приложение 4
к решению XXXIV сессии городского маслихата
от 22 апреля 2015 года № 1130/34
Приложение 6
к решению XXXII сессии городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Шахан на 2015 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ