Шахтинск қаласының аумағына салық салу мақсаты үшін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі V шақырылған XXXIII сессиясының № 1117/33 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 3201 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінесәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 379, 381 және 383 баптарында белгіленген, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының төмендету немесе жоғарылату ставкаларымен Шахтинск қаласының аумағын салық салу мақсаты үшін аймақтандыру сызбасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Шахтинск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі XII сессиясының № 467/12 "Шахан кентінің аумағын аумақтандыру сызбасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-8-67 болып тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырдағы № 21 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланды) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. Кадырова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
М. Литвинова
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2015 жылғы 09 сәуірдегі
Қалалық мәслихаттың
2015 жылғы 09 сәуірдегі
XXXIII сессиясының
№ 1117/33 шешіміне
қосымша

Об утверждении схемы зонирования для целей налогообложения территории города Шахтинска
Решение XXXIII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2015 года № 1117/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2015 года № 3201. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кодексом Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Схему зонирования для целей налогообложения территории города Шахтинска с понижающими или повышающими ставками земельного налога установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XII сессии Шахтинского городского маслихата от 22 апреля 2009 года № 467/12 "Об утверждении схемы зонирования территории поселка Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-8-67, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 22 мая 2009 года за № 21).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
М. Кадырова
Секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Шахтинска"
М. Литвинова
09 апреля 2015 года
Приложение
к решению XXXIII сессии
городского маслихата
от 09 апреля 2015 года № 1117/33