"Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы V шақырылған XL сессиясының № 1213/40 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 3537 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2914 тіркелген, 2015 жылдың 23 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 240 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 977 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 051 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3 222 854 мың теңге;
2) шығындар - 4 255 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 14 288 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 28 654 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 28 654 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 28 654 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

О внесении изменений в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение XL сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2015 года № 1213/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2015 года № 3537. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2914, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 13 февраля 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 240 709 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977 459 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 345 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 051 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 222 854 тысяч тенге;
2) затраты – 4 255 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 288 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 654 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 654 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
Л. Буравко
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"

3943
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52451
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Облыстың ветеринария басқармасы
5000
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
10014
Жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
10014
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
116529
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
116529
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
36984
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13227
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
23757
Қарағанды облысының әкім аппараты
371
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
371
Нысаналы даму трансферттері:
213204
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
213204

3943
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52451
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
Управление ветеринарии области
5000
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
Управление предпринимательства и туризма области
10014
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
10014
Управление экономики и финансов области
116529
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
116529
Управление координации занятости и социальных программ области
36984
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13227
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23757
Аппарат акима Карагандинской области
371
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
371
Целевые трансферты на развитие:
213204
в том числе:
Управление строительства области
213204

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
213204
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
3 желтоқсандағы XL сессиясының
№ 1213/40 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
23 желтоқсандағы XXXII сессиясының
№ 1083/32 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Приложение 3
к решению XL сессии городского
маслихата от 3 декабря 2015 года № 1213/40
Приложение 5
к решению XXXII сессии городского
маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

1401891
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1188687
Нысаналы даму трансферттері
213204
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1188687
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
253263
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
109884
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
47161
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
96218
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
863444
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
607759
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3943
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
198591
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
700
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5240
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
240
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41205
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13227
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге

1401891
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1188687
Целевые трансферты на развитие
213204
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1188687
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
253263
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109884
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
47161
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
96218
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
863444
На жилищно-коммунальное хозяйство
607759
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3943
На жилищно - коммунальное хозяйство и благоустройство
198591
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
700
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5240
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
240
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41205
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13227
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне