Абай қаласы, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттері және Құлайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы 39 сессиясының № 39/430 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 3154 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2/19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 21.04.2016 № 2/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса берілген Абай қаласы, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттері және Құлайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Жұмабаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 17 наурыздағы
39/430 шешіміне
1-қосымша
Абай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 септік бірлікке текше метр нормасы
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Абай, поселкам Топар, Карабас, Южный и селам Кулайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района
Решение 39 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17 марта 2015 года № 39/430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2015 года № 3154. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 апреля 2016 года № 2/19
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21.04.2016 № 2/19.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Абай, поселкам Топар, Карабас, Южный и селам Кулайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района в соответствии с приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Жумабаев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
Приложение 1
к решению
Абайского районного маслихата
№ 39/430 от 17 марта 2015 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Абай
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Домовладения благоустроенные
1 житель