Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 37 сессиясының № 37/387 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі 40 сессиясының № 40/445 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 мамырда № 3205 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 37 сессиясының № 37/387 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2909 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (4057) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістермен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 034 373 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 1 419 798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 437 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 000 мың теңге;
трансферттердін түсімдері – 2 586 138 мың теңге;
2) шығындар – 4 063 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 36 942 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 43 959 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 017 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 66193 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66193 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 43 959 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 017 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 29251 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2015 жылға арналған бюджеттің шығындар құрамында республикалық бюджеттен бөлінген 14 362 мың теңге сомасында нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару ескерілсін";
көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Л. Мухутдинова
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ:
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова
2015 жылғы 28 сәуір
Абай аудандық мәслихатының
40 сессиясының
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 40/445 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
37 сессиясының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/387 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер
4 035 373
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений и дополнения в решение 37 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 37/387 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 40 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2015 года № 40/445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 мая 2015 года № 3205. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 37 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 37/387 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 17 января 2015 года № 2 (4057)), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 034 373 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления – 1 419 798 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 437 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 586 138 тысяч тенге;
2) затраты – 4 063 624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 942 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 959 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 017 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 66 193 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
66193 тысяч тенге:
поступление займов – 43 959 тысяч тенге;
погашение займов – 7 017 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 251 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2015 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме – 14 362 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Л. Мухутдинова
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Абайского района"
Б. Муталяпова
28 апреля 2015 года
Приложение 1
к решению 40 сессии
Абайского районного маслихата
от 28 апреля 2015 года № 40/445
Приложение 1
к решению 37 сессии
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 37/387
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы
4 034 373
1
Налоговые поступления

2 875
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
153 730
жобаларды іске асыру үшін несиелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
29 539
Жаңа өндірістерді дамытуға гранттарды ұсынуға
6 000
Моноқалаларда ағымдағы жайластыруға
269 920
облыстық бюджеттен
30 231
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
2 061
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
1 071
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға

2 875
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
153 730
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
29 539
На предоставление грантов на развитие новых производств
6 000
На текущее обустройство моногородов
269 920
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 900
из областного бюджета
30 231
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 061
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 071
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям