Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 06 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 3506 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2024 жылғы 6 қыркүйекте № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 06.09.2024 № 06 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 1 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3014 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы № 11 "Абай-Ақиқат" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Абай ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай ауданы әкімі аппаратының басшысы Қабдуәлиева Клара Бапаровнаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Абай ауданы әкімінің
2015 жылғы 21 қазандағы № 06
шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданы 20.11.2018 № 02 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сайлау учаскесінің №
Сайлау учаскесінің орталығы
Сайлау учаскесінің мекен-жайы
Сайлау учаскесінің шекаралары
1.
№ 406
Абай көп салалы колледжі ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 3-5
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, № 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а, 8, 8а, 8б үйлері;
Абай қаласы, Автомобилисттер қиылысы, № 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Медицинский қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесi, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;

Об образовании избирательных участков по Абайскому району
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 21 октября 2015 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2015 года № 3506. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 6 сентября 2024 года № 06
Сноска. Утратило cилу решением акима Абайского района Карагандинской области от 06.09.2024 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Абайского района от 24 февраля 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3014, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 марта 2015 года № 11).
2. Образовать избирательные участки на территории Абайского района согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Абайского района Кабдуалиевой Кларе Бапаровне.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Приложение
к решению акима Абайского района
от 21 октября 2015 ж. № 06
Перечень избирательных участков по Абайскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Абайского района Карагандинской области от 20.11.2018 № 02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
№ избирательного участка
Центр избирательного участка
Адрес избирательного участка
Границы избирательного участка
1.
№ 406
здание Абайского многопрофильного колледжа
город Абай, улица Карла Маркса, 3-5
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24;
город Абай, улица Железнодорожная, дома № 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
город Абай, улица Ержанова, дома № 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а, 8, 8а, 8б;
город Абай, переулок Автомобилистов, дома № 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок Медицинский, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б;
город Абай, улица Гете, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;

Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в үйлері;
2
№ 407
№ 14 мектеп - лицейінің ғимараты
Абай қаласы Карл Маркс көшесі, 39
Абай қаласы, 30 А квартал, № 17 үйі;
Абай қаласы, 29 А квартал, № 1, 2, 3 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49 үйлері;
Абай қаласы, Степная көшесі, № 3, 5, 7 үйлері;
Абай қаласы, 1 Құрылысшылар қиылысы, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, 3 Құрылысшылар қиылысы, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері;
3
№ 408
№ 10 мектеп - гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, № 2, 3, 4, 27, 28, 30 үйлері;
4
№ 409
№ 10 мектеп-гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, № 1а, 5, 6, 8, 9, 11 үйлері;
5
№ 410
музыкалық мектеп ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 43
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 22, 26, 26а, 28, 28а үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 56, 58 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 25, 27 үйлері;
6
№ 411
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
7
№ 412
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, № 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
8
№ 413
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, № 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлері;
9
№ 414
№ 1 қосымша білім беру мектеп-орталығы ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10а
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 33, 35, 39 үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 16, 16а, 16б, 18 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 53, 55 үйлері;
10
№ 415
№ 1 қосымша білім беру мектеп-орталығы ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10а
Абай қаласы, 4 шағын аудан, № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 32, 39, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70 үйлері;
Абай қаласы, Шахтерская көшесі;
Абай қаласы, Транспортная көшесі;
Абай қаласы, Южная көшесі;
Абай қаласы, Интернациональная көшесі;
Абай қаласы, Байжанов көшесі;
Абай қаласы, Автомобилисттер көшесі;
Абай қаласы, Тәттімбет көшесі;
Абай қаласы, Энтузиасттер қиылысы;
Абай қаласы, Зональная подстанциясы, 2 үй;

город Абай, улица Энгельса, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, улица Ленина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в;
2
№ 407
здание школы-лицея № 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39
город Абай, 30А квартал дом № 17;
город Абай, 29А квартал, дома № 1, 2, 3;
город Абай, улица Промышленная, дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
город Абай, улица Степная, дом № 3, 5, 7;
город Абай, переулок 1 Строительный, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок 3 Строительный, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
3
№ 408
здание школы - гимназии № 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 27, 28, 30;
4
№ 409
здание школы - гимназии № 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома № 1а, 5, 6, 8, 9, 11;
5
№ 410
здание музыкальной школы
город Абай, улица Карла Маркса, 43
город Абай, улица Промышленная, дома № 22, 26, 26а, 28, 28а;
город Абай, проспект Победы, дома № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8;
город Абай, улица Абая, дома № 56, 58;
город Абай, улица Калинина, дома № 25, 27;
6
№ 411
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
7
№ 412
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 37, 38, 39, 40, 41;
8
№ 413
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 15;
9
№ 414
здание школы центр дополнительного образования № 1
город Абай, переулок Гагарина,10а
город Абай, улица Калинина, дома № 33, 35, 39;
город Абай, проспект Победы, дома № 16, 16а, 16б, 18;
город Абай, улица Абая, дома № 53, 55;
10
№ 415
здание школы центр дополнительного образования № 1
город Абай, переулок Гагарина, 10а
город Абай, 4 микрорайон, дома № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35;
город Абай, улица Школьная, дома № 32, 39, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70;
город Абай, улица Шахтерская;
город Абай, улица Транспортная;
город Абай, улица Южная;
город Абай, улица Интернациональная;
город Абай, улица Байжанова;
город Абай, улица Автомобилистов;
город Абай, улица Таттимбета;
город Абай, переулок Энтузиастов;
город Абай, Зональная подстанция, дом 2;

Абай қаласы, Юбилейная көшесі, № 2, 5, 6, 7, 4 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлері;
Абай қаласы, Коммунальная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Абай қаласы, Стадионный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, 16 үйі;
Абай қаласы, Железнодорожный қиылысы, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин қиылысы;
11
№ 416
№ 14 мектеп-лицейі ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 39
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50 үйлері;
Абай қаласы, 4 Құрылысшылар қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Абай қаласы, Калинин қиылысы, № 3, 4, 6, 8, 10, 3 (8 пәтерлі), 3а, 5, 7, 7а, 9 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 26, 28, 30, 31, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
12
№ 417
Балалар мен жасөспірімдер спорттық мектебі ғимараты
Абай қаласы, Ленин көшесі, 46
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 40, 44 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 46, 48, 50, 52 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі № 25, 27, 33, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12 үйлері;

город Абай, улица Юбилейная, дома № 2, 5, 6, 7, 4;
город Абай, улица Абая, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43;
город Абай, улица Калинина, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
город Абай, улица Коммунальная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
город Абай, улица Гагарина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26;
город Абай, переулок Стадионный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а;
город Абай, улица Курчатова, дом № 16;
город Абай, переулок Железнодорожный, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
город Абай, переулок Гагарина;
11
№ 416
здание школы-лицея № 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39
город Абай, улица Энгельса, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
город Абай, улица Промышленная, дома № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
город Абай, улица Ержанова, дома № 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50;
город Абай, переулок 4 Cтроительный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
город Абай, переулок Калинина, дома № 3, 4, 6, 8, 10, 3 (8-ми квартирный), 3а, 5, 7, 7а, 9;
город Абай, переулок Горняков, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37;
город Абай, улица Калинина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 26, 28, 30, 31, 33, 35;
город Абай, переулок Горняков, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
12
№ 417
Здание детско - юношеской спортивной школы
город Абай, улица Ленина, 46
город Абай, улица Калинина, дома № 40, 44;
город Абай, улица Абая, дома № 46, 48, 50, 52;
город Абай, улица Энгельса, дома № 25, 27, 33, 35, 37;
город Абай, улица Гагарина, дома № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12;

Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 36, 38, 40 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 25, 27, 29 үйлері;
13
№ 418
Аудандық мәдениет үйi ғимараты
Абай қаласы, Абай көшесi, 23а
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 23, 23а, 25, 27 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі, № 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 19, 21, 23, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, № 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44, 42 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 37, 39 үйлері,
14
№ 419
Абай ауданының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы ғимараты
Абай қаласы, Гете көшесi, 26
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 1, 1б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19, үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 18, 20, 24, 26, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 6, 10, 18, 20, 24, 22 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі № 24, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 34 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі № 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32 үйлері;
Абай қаласы, Центральный қиылысы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 24 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері;
15
№ 420
№ 12 тірек мектеп (ресурстық орталық) ғимараты
Абай қаласы, Школьная көшесі, 12
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 31, 33, 35, 37, 39, 41,51, 117, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 163, 167, 169, 173, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 161, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 4 үйлері;
Абай қаласы, Первомайский қиылысы, № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а, 6 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, № 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 1, 3, 5, 6а, 7а, 11, 15, 21, 21а, 21б, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;

город Абай, улица Энгельса, дома № 36, 38, 40;
город Абай, улица Абая, дома № 25, 27, 29;
13
№ 418
здание районного дома культуры
город Абай, улица Абая, 23а
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 23, 23а, 25, 27;
город Абай, улица Энгельса, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а;
город Абай, улица Ауэзова, дома № 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34;
город Абай, улица Абая, дома № 19, 21, 23, 34, 36, 38 40, 40а, 42, 44;
город Абай, улица Ленина, дома № 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44, 42;
город Абай, улица Курчатова, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 37, 39;
14
№ 419
здание управления охраны общественного здоровья Абайского района
город Абай, улица Гете, 26
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 1, 1б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 18, 20, 24, 26, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35;
город Абай, улица Ауэзова, дома № 1; 2; 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 6, 10, 18, 20, 24, 22;
город Абай, улица Ленина, дома № 24, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32; 34;
город Абай, улица Абая, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
город Абай, переулок Центральный, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 24;
город Абай, улица Гете, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
15
№ 420
здание опорная школа (ресурсный центр) № 12
город Абай, улица Школьная, 12
город Абай, улица Железнодорожная, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 31, 33, 35, 37, 39, 41,51, 117, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 163, 167, 169, 173, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 161, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
город Абай, улица Абая, дома № 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 4;
город Абай, переулок Первомайский, дома № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а, 6;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
город Абай, улица Гете, дома № 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, улица Школьная, дома № 1, 3, 5, 6а, 7а, 11, 15, 21, 21а, 21б, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55;

Абай қаласы, Школьный қиылысы, № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері;
Абай қаласы, 1 Школьный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Угольный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, 2 Школьный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Межквартальный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
16
№ 421
Кзыл кентінің № 8 орта мектеп ғимараты
Кзыл кенті
Кзыл кенті және Восточный кенті;
17
№ 422
Вольный кентінің № 4 орта мектеп ғимараты
Вольный кенті
Вольный кенті және "Абай" шахтасының қасындағы үйлер;
18
№ 423
Қараған кентінің № 6 орта мектеп ғимараты
Қараған кенті
Жаңа Қараған кенті, Солтүстік Қараған кенті, Оңтүстік Қараған кенті және № 2 бұрынғы шахта үйлері;
19
№ 424
Қарабас кентінің № 15 орта мектеп ғимараты
Қарабас кенті
Қарабас кенті: Рабочая көшесі, Садовая көшесі, Зеленый көшесі, Мира көшесі, Болашақ көшесі, Қайнар көшесі, Линейный көшесі, Жамбыл көшесі, Пролетарский көшесі, Достық көшесі, Сарыарқа көшесі, Құрылысшылар көшесі, Степной көшесі, № 1 үй, Вокзальный көшесі, 35 объект, Железнодорожный көшесі;
20
№ 425
Қарабас кентінің Мәдениет үйі ғимараты
Қарабас кенті
Қарабас кенті: Интернациональная көшесі, Парковая көшесі, Алатау көшесі, Киров көшесі, Ұлытау көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Наурыз көшесі, Қазақстан көшесі, Трансформаторная көшесі, Самал көшесі, № 746 разъезд, Талды-Құдық бөлімшесі;
21
№ 426
"Абай қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Абай қаласы, Промышленная көшесі, 77
Абай қаласы, "Абай қаласының орталық емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Абай қаласы, "Қарағанды облысы Абай ауданының қарттар мен мүгедектерінің медициналық әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22
№ 427
Қарабас кентіндегі 6505 әскери бөлімінде
Қарабас кентіндегі 6505 әскери бөлімінде
Қарабас кентінің 6505 әскери бөлімшесі және Солтүстік Қараган кентінің 7 ротасы;
23
№ 428
"Энергетик" мәдениет үйі ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 5

город Абай, переулок Школьный, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
город Абай, улица Ленина, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
город Абай, улица Курчатова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
город Абай, переулок 1 Школьный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
город Абай, улица Энгельса, дома № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, переулок Угольный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, переулок 2 Школьный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок Межквартальный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
16
№ 421
средняя школа № 8 поселка Кзыл
поселок Кзыл
поселок Кзыл и поселок Восточный;
17
№ 422
средняя школа № 4 поселка Вольный
поселок Вольный
поселок Вольный и дома возле шахты "Абайская";
18
№ 423
средняя школа № 6 поселка Караган
поселок Караган
поселок Новый Караган, поселок Северный Караган, поселок Южный Караган и дома бывшей шахты № 2;
19
№ 424
средняя школа № 15 поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Рабочая, улица Садовая, улица Зеленая, улица Мира, улица Болашақ, улица Қайнар, улица Линейная, улица Джамбула, улица Пролетарская, улица Достық, улица Сарыарқа, улица Курылысшылар, улица Степная, дом № 1, улица Вокзальная, 35 объект, улица Железнодорожная;
20
№ 425
Дом культуры поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Интернациональная, улица Парковая, улица Алатау, улица Кирова, улица Ұлытау, улица Ыбырай Алтынсарин, улица Наурыз, улица Қазақстан, улица Трансформаторная, улица Самал, Разъезд № 746, отделение Талды-Кудук;
21
№ 426
здание Коммунального государственного предприятия "Центральная больница города Абая"
город Абай, улица Промышленная, 77
город Абай, Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Абая";
город Абай, Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов Абайского района Карагандинской области";
22
№ 427
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас и 7 рота поселка Северный Караган;
23
№ 428
здание дома культуры "Энергетик"
поселок Топар, улица Казыбек би, 5

Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24 үйлері;
Топар кенті, Бульвар Юности көшесі, № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11 үйлері;
Топар кенті, Гагарин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21 үйлері;
Топар кенті, Молодежная көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
24
№ 429
Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 12
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 13 үй;
Топар кенті, Молодежная көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г үйлері;
Топар кенті, Гиппократ қиылысы, № 7а, 7 үйлері;
Топар кенті, Атамекен көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Пономарев көшесі, № 15, 21 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 11, 28, 30 үйлері;
Топар кенті, Николаев көшесі, 8а үй;
Топар кенті, Макажанов көшесі;
Топар кенті, Олимпийская көшесі;
Топар кенті, Дайрабаева көшесі;
Топар кенті, Мерей көшесі;
Топар кенті, № 769 разъезді;
Топар кенті, Қазақмыс;
Топар кенті, Попович көшесі, Гагарин көшесі, № 4 үй;
Топар кенті, "Абай ауданының аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (стационарлық аурулар);
25
№ 430
Корниенко атындағы қосымша білім беру мектеп-орталығы ғимараты
Топар кенті, Сары Арқа көшесі, 46
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 3, 5 үйлері;
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 44, 48, 50, 54 үйлері;
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Топар кенті, Садовый қиылысы, № 2, 4 үйлері;
26
№ 431
Корниенко атындағы қосымша білім беру мектеп-орталығы ғимараты
Топар кенті, Сейфуллин көшесі, 7
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Атамекен көшесі, № 1а, 7, 9, 13 үйлері;
Топар кенті, Пономарев көшесі, 9 үйі;
Топар кенті, Сәтпаев көшесі, № 2, 4, 8, 10 үйлері;
Топар кенті, Сейфуллин көшесі, Достық көшесі, Карагандинская көшесі, Казахстанская көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Энергетиктер көшесі, Отан көшесі, Железнодорожная көшесі, Николаев көшесі, Абай көшесі, Макаров көшесі, (15 квартал);
27
№ 432
Абай Құнанбаев атындағы орта мектеп ғимараты
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, 11
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, № 2а, 2б, 4, 10, 12, 17 үйлері;
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 2, 2а, 4, 7, 9 үйлері;
Топар кенті, Молодежная көшесі, 16 үй;
Топар кенті, Мұстафин көшесі;
Топар кенті, Байжанов көшесі;
Топар кенті, Ынтымақ көшесі;
Топар кенті, Аль-Фараби көшесі;
Топар кенті, 3 ауыл;
28
№ 433
Южный кентінің мәдениет үйі ғимараты
Южный кенті, Комсомольская көшесі, 14
Южный кенті;
29
№ 434
Шерубай-Нұра станциясы Қазақстан Темір Жолы табелдік ғимараты
Шерубай-Нұра станциясы, Школьная көшесі
Шерубай-Нұра станциясы;
30
№ 435
Ақбастау ауылының клуб ғимараты
Ақбастау ауылы
Ақбастау ауылдық округі;
31
№ 436
Сәрепті ауылының Мәдени-бос уақыт өткізу ғимараты
Сәрепті ауылы
Сәрепті ауылы;
32
№ 437
Есенгелді ауылының клуб ғимараты
Есенгелді ауылы
Есенгелді ауылдық округі;
33
№ 438
Юбилейное ауылындағы орта мектеп ғимараты
Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы;
34
№ 439
Жартас ауылының Мәдениет үйі ғимараты

поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24;
поселок Топар, улица Бульвар Юности, дома № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11;
поселок Топар, улица Гагарина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21;
поселок Топар, улица Молодежная, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
24
№ 429
здание средней школы имени Бауржана Момышулы
поселок Топар, улица Казыбек би, 12
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 13;
поселок Топар, улица Молодежная, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г;
поселок Топар, переулок Гиппократа, дома № 7а, 7;
поселок Топар, улица Атамекен, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Пономарева, дома № 15, 21;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 11, 28, 30;
поселок Топар, улица Николаева, дом № 8а;
поселок Топар, улица Макажанова;
поселок Топар, улица Олимпийская;
поселок Топар, улица Дайрабаевой;
поселок Топар, улица Мерей;
поселок Топар, разъезд № 769;
поселок Топар, Казахмыс;
поселок Топар, улица Поповича, улица Гагарина, дом № 4;
поселок Топар, Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Абайского района" (стационарные больные);
25
№ 430
здание школы центр дополнительного образования имени Корниенко
поселок Топар, улица Сары-Арка, 46
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 3, 5;
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 44, 48, 50, 54;
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
поселок Топар, переулок Садовый, дома № 2, 4;
26
№ 431
здание школы центр дополнительного образования имени Корниенко
поселок Топар, улица Сейфуллина, 7
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Атамекен, дома № 1а, 7, 9, 13;
поселок Топар, улица Пономарева, дом № 9;
поселок Топар, улица Сатпаева, дома № 2, 4, 8, 10;
поселок Топар: улица Сейфуллина, улица Достық, улица Карагандинская, улица Казахстанская, улица Тәуелсіздік, улица Энергетиков, улица Отан, улица Железнодорожная, улица Николаева, улица Абая, улица Макарова, (15 квартал);
27
№ 432
здание средней школы имени Абая Кунанбаева
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, 11
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова № 2а, 2б, 4, 10, 12, 17;
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 2, 2а, 4, 7, 9;
поселок Топар, улица Молодежная, дом № 16;
поселок Топар, улица Мустафина;
поселок Топар, улица Байжанова;
поселок Топар, улица Ынтымақ;
поселок Топар, улица Аль-Фараби;
поселок Топар, 3 аул;
28
№ 433
здание дома культуры поселка Южный
поселок Южный, улица Комсомольская, 14
поселок Южный;
29
№ 434
Здание табельной Казахстан Темир Жолы станции Шерубай-Нура
станция Шерубай-Нура, ул. Школьная
станция Шерубай-Нура;
30
№ 435
здание клуба села Акбастау
село Акбастау
Акбастауский сельский округ;
31
№ 436
здание культурно -досугового центра села Сарепта
село Сарепта
село Сарепта;
32
№ 437
здание клуба села Есенгельды
село Есенгельды
Есенгельдинский сельский округ;
33
№ 438
здание средней школы села Юбилейное
село Юбилейное
село Юбилейное;
34
№ 439
здание дома культуры села Жартас

Қаз ССР 60 жыл көшесі, 27
Қарағанды ауылдық округі;
35
№ 440
Көксу ауылының Мәдениет үйі ғимараты
Көксу ауылы
Көксу ауылы;
36
№ 441
"АК-159/9 мекемесі" мемлекеттік мекемесі ғимараты
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы, "АК-159/9 мекемесі" мемлекеттік мекемесі;
37
№ 442
Құлаайғыр ауылы Мәдениет үйі ғимараты
Құлаайғыр ауылы
Құлаайғыр ауылдық округі;
38
№ 443
Курмин ауылының орта мектеп ғимараты
Курмин ауылы
Курмин ауылдық округі;
39
№ 444
Агрогородок жастар орталығы ғимараты
Агрогородок ауылы
Мичурин ауылдық округі;
40
№ 445
Самарка ауылының ауылдық клубы ғимараты
Самарка ауылы
Самарка ауылдық округі;
41
№ 446
"Жартас" санаториясы ғимараты
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы;
42
№ 447
Дубовка ауылы Мәдениет үйі ғимараты
Дубовка ауылы
Дубовка ауылдық округі.

улица 60 лет Каз ССР, 27
Карагандинский сельский округ;
35
№ 440
здание дома культуры села Коксу
село Коксу
село Коксу;
36
№ 441
здание государственного учреждения "Учреждение АК-159/9"
село Северное Коксунского сельского округа
село Северное Коксунского сельского округа, государственное учреждение "Учреждение АК-159/9";
37
№ 442
здание дома культуры села Кулаайгыр
село Кулаайгыр
Кулаайгырский сельский округ;
38
№ 443
здание средней школы села Курминское
село Курминское
Курминский сельский округ;
39
№ 444
здание молодежного центра села Агрогородок
село Агрогородок
Мичуринский сельский округ;
40
№ 445
здание сельского клуба села Самарка
село Самарка
Самарский сельский округ;
41
№ 446
Здание санатория "Жартас"
село Жартас Коксунского сельского округа
село Жартас Коксунского сельского округа;
42
№ 447
здание дома культуры села Дубовка
село Дубовка
Дубовский сельский округ.