2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3629 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 18/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 13.05.2016 № 18/06 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-ө "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысын іске асыру туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1904 тіркелген), Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 21 декабря 2015 года № 43/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 января 2016 года № 3629. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 13 мая 2016 года № 18/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 13.05.2016 № 18/06.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1904), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақының мөлшерінде, толық емес жұмыс күні жағдайлардағы немесе икемді кесте бойынша жұмыс істеу мүмкіндігімен бекітілсін.

1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Абайского района, организующих общественные работы, виды и объемы работ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан, с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.

3. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған азаматтардың еңбекақысын төлеу жергілікті бюджеттің қаражатынан жүргізілсін.
4. Жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға "Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Абай ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі үлгі шарттарын жасасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Оплату труда граждан, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Абайского района", коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Абайского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Абай ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
21.12.2015 № 43/01
2016 жылға Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелер
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
1 адамның жұмысының ұзақтығы, ай.
Айына қызметкерлер саны, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
"Абай-Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района от 21.12.2015 № 43/02
Перечень
видов и объемов общественных работ по организациям, предприятиям
и учреждениям Абайского района на 2016 год
Организации, предприятия и учреждения
Спрос в общественных работниках на год, человек.
Продолжительность работ 1 человека, месяц.
Количество работников в месяц, человек.
Виды и объемы общественных работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Абай-Көркем"

Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек – 800 бет, факстарды жіберу – 340 бет, мәтіндерді теру және басып шығару – 500 бет, хат – хабарларды жеткізу – 300 хат
Барлығы
462

Помощь в работе с текущими документами- 800 листов, отправления факсов- 340 листов, набор и распечатка текстов-500 листов, доставка корреспонденции – 300 писем
Итого
462