Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы 36 сессиясының № 338 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3524 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы N 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11.05.2016 N 30 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Әбілдин
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
Ақтоғай аудандық мәслихатының 36 сессиясының
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 338 шешіміне қосымша
Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстарды, митингiлерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу орындарының тізімі

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Актогайском районе
Решение 36 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2015 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3524. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года N 30
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11.05.2016 N 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Актогайском районе согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Абильдин
Секретарь районного
маслихата
М. Онгаркулов
Приложение
к решению 36 сессии
Актогайского районного
маслихата от 11 ноября
2015 года № 338
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Актогайском районе