Аудан әкімінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 3061 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 05.11.2015 № 5 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2553 болып енгізілген, 2014 жылғы 22 наурызындағы № 11 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 14 жолдағы, "Орналасқан жері" бағанасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Ауылдық клуб, Первомайская көшесі, 17";
реттік нөмірі 17 жолдағы, "Орналасқан жері" бағанасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Орта мектеп, Мира көшесі, 13";
реттік нөмірі 31 жолдағы, "Орналасқан жері" бағанасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Ауылдық клуб, Новоузенская көшесі, 40 ".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Кобжанов

О внесении изменений в решение акима района от 5 февраля 2014 года №2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района"
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20 марта 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2015 года № 3061. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 05.11.2015 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 5 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2553, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 22 марта 2014 года № 11), следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в строке порядковый номер 14, графу "Место расположения" изложить в следующей редакции:
"Сельский клуб, улица Первомайская, 17";
в строке порядковый номер 17, графу "Место расположения" изложить в следующей редакции:
"Средняя школа, улица Мира, 13";
в строке порядковый номер 31, графу "Место расположения" изложить в следующей редакции:
"Сельский клуб, улица Новоузенская, 40".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Кобжанов