Аудан әкімінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 3155 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 05.11.2015 № 5 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2553 болып енгізілген, 2014 жылғы 22 наурызындағы № 11 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 35 жолдағы, "Орналасқан жері" бағанасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Негізгі мектеп, Школьная көшесі, 4а";
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 41 жолдағы, "Орналасқан жері" бағанасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Киров атындағы ӨК" ЖШС кеңшесі, Школьная көшесі, 18".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Кобжанов
КЕЛІСІЛДІ
Бұқар жырау ауданының аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Тулеуханова
2015 жылдың 15 сәуір

О внесении изменений в решение акима района от 5 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района"
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 апреля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2015 года № 3155. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 05.11.2015 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 5 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2553, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 22 марта 2014 года № 11), следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в строке порядковый номер 35, графу "Место расположения" изложить в следующей редакции:
"Основная школа, улица Школьная, 4а";
в приложении к указанному решению:
в строке порядковый номер 41, графу "Место расположения" изложить в следующей редакции:
"Контора ТОО "ПК имени Кирова", улица Школьная, 18.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Кобжанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель районной
избирательной комиссии
Бухар-Жырауского района                    С. Тулеуханова
15 апреля 2015 год